Pimapen Bayi 0532 430 03 85 Cam Balkon

ŞİRİNEVLER PİMAPEN BAYİ

Albert Genau Tiara 08

Şirinevler pimapen firması olarak Şirinevler de verdiğimiz servislerimizden bazıları şöyledir, Şirinevler pimapen, Şirinevler Egepen, Şirinevler Fıratpen, Şirinevler Erpen, Şirinevler pimapen pencere, Şirinevler pimapen tamiri, Şirinevler pimapen fitil değişimi, Şirinevler pimapen kol tamiri, Şirinevler pimapen kanat ayarı, Şirinevler ispanyolet tamiri, Şirinevler pimapen sineklik, Şirinevler çift açılım tamiri, Şirinevler pimapen izolasyon, Şirinevler genel bakım onarım işleri.

Şirinevler Pimapen Bayisi www.istanbulpimapen.com pimapen bayi olarak hemen yanıbaşınızda 7/24 pimapen hizmeti veren pvc doğrama firmasıdır.PVC pimapen yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı kurallar vardır.

PVC doğrama yaptırmak için başvurduğunuzda öncelikle camlarınızı çift cam olarak yaptırmalısınız. Hava ve ses yalıtımı konusunda mükemmel bir etkisi bulunan çift camlar ses yalıtımı sağlayarak ısı kaybını minimuma indirir. Ayrıca pencere ve kapılarınızın yapıldığı profilleri inceleyerek, kalınlığı ve kalitesini test etmeniz faydanıza olacaktır. Kaliteli ve sağlam profiller insan gücüyle esnetilemez. Kolayca esneyen profiller, oldukça kalitesiz ve yaptırdığınızda sizi ilerde sıkıntıya sokacak malzemelerdir.

Yaptırmak istediğiniz pimapen ürünleri hakkında bilgi akışını firmamızla iletişim kurarak sağlayabilirsiniz.Ücretsiz Şirinevler pimapen servisimizi arayarak keşif de yaptırabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren pimapen firması istanbulpimapen.com Pimapenin kalitesinden şaşmamanızı tavsiye etmektedir. Piyasada düşük kaliteli malzemeleriyle çok yüksek fiyatlar veren firmaların kurbanı olarak hem paranızdan hem de kalitesiz hizmet mağduru olmamaya dikkat etmelisiniz.

Pimapen markasının kullanılan tüm aksesuarları Avrupa standartlarına uygun olarak montaj aşamasına getirilmektedir.Pimapen de kullanılan camlar 4+16+4 olarak tercih edilmektedir.Camlar konfor cam olarak isteğe bağlı hazırlanmaktadır.Konfor camlar normal ısı camlara nazaran yüzde 35 ısı ve ses yalıtımında çok daha avantaj sağlamaktadır.

Şirinevler de bir çok firma farklı pimapen markaları ile hizmet vermektedir.Biz pimapen firması olarak avantajımız önde gelen pen markalarının hepsini kendi imalat ataölyemizde imal etmekteyiz.Ürün çeşitliliğimiz siz değerli müşterilerimize çok daha ucuza pencere ve kapı yaptırmanın avantajını sunmaktadır.
Şirinevler de Pimapen yaptırırken yada fiyat araştırması yaparken dikkat edilmesi gereken bir çok önemli teknik detay bulunmaktadır.Nedir bu teknik detaylar ve nasıl öğrenebilirim diyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızda fayda vardır.

Öncelikle hangi pimapen markasını yaptırmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.Birden fazla pen markalarının seriileri bulunmaktadır.Biz Şirinevler pimapen bayisi olarak ilk olarak tavsiye ettiğimiz pen markaları pimapen ve egepen başta olmak kaydı ile winsa, erpen, ve son olarakta fıratpen markalarını tavsiye etmekteyiz.
Yaşamış olduğunuz evlerinizde yada çalışmakta olduğunuz iş yerlerinizde ısı kayıplarının en yoğun bölgesini pencerelerinizin oluşturduğunu biliyormuydunuz?Ayarları iyi yapılmış pvc pimapen pencere sistemleri soğuk hava şartlarında size tasarruf olarak geri dönecek ve fayda sağlayacaktır.

Şirinevler İstanbul’un her ilçe ve mahallelerinde pimapen tamiri işlerinide üstlenerek yüksek maliyetli pvc pimapen sorunlarınızı en düşük maliyetlerle çözüme kavuşturmaktadır.

 • Pimapen kapı tam kapanmıyor
  En çok şikayet gelen konulardan bir tanesi pimapen kapının tam kapanmamasıdır. Eğer iki taraftan kollu olan bir kilitli kapı olarak adlandırdığımız kapıya sahipseniz ilk olarak göbek kısmının ayarı ve karşılık adı verdiğimiz kasada bulunan demir parçaları kapı kilidine göre ayarlamanız gerekir. Bunu bir şarjlı matkap ve kurşun kalem ile yapabilirsiniz.
 • Pvc kapı kanat ayarı nasıl yapılır
  Pvc kapılar genel olarak sadece cam ise büyük bir ağırlığa sahiptirler. Ve bu nedenden dolayı camın ağırlığı zaman geçtikçe kapıya bindirdiği yükten dolayı ayarı bozulabilir. Ancak böyle bir sorun yaşamıyor iseniz sadece karşılıklar ile oynayarak sorunu giderebilirsiniz.
 • Pimapen kapı kolu boşa dönüyor
  Kapı kolu boşa döndüğünde sorun kolda değil kapının kilit mekanizmasının göbeğinin kırılması sonucu olabilir. Veya gerçekten kapı kolunun içeri giren uzun demiri koldan kurtulmuş olabilir. Kolu söküp pimi yerine sokun. Ancak daha sonradan tekrar aynı sorunu yaşayabilirsiniz. ( bu yazı marmara pimapen e aittir )
 • Pimapen kapı menteşesi nasıl takılır
  Menteşeyi takmak için öncelikle daha önceki menteşeleri sökmeniz gerekir. Bunun için bir çivi veya vidayı kapının pimlerine koyup alttan çekiçle vurarak pimleri söküp kapıyı yerinden alınız. Pimapen kapı menteşesini takmak için önceki menteşe vidalarını söküp yeni aldığınız kapı menteşesini vidalayıp kapıyı yerine takın.
 • Pvc kapı kolu nasıl sökülür
  Pimapen kapı veya pencere kollarını sökmek için kol dibinde bulunan plastik parçayı kendinize doğru hafifçe çekerek sağa sola döndürün. Böyle yaptığınız zaman zaten vidaları göreceksiniz. Tornavidayı sola doğru çevirin. Vida sökülür. Ve kolda bu şekilde sökülmüş olur. Tekrar vidalamak için tornavidayı sağa doğru çevirip sıkın.
 • Pvc kapı sarkması
  Pencere ve kapıların sarkması tamamen işçilik hatasıdır. İlk zamanda düzgün takozlanmayan yani camın menteşe kısmına ve üst kilit kısmının olduğu tarafa koyulması gereken takozların az konulmasından kaynaklıdır. Bu nedenden dolayı kapı sarkması olayı gerçekleşir. yazı marmara pimapen firmasına aittir. pimapentamiri.org
 • Pvc kapı düşmesi
  Pimapen pencere ve kapıların köşe kısmında demir olmadığı için koyulan camın ağırlığı ile zamanla kilidin yani kolun bulunduğu ön kısım aşağı düşer. Bu düşmeyi takozlama yaparak giderebilirsiniz. Ancak usta işi olduğu için pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü aynı zamanda malzeme gerekli ve sizin kapı camını kırma riskiniz yüksektir.
 • Pvc pencere menteşesi nasıl takılır
  Her menteşe birbiri ile uyumlu değildir. Zaten eski pencerenizin menteşesi kırıldı ise eski modeldir ve piyasada yeni modeller vardır. Eskiyi bulmak pek kolay değildir. Ancak yinede menteşeyi bulup kendiniz takmayı kafanıza koydu iseniz ilk olarak eski menteşe vidalarını sökün ve yeni pencere menteşesini matkap bularak veya eski delikleri tutuyor ise tornavida ile sıkın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın