PİMAPEN TAMİRİ KAYAŞEHİR

eserlerpen ile ilgili görsel sonucu

                 TELEFONLARIMIZ ARAYIN:(0532) 430 03 85 – (0535) 410 12 08 

TÜRKİYE İstanbul pimapen tamiri Kayaşehir pencere ve cam balkon tamirleri pimapen pencere tamiri pimapen kayaşehir pencere bakımları izalasyonu yapan istanbul pimapen bayileri kayaşehir 14 cü bölge pimapen tamiri kayaşehir 12 ci bölge pimapen tamiri kayaşehir pencere ve kapı tamiri yapan pimapen firması kayaşehir 3 cü bölge pimapen servisi kayaşehir pencere tamiri yapan istanbul pimapen firması kayaşehir camcı kayaşehir camcıları kayaşehir pimapenci kayaşehir pimapenciler kayaşehir pilastik doğrama kayaşehir pencere modelleri kayaşehir pimapen fiyatları kayaşehir çelik kapı tamiri kayaşehir demir korkuluk kayaşehir cam değişimi kayaşehir ısım tamiratı kayaşehir teksam değişimi kayaşehir oda kapısı camı kırıldı kayaşehir 5 ci bölge cam değişimi kayaşehir de camcılar kayaşehir 7 ci bölge pencere pimapen tamiri kayaşehir çelik kapı ayarı kayaşehir pencere fitil değişimi kayaşehir pimapen conta drğişimi kayaşehir pencere ıslık çalıyor kayaşehir pimapen üfleme yapıyor kayaşehir kapı camı kırıldı kayaşehir cam takan firmalar kayaşehir bölgesinde pimapenciler kayaşehir pimapen bayi

PİMAPEN TAMİRİ KAYAŞEHİR KAYAŞEHİR pimapen tamiri Pencere tamiri ile ilgili bir den fazla pen firması servis vererek hizmet vermektedir.Pencere tamiri genel olarak pimapen tamiri adı altında bilinmektedir.Pencere tamirlerinde aslında internette arama yapıldığında evinizde yapılmış olan pen markasını bilipte yetkili bir firma ile yola çıkmanız daha doğru bir sonuc verecektir.Örneğin evinizdeki pencerelerinizin markası Fıratpen yada Egepen ise arama yaptığınızda Egepen Tamiri, Fıratpen Tamiri Servis olarak yaptığınızda yetkili ana bayiden yardım alabilirsiniz.

pimapen Pencere tamirini gerektiren sebepler nelerdir, bu konu hakkında bilmeniz gereken bir çok detay bulunmaktadır.Pencere tamirlerinde genel olarak İspanyolet kilit arızaları, menteşe kırılmaları, Kol yuvalarının göbek dağıtması, Pencere açılır kanatların aşağıya doğru sarkması, pencere contalarının yani fitillerin özelliğini kaybetmeleri ve son olarak pimapen pencerelerde yer alan çift açılım mekanizmalarının bozulması yer almaktadır.

pimapen Pencere pimapen tamirinde ispanyolet niçin arızalanır yada bozulur; Özellikle pvc pen markaları imalat yaptığı pvc markasının orjinal ispanyoletini kullanmaktan kaçınmaktadırlar. Bunun ana sebebi orjinal ispanyoletler pahalı olması, yan sanayi ispanyoletlerin ucuz olmasıdır.Yan sanayi ucuz kilitli ispanylet sistemleri uzun vade kullanımda sık sık arızalanarak masraflı olmaktadırlar.Ülkemiz genelinde yaygın olarak ilk tercih edilen pencere pvc pimapen sistemleridir. Pvc pencere tamiri ustaları özellikle bozuk kilitli ispanyoletleri değiştirmeye geldiklerinde ucuz yan sanayi ispanyoletleri kullanmaktadırlar.Halbuki orjinal kilitli ispanyolet fiyatları ile yan sanayi ispanyoletler arasında ki fiyat farkı 15 tl dir. Pencere tamirlerinde arızalanan Kilitli ispanyolet fiyatları yükseklik ölçülerine göre değişmektedir.

pimapen Kilitli ispanyolet mekanizmaları aynı zamanda pvc kapı sistemlerinde kullanılmaktadırlar.Kilitleme yapılarak güven altına alınan kapılarda en önemli noktayı kilitli ispanyoletler sağlamaktadır.Özellikle hırsız emniyet kilitli ispanyoletler, kapı bölgelerini güven altına almanın en basit ve ucuz yoludur.Arızalanmış kapı ispanyoletlerini hırsız emniyet kilitli olarak değiştirmek istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Kaliteli ve garantili tavsiye edeceğimiz ispanyolet markaları şöyledir; Kale, Vorne, G-U markaları bu konuda ilk tercih edilmesi gereken kilitli İspanyoletlerdir.

Pencere kilitli İspanyolet Fiyatları;

40 cm yüksekliğinde 25 tl, Kale, Vorne, G-U

60 cm yüksekliğinde  35 tl, Kale, Vorne, G-U

80 cm yüksekliğinde 45 tl, Kale, Vorne, G-U

100 cm yüksekliğinde 65 tl, Kale, Vorne, G-U

120 cm yüksekliğinde 85 tl Kale, Vorne, G-U

140 cm yüksekliğinde 105 tl Kale, Vorne, G-U

160 cm yüksekliğinde 125 tl Kale, Vorne, G-U

180 cm yüksekliğinde Fransız Pencere İspanyoletleri 145 tl Kale, Vorne, G-U

Kilitli kapı İspanyolet Fiyatları;

120 cm yüksekliğinde 115 tl Kale, Vorne, G-U

160 cm yüksekliğinde 125 tl Kale, Vorne, G-U

180 cm yüksekliğinde 145 tl Kale, Vorne, G-U

200 cm yüksekliğinde 165 tl Kale, Vorne, G-U

pimapen Pencere Tamirinde Menteşe Arızaları sebepleri; Pencerelerde Menteşelerin kırılmasının en büyük nedeni kullanılan plastik menteşelerdir. Bir çok pvc pen bayisi yüksek maliyetlerden kaçmak için ucuz olan menteşeleri kullanmaktadır.Kullanılması gereken menteşelerin demir aksamlı olması şarttır. Menteşelerin kırılmasının diğer bir nedeni ise pencerelerin imalat aşamasında standart ölçü dışında yapılmasıdır. Avrupa standartlarında yapılan pvc pencerelerin genişlik ölçüleri 65 ile 70 cm arasında olmaktadır. Bizim ülkemizde yapılan bir çok pencere genişlik ölçüleri 85 ile 90 cm arasında imalat yapılmasıdır.Aynı zamanda az sayıda kullanılan menteşeler açılan kanat ağırlığını taşıyamadıklarından dolayı sıklıkla kırılmaktadırlar.Pencere imalat aşamasında yapılan bu haksızlık bir çok evde kaza ile sonuçlanmıştır.Bu yüzden uzun vade kullanımlarda menteşelerin kırılma yada kopma olasılığının önlemini almanın en kolay yolu demir menteşelerin kullanılmasıdır.Aynı zamanda demir menteşe adetleri bir pencerede en az üç adet kullanılmalıdır.

pimapen Pencere Tamirlerinde Kolların Göbek Dağıtmasının sebepleri; Kullanılan ispanyolet sistemleri bu konuda en önemli unsuru meydana getirmektedir.Kullanılan ispenyoletler döküm ise mevsimsel hava şartlarından etkilendiği için nemden, yağmurdan ve sıcaktan çok çabuk yıpranmaktadır. Zamanla içeriden göbek kısmı kırılarak görevini yerine getirememektedir. Halbuki demir aksamlı ispanyoletler imalat aşamasında kullanılmış olsa bu durum ile karşı karşıya gelmeniz söz konusu olmaktan çıkacaktır.Diğer bir neden ise pencere bölgelerinde kullanılan zamakların ve fitillerin (Contaların) kalın olarak kullanılmasıdır.Genel olarak maalesef pvc imalat aşamasında yine yan sanayi zamak ve fitillerin kullanımı pencere tamirlerini ortaya çıkarmaktadır.

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

Gaziosmanpaşa pimapen firması olan Gaziosmanpaşa marka bağımsız pimapen ürünleriyle hizmet evermektedir.İster pimapen , egepen , erpen , fıratpen yaptırmak isteyin biz yapalım.Tüm pvc ürünlerimizin pimapen fiyatları başta olmak üzere fiyatlarını alın ve  fiyat karşılaştırmalarını kendiniz yapın.
Pimapen yaptırırken ilk aklınıza gelen soru fiyat meselesi konusudur.Pimapen fiyatları nasıl hesaplanır,Pimapen çift camlar nasıl hesaplanır ile ilgili sorularınızın ve pimapen yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi pimapen markasını ve modelini yaparsak çok daha verim alırız vb sorularınızın tamamını bilgilendirmeye çalışacağız.

KAYAŞEHİR Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
KAYAŞEHİR Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

KAYAŞEHİR Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

KAYAŞEHİR Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.
Biz AVCILAR Halkalı da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Kalite sırasına göre pimapen modelleri ve  pimapen fiyatları

  • PIMAPEN S-6000 QUADRO KAYAŞEHİR
  • Pimapen S-7000 Horizon KAYAŞEHİR
  • Pimapen S-7000 Maximus KAYAŞEHİR
  • Pimapen S-7500 Fantasia KAYAŞEHİR

PIMAPEN S-6000 QUADRO KAYAŞEHİR
pimapen s6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon KAYAŞEHİR

pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus KAYAŞEHİR

pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

        • Pimapen S-7500 Fantasia KAYAŞEHİR

    KAYAŞEHİR

pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve KAYAŞEHİR pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınıza takılan soruları arıyarak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın