ALİMÜNYUM KORKULUK

ALİMÜNYUM KORKULUK

Merdiven, balkon, teras ya da yapı alanların pek çok bölümüne, emniyeti sağlamak amacıyla ve de bununla birlikte estetik bir görünüm yaratmak amacıyla yapılan koruma panellerine alüminyum korkuluk denmektedir. Alüminyum korkuluk denmesinin nedeni ise; kullanılan korkuluk malzemesinin alüminyumdan olmasındandır. Bazı yerlerde küpeşte ya da alüminyum küpeşte şeklindeki ifadeler ile karşılaşılabilir. Ancak küpeşte ve korkuluk kelimeleri eş anlamlıdır. Yani ikisi de aynı şeyi ifade etmektedir. Küpeştelerin ya da korkulukların kullanıldığı malzemelerde değişkenlik olabilmektedir. Alüminyumdan olabileceği gibi; ahşaptan, demirden ya da plastik kaplamalardan da küpeşteler olabilmektedir.

Alüminyum korkuluğun diğer korkuluklardan farkı ise, demontaj oluşudur. Yani; takılan profiller parça halindedir. Profillerin vida ile biribirine tutturulması şeklinde alüminyum korkuluk oluşur. Korkulukların uygun ölçülerde yer değiştirmesine, bu bakımdan son derece uygundur. Alüminyum korkulukar; merdivenlere, balkonlara, bina giriş kısımlarına, asma katlara, bahçelere, havuz kenarlarına ya da teraslara çok kolay bir biçimde uygulanabilir ve son derece güvenilir alanlar oluşturulmasını sağlar. Ayrıca oldukça estetik görünümleri ile de uygulandığı alanın farklı ve hoş gözükmesini sağlar. Sizler de İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda ikamet ediyor ve istediğiniz alanlara hem şık grünümlü hem de son derece kullanışlı ve de emniyetli korkuluklar yaptırmak istiyorsanız; Rüzgar Panjur sistemleri olarak bizleri tercih etmenizle doğru adreste olacaksınız. En kaliteli malzemelerden estetik bir görünüme kavuşturarak, alanlarınızı hem estetik hem de son derece korunaklı bir alan haline çeviyoruz. Bunun için internet sitemizüzerinden projelerimizi ve uygulama alanlarımızı inceleyebilir; ardından iletişim numaralarımız ya da internet üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

ESERLERPEN FARKIYLA ALÜMİNYUM KORKULUK

Rüzgar Panjur farkıyla, istediğiniz alana alüminyum korkuluk yaptırdığınız zaman; en kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla üretilmiş son derece şık korkuluklara çok uygun fiyatlarda sahip olabileceksiniz. Ayrıca; üretimini gerçekleştirdiğimiz korkulukların, tüm üreim sürecinde kalite montrol işlemleri uygulanmaktadur. Bu da sizlerin alacağı hizmette ve üründe, en yüksek kalite ile karşılaşmanızı sağlamaktadır.

Alüminyum Korkuluk Ustasını Ara 0532 430 03 85 

Sektörde; uzun yıllar boyunca sağladığımız ürün ve hizmetlerle en güvenilir markalardan biri olarak verdiğimiz hizmette, sadece akliteli ürünlerle değil; aynı zamanda tüm hava şartlarına, mevsimsel koşullara son derece dayanıklı ve de fonksiyonların hiiçbir şekilde kaybetmeyecek dayanıklıkta korkuluklara da sahip olabileceksiniz. Sağlamlık vekaliteli ürünlerin yanı sıra, yine Rüzgar Panjur farkıyla mimari dünyasının son trendlerini yakından takip eden ve sürekli kendini güncelleyen tasarımlarımızla da en şık korkuluklara, biler farkıyla kavuşabileceksiniz.

ESERLERPEN

Alüminyum korkuluk, cam balkon, cam balkon tamiri, çift açılım pencere sistemi, duşakabin, jaluzi cam, menfezler, menteşeli sineklik, motorlu panjur tamiri, panjur ipi değişimi, panjur kasnağı ile boru başı değişimi, panjur makas tamiri, panjur motoru ve alıcısı, genel panjur tamiri, pencerelerin menteşe değişimi, pimapen aksesurları ve de malzemeleri, pimapen cam değişimi, pimapen pencerelerin kilidi ile kapı kiltlerinin değişimi, pimapen pencere değişimi ile kapı kolu değişimi, pimapen tamiri ile pencere tamiri, pileli sineklik ve de Pvc pencere emniyet kilidi alanlarında sektörünün en güvenilir ve de en kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarda bveren bir firma olarak sizlere İstanbul’un iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Alüminyum korkuluk yaptırmak istediğinizde de; son derece güvenilir firmamıza internet üzerinden ulaşabilir ve en şık, en kaliteli korkuluklara çok uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Alüminyum Korkuluk Hakkında

ESERLERPEN

olarak bizler, kurulduğumuz andan itibaren Türkiye’de ve İstanbul’da son derece önemli gelişmeler gösteren ve alüminyum sanayisinde güvenilir ve kaliteli ürünleri ile belirli bir noktaya gelen bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Alüminyum korkuluk yaptırmak istediğinizde; bizler için en önemli şey sizlerin memnuniyetidir. Bu bakımdan korkuluk yaptırmak istediğiniz alanın estetik görünümünü tamalayacak model seçeneklerini sizlere sunuyor, her geçen gün güncellen ve de son trendlere ayak uyduran geniş model yelpazemizi sizlerle paylaşıyoruz. Ardından sizlerin tercihi ile en kısa sürede korkuluklarınızı üretimi tamamlanarak, yine en kısa süre içinde montaj işlemini gerçekleştirip, güvenilir ve de şık alanlarınıza kavuşmanızı sağlıyoruz. Üstelik tüm bunlar içinse son derece uygun fiyatlarda ödeme yapmanız yeterli olmakta. Sizler de piyasanın en güvenilir ve de kaliteli ürünlerini internet sitemizi ziyaret ederek ya da bizlerle irtibata geçerek elde edebilirsiniz.