Sineklik Sistemleri İSTANBUL

Sineklik pimapen cam (pvc) ve kapı sistemlerine montaj yapılarak sivrisinek, sinek ve böcek gibi haşerelerin yaşam alanlarımızın içerisine girmesini engellemek adına uygulanan sistemidir. Kullanılabilirlik ve maliyet olarak uygun olması, kolay kullanabilmesi ve fazla bakım gerektirmemesi bu sistemin avantajları arasında yer alır. Doğal ve çevre saygılı olmaları da tercih sebebini arttıran özellikleri arasındadır.

Bu özel sistem bizleri ve yaşama alanlarımızı sadece sineklere karşı değil, bütün haşere ve böceklere karşı korurlar. Kullanıma sürüldükten sonra ise uzun yıllar boyunca deforme olmadıkları için de çok daha az miktarda tutan maliyet ödemeleriyle hayatımızın içinde yer alırlar. Sinek, böcek ve diğer haşerelerle ilgili uygulanan diğer yöntemler özellikle çocuk odalarında bazı tehlikeler doğurabiliyor. Sineklikler ise bütün ortamlarda ve şart koşulunda sağlıklı ve güvenli şekilde kullanılabiliyor.


sineklik sineklik-fiyatlari

Sinek Mevsimini Keyif Mevsimine Dönüştürün

Bilim adamlarının dünya çapında yapmış oldukları araştırmalara göre insanların büyük çoğunluğunun sivrisinekler tarafından daha çekici bulunduğu ortaya çıkmıştır. Tıpkı parmak izinde olduğu gibi her insana göre değişiklik gösteren beden kimyası ve metabolizma, sivrisineklerin amaçlarını belirleme konusunda oldukça büyük rol oynuyor. Yapılan araştırmalara göre de kan grubu 0 kişilerin ısırılma sivrisinekler ve böcekler tarafından ısırılma ihtimali, diğer kan gruplarına göre iki kat daha fazla olarak görülüyor. Yani 0 kan grubuna ait kişilerin kanı sinekler ve böcekler tarafından daha lezzetli bulunuyor.

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu makul fiyatlı ve kaliteli olarak imal edilen çeşitleri özellikle yaz aylarını çok daha rahat ve sağlıklı geçirmenize yardımcı oluyor. Özellikle cam – pimapen (pvc) modelleri sayesinde artık geceleri sizleri rahatsız eden sinekleri önemsemeyeceksiniz.
sineklik-modelleri

Yaz Mevsimi Geliyor, En Yeni Çeşitlerimiz Hazır

Sinekler, böcekler ve haşereler sadece rahatsız etmek kalmıyor aynı zamanda bedenimizin dirençsiz kaldığı durumlarda çoğu hastalığa da sebep oluyorlar. Sistemlerimiz ve çeşitleri hem sizi hem de sevdiklerinizi bütün haşerelere karşı koruyor ve bu haşerelerin içeri girmemesini sağlıyor. Bilhassa balkon kapıları ve camlı mekanların havalandırılması sırasında yürüyen veya uçan haşerelerin içeriye girmelerini engelleyecek ve değişik çalışma sistemlerine sahip sineklik model ve çeşitleri, üretiminde kullanılmış ve kaliteli malzemeler sayesinde değişik renklerde de imal edilebiliyor.

Sineklik Çeşitleri

Çeşitlerimiz kullanıldığı alanlara ve kullanıldıkları yerlerde ki çalışma biçimlerine göre değişiklik gösterir. Camlarda kullanılan çeşitler genelde dikey ev yatay stor çeşitlerdir. Pencerenin kasasının ölçülerine göre makul ölçülerde oluşturulan, özel yay düzeneği sayesinde dikey veya yatay yönde açılıp kapanabilen stor fiyatları makul olmakla birlikte ölçülerine göre de değişiklik göstermektedir.

Sabit modeller kanatlı olmakla birlikte dışa veya içe açılan çeşitlerdir. Çerçevenin menteşe yardımı sayesinde kasaya bağlanması suretiyle yapılırlar. Sabit modelleri hem dışa hem de içe açılacak şekilde de yapılabilirler. Pileli modeller özellikle Fransız balkon, balkon kapıları ve cam balkon gibi dışa doğru açılan kapılar için ideal kullanılan modellerdir. Tek parmakla açılıp kapanabilmesi büyük kolaylık sağlar. Dikey, yatay ve duble pileli modelleri de bulunmaktadır.

En Modern ve Çağdaş Modeller Evinizle Buluşuyor

Sürme çeşitleri PVC alüminyum doğramalara da monte edilebiliyor. En önemli özelliği ise rulmanlar üzerinde çalışmasıdır. Kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte fazla yer kaplamaz. Firmamız sektörün en önemli gereksinimlerinden biri olma özelliğine sahip sürme sistemlerin özgün tasarımlarıyla sizlere sunarak farklılığını bir kez daha kanıtlamıştır.

Menteşeli sineklik modeller ekonomik bir sistem olmakla birlikte temizliği kolay, kullanımı da rahattır. Kasalı ve kasasız modelleri mevcuttur. Her kapıya ve her cama uyan menteşeli fiyatları da son derece uygundur. Özellikle giriş ve çıkışı bir hayli fazla olan yerlerde tercih ediliyor olması kullanım açısından doğru karar verilmesinde en önemli etkendir.

Firmamızın Beş Temel Unsuru

Firmamız imalat ve montajında sektörde lider firmaların başında gelmektedir. Kaliteli ürün, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve garantili ürün anlayışını Sineklik sistemleri sektöründe yerleştirmek adına öncü olan firmamız bulunmuş olduğu bütün oluşumlara yenilikçi değerleri ve vizyonu sayesinde oldukça büyük katkılar sağlamıştır.

Ölçü: Yapılacak olan sinekliklerin ölçüleri işinde uzman olan ustalarımız tarafından alınmaktadır.

Malzeme: Sineklik imalatında en kaliteli ithal mekanizmalar ve tül profili kullanılmaktadır.

İmalat: Sinekliklerin imalatı kendi entegre fabrikamızda ekip ruhu içinde ve büyük titizlikle yapılmaktadır.

Montaj ve Satış Sonrası Hizmet: İmalatı yapılmış olan sinekliklerin montajı, işinde uzman olan ekibimiz tarafından yapılmakta olup, ürünlerde sonradan çıkabilecek olan arızalar ise en kısa zamanda giderilmektedir.

Sineklik Fiyatları

Ekonomik Fiyat: Sineklik çeşitlerinin üretimini ve montajını yapan firmamızın fiyatları piyasaya oranla çok daha uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın