Pimapen Yenibosna Bayi

İSTANBUL Pimapen bayileri arasında Yenibosna gögelerine pimapen ve katlamalı cam balkon sistemleri ile siz değerli Yenibosna  halkıyla beraberiz Yenibosna cam balkon fabirkası Yenibosna pimapen fabirkası Yenibosna pimapen fiyatları Yenibosna fıratpen Yenibosna pvc pencere sistemleri Yenibosna pencere modelleri Yenibosna pimapen ürünleri Yenibosna pimapen serileri Yenibosna pimapen pencere fiyatları Yenibosna pimapen sineklik Yenibosna duşakamin Yenibosna teras cam kapatma örneği Yenibosna otomotik cam balkon didtemleri Yenibosna pimapen panjur sistemleri Yenibosna sürgülü cam balkon dietmleri Yenibosna fıratpen bayileri Yenibosna pimapen bayileri Yenibosna cam balkon bayileri Yenibosna pencere fiyatları Yenibosna giyotin cam balkon Çift Açılım Pimapen Pencere Sistemleri
Yenibosna Çift Açılım Sistemi Nedir?
Yenibosna Çift Açılım Pencere Sistemleri tercih ettiğiniz zaman, pencerenizin kanatları 75 dereceye kadar açılabilir. Pencerenin kolu aşağıya doğru baktığı zaman pencerenin pozisyonu kapalı olur. Kol aşağıya doğru yere paralel olarak getirildiği zaman ise pencere kanadı normal şekilde açılır. Ancak pencere kolu kapatılıp yeniden yukarıya doğru dik bir şekilde açılırsa, pencere çift açılım görünümünde açılıyor. Eğer pencerelerinizde çift açılım yoksa, bu özellik sonradan pencerelerinize eklenebilmektedir. Pencerelerde kullanılan çift açılım sayesinde evinizdeki perdeleri açmadan da havalandırma işlemini yapabilirsiniz. Genellikle geniş kullanım alanlarında bu sistem tercih edilmektedir. Bu sistem pencerelerinizde bulunduğu zaman hava sirkülasyonu yanlardan geldiği için tül perdeleriniz uçmaz.
Çift Açılım Sistemleri Fiyatları
Yenibosna Çift Açılım Pimapen Pencere Sistemleri fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik, seçtiğiniz ürünün kalitesi ve firmanın montaj ücretlerine göre kendini göstermektedir. Uygun fiyata çift açılım sistemine sahip pencere satın almak istiyorsanız, internette ufak bir araştırma yapabilirsiniz. Siteler arasından doğru seçimi yaparak uygun fiyata yüksek kalitede pencere elde edebilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevrenizdeki çift açılım sistemine sahip pencere satın alan arkadaşlarınızdan bilgi alabilirsiniz. Yenibosna Bu pencere sistemlerinin kurulumu sadece yarım saat içinde gerçekleştirilmektedir. Çift açılım sistemini pencerelerinizde kullanmak istediğiniz zaman firma seçimini doğru yapmanız gerekir. Çünkü son zamanlarda piyasada dolandırıcıların sayısı artış göstermektedir.Yenibosna Pimapen Pencere Fiyatları
Günümüzde pimapen pencerelerin kullanımı hızlı bir şekilde artmaktadır. Diğer pencere çeşitlerine göre daha uygun fiyat ve yüksek kalite sunması PVC pimapen pencerelerin insanlar tarafından tercih edilmesinin sebeplerindendir. Ahşap pencerelere göre pimapen pencereler daha fazla ısı yalıtımı yapmaktadır. Eğer evinizde bu tip pencerelerden yoksa, pimapen pencere bulunan evlerin doğal gaz ve elektrik faturalarına bakarak farkı kolayca görebilirsiniz. PVC pimapen pencereler aynı zamanda doğru seçilirse uzun süre herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan kullanılabilmektedir. Bu sebeplerden dolayı PVC pimapen pencereler ahşap pencerelerin yerini almaktadır. Yenibosna Pimapen Pencere Fiyatları oldukça uygundur. Diğer pencerelere göre 2 kat fazla tasarruf edebileceğiniz pimapen pencerelerin uzun süreli kullanımında gözle görülür avantajlarından da yararlanabileceksiniz.
Yenibosna Uygun Fiyata Pimapen Pencere Nasıl Alınır?
Pimapen pencerelere talep çoğaldığından dolayı, günümüzde bu işle uğraşan pek çok firma bulunmaktadır. Tabii ki de her firmaya güvenip PVC pencere almanız akıllıca bir seçim olmayacaktır. Araştırma yaparak daha uygun fiyata daha kaliteli pimapen pencereye sahip olabilirsiniz. Piyasada dolandırıcılar olduğu kadar, işini iyi yapan Yenibosna pimapen pencere firmaları da mevcuttur. Firma seçimini doğru yaptığınız zaman pencere montajını da kısa süre içerisinde tamamlayabileceksiniz. Aynı zamanda firma seçimi yaparken indirimlerden de faydalanmayı unutmayın. Piyasadaki rekabet gün geçtikçe arttığı için firmalar müşterilerine uygun fiyata PVC pencere satmaktadırlar. İnternette ufak bir araştırma yaparak sizde Pimapen Yenibosna Pencere Fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yenibosna da Özelliğini kaybetmiş pimapen pencere ve kapı doğramalarının tamirlerini yapan firmamız, size bu konuda çok kapsamlı yardımcı olarak masraftan kurtarmaktadır.

Yenibosna da Bir çok müşterimiz pvc pencere ve kapı doğramalarını yenisi ile değiştirerek masraf yapmaktadır.Bunun sebepleri başında pimapen bayi firmalarının yanlış yönlendirmesi gelmektedir. Biz Yenibosna pimapen bayi olarak önceliğimiz yapılabilecek tamirleri yapmak olmuyorsa son olarak sizleri bilgilendirerek değişimin yapılması gerektiğini söylemektir.
Firmamaız ayrıca Pimapen, Egepen ve Fıratpen bayilikleri ile de sizlere yardımcı olmakatdır.
Yenibosna da Yaptığımız üç bayilik ile müşterilerimize fiyat karşılaştırmalarında yardımcı olmaktayız.

Yenibosna pimapen bayi servis olarak tüm yasal mevzuatları yerine getirerek hizmet vermekteyiz. Siz bir telefon kadar yakın konumda yer almaktayız. Tüm pimapen işlerinizi eksiksiz ve garantimiz altında yapmaktayız.Yenibosna da Kendi pimapen Yenibosna hizmet vermekteyiz.Birinci elden pimapen almanın ve yaptırmanın tek adresi Bayrampaşa pimapen bayi dir…

Yenibosna PİMAPEN İMALAT VE MERKEZ İLETİŞİM; 0532 430 03 85

Yenibosna CAM BALKON İMALAT VE MERKEZ İLETİŞİM; 0535 410 12 08

Yenibosna PİMAPEN CAM BALKON ONLİNE CEP; 0532 430 03 85

Kaliteli pimapen ve cam balkon işlerinin uzman firması Yenibosna yaptıracağınız ev dekorasyonu işlerinizde tamamlayıcı bir rol üstlenerek işlerinizi sorunsuz yapmaktadır.

BAŞLICA YAPTIĞIMIZ FAALİYET ALANLARIMIZ ; PİMAPEN, CAM BALKON, ALÜMİNYUM DOĞRAMA, DUŞAKABİN, SİNEKLİK, PANJUR, OTOMATİK KEPENK

istanbul pimapen.com ile ilgili görsel sonucu

Yenibosna pimapen bayi servis

Yenibosna PİMAPEN BALKON KAPATMA: TÜM BALKON MODELLERİNİZE GÖRE ÖZEL ŞABLON ÇIKARTARAK KATLANIR CAM BALKON MODELLERİNİN ÖZEL İMALATINI YAPMAKTAYIZ. SIFIR HATAYA YAKIN CAM BALKON YAPTIRMANIN ADRESİ ’ DİR…

Yenibosna pimapen bayi servis PİMAPEN PENCERE KAPI SİSTEMLERİ; PİMAPEN MODELLERİNİN TÜM BRANŞLARINI ÜRETEN VOLKANLARPEN KENDİ İMALATI İLE BİRİNCİ ELDEN PİMAPEN YAPTIRMANIN AYRICALIĞINI SUNMAKTADIR. PİMAPEN KAPI PENCERE SİSTEMLERİNDE ÖZEL RENK SKALASI İLE HİZMET VEREBİLMEKTEYİZ.

 

Yenibosna pimapen bayi servis

Yenibosna ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ; Alüminyum Doğrama İmalat firması i Arayarak istediğiniz Alüminyum kapı pencere sistemleri hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.İstanbul da tüm il ve ilçelere ücretsiz keşif yaparak Alüminyum Doğrama Hizmeti vermekteyiz.

Alüminyum Doğrama İletişim; 0532 430 03 85

istanbul pimapen.com ile ilgili görsel sonucu

Yenibosna pimapen bayi servis

Yenibosna DUŞAKABİN SİSTEMLERİ; Evlerinizin Banyolarına özel duşakabin modellerini yaparak Banyolarınızın kullanımını çok daha kullanışlı dizayn etmekteyiz.

Duşakabin imalatcısı olduğumuzdan istediğiniz tarzda tüm duşakabin modellerini yapabilmekteyiz. Siz Değerli Müşterilerimize Banyo alırken Sağlıklz bir ortam sunmaktayız.

Bizimle iletişim kurarak yaptıracağınız duşakabin modeli hakkında bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.Ücretsiz keşif yaparak ve ürün katoloğu getirerek sunum yapmaktayız…

 

 

Yenibosna pimapen bayi servis

Yenibosna SİNEKLİK SİSTEMLERİ İMALATI; Pimapen sineklik sistemlerinde imalatçı firma olmanın tüm avantajlarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Pimapen Sineklik sistemlerinde kullanılan profillerin tamamı alüminyum profillerden oluşmaktadır.Sineklik sistemlerinde Volkanlarpen kaliteli ve ucuz pimapen sineklik modelleri ile çok uygun fiyatlarda evlerinizin pencere ve kapılarına sineklik sitemlerini yapmaktadır.

 

istanbul pimapen.com ile ilgili görsel sonucu

Yenibosna pimapen bayi servis

Yenibosna PANJUR SİSTEMLERİ; Manuel panjur sistemlerimiz ile balkonlarınızı ya da pencerelerinizi kapatarak koruma altına alabilirsiniz. Geçmişten bu güne kadar bir çok müşterimiz tarafından tercih edilen panjur sistemleri vazgeçilmezler arasında yerini korumaktadır.

Isıcam Cam Balkonların Cam Kalınlığı ve Fiyatları
Isıcam Cam Balkonların Cam Kalınlığı Ne Kadar Olmalıdır?
Isıcam üretimi yapan bazı şirketler çeşitli ihtiyaçlar için farklı kalınlıklarda camlar hazırlamaktadır. Isıcamlı cam balkonlar da ideal cam kalınlığı 16 cm olarak belirlenmektedir. Bu kalınlığa sahip olan camların uygulandığı cam balkonlarda herhangi bir ısı kaybı durumu yaşanmamaktadır. Ancak şunu da hatırlatmakta fayda var ki, yalnızca camın yüksek kalitede olması ısı tasarrufu için yeterli değildir. Cam balkon sistemlerinde uygulanan ve kullanılan diğer malzemelerinde kaliteli olması balkonun iyi bir yapıda olması için belirleyici özellikte olacaktır. Bu nedenle de ısıcam cam balkonların üretimi zamanı her daim malzemelerin kaliteli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları
Isıcam kullanılan cam balkon sisteminin fiyatları, normal çift cam kullanılan cam balkon fiyatlarına göre daha yüksek fiyatlar ile sunulmaktadır. Bunun başlıca nedeni ise ısıcam özelliğine sahip olan camların normal camlara göre daha pahalı olmasıdır. Diğer bir konu ise ısıcamlı balkonların tüm profil ürünlerinin ve malzemelerinin hepsinin ısı yalıtımına sahip olan malzemeden hazırlanmasıdır. Tüm bu etkenler maliyetin daha yüksek olmasına neden olmaktadır. Isıcamlı cam balkon fiyatları yüksek olmasına rağmen çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Eğer sizlerde ısıcamlı balkon ile evinizi yenilemek istiyor ve güzel manzaranın keyfini çıkarmak istiyorsanız bu balkon türü tercihini yapabilirsiniz.

Yenibosna pimapen bayi servis

BAYRAMPAŞA OTOMATİK KEPENK PANJUR SİSTEMLERİ İMALATI; Otomatik kepenk panjur sistemleri ile yaşadığınız mekanlarınızı sımsıkı koruma altına almak artık çok kolay.Özellikle çelik panjur modellerimiz ile ev yada iş yerlerinizi hırsızlık olaylarına karşı güven altına alabilrsiniz. Özellikle yetişme çağında çocuklarınız varsa pencere ve kapı bölgelerini otomatik panjur ile güven altına almanız en sağlıklı çözüm yoludur…

Size özel pimapen pencere modellerimizi bilgisayar ortamında çizerek şekillendirip siz değerli müşterilerimizin tercihine bırakıyoruz.Temiz bir işçilik,kaliteli bir pimapen yaptırmak istediğinizde Bayrampaşa ucuz pimapen bayi  in yanınızda olduğunu unutmayınız.Profesyonel ekibimiz ile sorunsuz pimapen pencere sistemlerini uygulamaktayız.

İstanbul da gezici ekiplerimiz ile uzman desteği sağlayarak endişeleriniz için var gücümüzle hizmet vermekteyiz.

Kullanıcı lehine olan tüm pimapen pencere sorunlarınız tarafından optimum fayda ile sunulmaktadır.

Yenibosna Pimapen tamircisi firması olarak vermiş olduğumuz pvc hizmet alanlarımız;

Yenibosna Pimapen Pencere ve Kapı Çift Açılım Pencere Aksesuar Montaj Fiyatları

Yenibosna Pimapen  Kapı Hırsız Kilidi

Yenibosna Pimapen  Kapı Çocuk Kilidi 

Yenibosna Pimapen Menteşe Değişim 

Yenibosna Pimapen  Kapı İspanyolet Değişim 

Yenibosna Pimapen  Kapı Kol Değişim 

Yenibosna Pimapen Wosvagen Kapı Tamiri 

Yenibosna Pimapen Sürme Kapı Tamiri 

Yenibosna Pimapen Kanat Ayarı 

Yenibosna Pimapen Mekanizma Bakım ve Yağlama 

Yenibosna Pimapen İzolasyon

Yenibosna Pimapen Pvc Genel Bakım

Yenibosna pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Yenibosna Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bayrampaşa bölgesine hizmet vermektedir. Bayrampaşa Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise2 yıl garanti kapsamındadır.

 Pimapen Pencere  – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

Yenibosna Pimapen Pencere Kolu

Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

Pencere ve Kapı İspanyoleti ( Kilit Mekanizması )

Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

Pencere ve Kapı Kanat Ayarı

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

Pimapen Kilitli kapı kolu

Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti

Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

Pimapen Çift Açılım

Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

Isıcam

Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

İzolasyon

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

Yenibosna pimapen firması olan marka bağımsız pimapen ürünleriyle hizmet evermektedir.İster pimapen , egepen , erpen , fıratpen yaptırmak isteyin biz yapalım.Tüm pvc ürünlerimizin pimapen fiyatları başta olmak üzere fiyatlarını alın ve  fiyat karşılaştırmalarını kendiniz yapın.
Pimapen yaptırırken ilk aklınıza gelen soru fiyat meselesi konusudur.Pimapen fiyatları nasıl hesaplanır,Pimapen çift camlar nasıl hesaplanır ile ilgili sorularınızın ve pimapen yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi pimapen markasını ve modelini yaparsak çok daha verim alırız vb sorularınızın tamamını bilgilendirmeye çalışacağız.

Yenibosna Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
Yenibosna Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Yenibosna Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Yenibosna Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.
Biz Halkalı da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Kalite sırasına göre Yenibosna pimapen modelleri ve  pimapen fiyatları

  • PIMAPEN S-6000 QUADRO
  • Pimapen S-7000 Horizon
  • Pimapen S-7000 Maximus
  • Pimapen S-7500 Fantasia

PIMAPEN S-6000 QUADRO
pimapen s6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon

pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus

pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

    Pimapen S-7500 Fantasia

pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınıza takılan soruları arıyarak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın