Pimapen Tamiri 0532 430 03 85 Cam Balkon

PİMAPEN SERVİS BAĞCILAR

eserler pen pimapen tamiri ile ilgili görsel sonucu

pimapen bahçelievler ile ilgili görsel sonucu

karaca pimapen cam balkon ile ilgili görsel sonucu

http://www.istanbulpimapen.com ile ilgili görsel sonucu

 

Bağcılar Pimapen Tamiri, Bağcılar Pimapenciler, Bağcılar Pimapenci, Bağcılar Pimapen Fiyatları, Pimapen Tamircisi, Bağcılar Pencere Tamiri, Bağcılar Pimapen Balkon, Pencere Fiyatları, Bağcılar Pimapen Bayileri, Bağcılar Pimapen bayii, Pimapen Bağcılar Sistemleri, Pimapen Tamirci, Bağcılar Pimapen Servis, Bağcılar Pimapen Pencere Tamiri, Bağcılar Pvc Tamiri, Pvc Bağcılar Pencere Sistemleri, Bağcılar Pencere Fiyatı, Bağcılar Camcı, Bağcılar Cam Tamiri, Bağcılar Pimapen Fiyatı, Panjur Tamiri, Bağcılar Otomatik Panjur Sistemleri, Motorlu Bağcılar Panjur Tamiri, Pimapen Balkon, Bağcılar Cam Balkon Kapatma, Cam Balkon Bağcılar Tamiri, Cam Balkon Servisi, Bağcılar Sineklik, Bağcılar Sineklikçi, Bağcılar Sineklik Tamiri, Bağcılar Pimapen Sineklik, Bağcılar Sineklik Fiyatları, Bağcılar Sineklik Fiyatı, Pencere Sineklik, Pimapen Tamiri Ustası,Bağcılar Pencere Değişimi, Pimapen Değişimi, Bağcılar Pimapen Tamir Ustası, Bağcılar Cam Balkoncu, Bağcılar Cam Bakon Tamiri, Bağcılar Cam Balkon Servisi, Bağcılar Cam Balkon Fiyatları, Bağcılar Kepenk Tamiri, Otomatik Kepenk Ustası, Otomatik Bağcılar Kepenk Sistemleri, Kepenk Tamircisi, Bağcılar Pvc Doğrama ve Pencere Sistemleri için bizlere Bağcılar Ulaşabilir, Pimapen Tamiri, Servisi,Bağcılar Montajı, Bağcılar Pimapen Fiyatları için Ulaşabilirsiniz.   0532 430 03 85    0535 410 12 08 Bağcılar  Bağcılar  Bağcılar Bağcılar  Bağcılar Bağcılar Bağcılar Bağcılar Bağcılar Bağcılar Bağcılar Bağcılar

 • En çok şikayet gelen konulardan bir tanesi pimapen kapının tam kapanmamasıdır. Eğer iki taraftan kollu olan bir kilitli kapı olarak adlandırdığımız kapıya sahipseniz ilk olarak göbek kısmının ayarı ve karşılık adı verdiğimiz kasada bulunan demir parçaları kapı kilidine göre ayarlamanız gerekir. Bunu bir şarjlı matkap ve kurşun kalem ile yapabilirsiniz.
 • Pvc kapı kanat ayarı nasıl yapılır
  Pvc kapılar genel olarak sadece cam ise büyük bir ağırlığa sahiptirler. Ve bu nedenden dolayı camın ağırlığı zaman geçtikçe kapıya bindirdiği yükten dolayı ayarı bozulabilir. Ancak böyle bir sorun yaşamıyor iseniz sadece karşılıklar ile oynayarak sorunu giderebilirsiniz.
 • Pimapen kapı kolu boşa dönüyor
  Kapı kolu boşa döndüğünde sorun kolda değil kapının kilit mekanizmasının göbeğinin kırılması sonucu olabilir. Veya gerçekten kapı kolunun içeri giren uzun demiri koldan kurtulmuş olabilir. Kolu söküp pimi yerine sokun. Ancak daha sonradan tekrar aynı sorunu yaşayabilirsiniz. ( bu yazı marmara pimapen e aittir )
 • Pimapen kapı menteşesi nasıl takılır
  Menteşeyi takmak için öncelikle daha önceki menteşeleri sökmeniz gerekir. Bunun için bir çivi veya vidayı kapının pimlerine koyup alttan çekiçle vurarak pimleri söküp kapıyı yerinden alınız. Pimapen kapı menteşesini takmak için önceki menteşe vidalarını söküp yeni aldığınız kapı menteşesini vidalayıp kapıyı yerine takın.
 • Pvc kapı kolu nasıl sökülür
  Pimapen kapı veya pencere kollarını sökmek için kol dibinde bulunan plastik parçayı kendinize doğru hafifçe çekerek sağa sola döndürün. Böyle yaptığınız zaman zaten vidaları göreceksiniz. Tornavidayı sola doğru çevirin. Vida sökülür. Ve kolda bu şekilde sökülmüş olur. Tekrar vidalamak için tornavidayı sağa doğru çevirip sıkın.
 • Pvc kapı sarkması
  Pencere ve kapıların sarkması tamamen işçilik hatasıdır. İlk zamanda düzgün takozlanmayan yani camın menteşe kısmına ve üst kilit kısmının olduğu tarafa koyulması gereken takozların az konulmasından kaynaklıdır. Bu nedenden dolayı kapı sarkması olayı gerçekleşir. yazı marmara pimapen firmasına aittir.
 • Pvc kapı düşmesi

  Pimapen pencere ve kapıların köşe kısmında demir olmadığı için koyulan camın ağırlığı ile zamanla kilidin yani kolun bulunduğu ön kısım aşağı düşer. Bu düşmeyi takozlama yaparak giderebilirsiniz. Ancak usta işi olduğu için pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü aynı zamanda malzeme gerekli ve sizin kapı camını kırma riskiniz yüksektir.

 • Pvc pencere menteşesi nasıl takılır

   

  Her menteşe birbiri ile uyumlu değildir. Zaten eski pencerenizin menteşesi kırıldı ise eski modeldir ve piyasada yeni modeller vardır. Eskiyi bulmak pek kolay değildir. Ancak yinede menteşeyi bulup kendiniz takmayı kafanıza koydu iseniz ilk olarak eski menteşe vidalarını sökün ve yeni pencere menteşesini matkap bularak veya eski delikleri tutuyor ise tornavida ile sıkın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın