Pimapen Panjur

pimapen sistemleri, ev, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.. Panjur sistemleri; teknolojinin gelişmesi ile gelen yenilikler sayesinde, yeni kimliklere bürünmekte, ilave fonksiyonlara ve farklı görünümlere ulaşmakta ve böylece geçmişteki kullanım alanlarına yenilerini eklemektedir. Günümüzde panjur sistemlerine duyulan ihtiyacın sebepleri kısaca şu şekilde sıralanabilir;

* Güneş koruması
* Isı izolasyonu
* Ses izolasyonu
* Güvenlik (konut, işyeri)
* Mahremiyet
* Estetik değer

Panjur sistemleri her eve stil, güvenlik ve güneşten korunma sağlarlar. Bunlara ek olarak odanızda gölgelendirme veya arzu ettiğiniz herhangi bir yerde tamamen mahremiyet alternatifleri sunar. Kış ayları boyunca evinizi soğuktan koruyacak, yazları ise güneşin göz kamaştırıcı ışığını ve sıcaklığını azaltacaktır. Panjurlar ayrıca dışarıdan gelen gürültünün de büyük ölçüde azaltılmasını sağlarlar.
İster manuel, ister motorlu olsun panjur sistemleri yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçaları olmuştur.

Bir motorlu panjur ve kontrol sistemi kullanarak sahip olabileceğiniz avantajlar:

Isı ve Ses Yalıtımı :

Yüksek kaliteli poliüretan köpük dolgu panjur profillerinin sessiz bir şekilde hareket etmesine yardımcı olup aynı zamanda ısı ve ses yalıtımında etkendir.

Özgün Dizayn :

Panjur profillerimiz her türlü cepheye ve mimari yapıya uygulanabilecek şekilde, geniş renk alternatifleriyle son derece zarif bir biçimde üretilmiştir.
Dayanıklılık :

Panjur sistemlerimiz yüksek kalite ve ileri teknoloji ile üretilmektedir. Bu da panjurlarımıza değişik alanlarda kullanım kolaylığı ve son derece zevkli bir görünüm kazandırmaktadır. Bu üstün dayanıklılık ve profildeki tatlı eğim özellikle geniş ve büyük panjurlarda bir avantaj sağlamaktadır. Bu özellikleri Dortmund’da bulunan ürün inceleme merkezinde sınanmış ve Bundesverband Rolladen und Sonnenschutz tarafından onaylanmıştır. Fonksiyonel güvenlik ve uzun ömürlülük ürünlerimizin kalite göstergesi olmuştur.
Hırsıza Karşı Önlem :

Kullanılan alüminyum levhaların kalınlığı, oldukça etkili bir dayanıklılık sağlamaktadır. Bu da hırsızlara karşı önemli bir koruyucu faktör oluşturmaktadır. Böylece Simge Mühendislik ürünleri darbeye dayanıklı olup, güvenlik konusunda tam bir garanti verir. Motorlu Panjur, Otomatik Panjur Sistemleri, Motorlu Panjurlar, Pancur Firmaları, Alüminyum Panjur Sistemleri, Motorlupanjur, Motorlupanjurlar, Motorlu Panjur Fiyatları
Uyumlu Yüzey :

Panjur profillerimiz yüksek seviyede çizilmezlik, ışık sızdırmazlık özellikleriyle donatılmıştır. Yoğun hava kirliliği, mekanik zorlama ve uzun süreli güneş ışığı bu kalın koruyucu tabakaya zarar veremez.

alüminyum doğramaalüminyum panjurAlüminyum Panjur Sistemleribalkon kapamacamCam Balkoncam kapıCamlı Küpeşteçatı kapamaçelik panjurcephecephe giydirmeçift camçit cam arası jaluzicontaÇubuklu Küpeştedepo kapısıdoğramaDöner Kapıduvar destek sistemiElektromekanik Bariyerlerendüstriyel kapıfotoselli kapıgaraj kapılarıgaraj kapısıgiydirme cephegiydirmecepheiyi panjurİzolasyonısı camjaluziKapaklı Cephekapıkapı otomasyonukapılarkaplamaKayar KapıKepenkkepenkMotorlu Panjurkeypenkkışkış bahçesikışbahçesiKörük ve Rampa Sistemleriküpeştemağaza kapılarıManuel JaluziManuel PanjurME-SA PANJURME-SA Yapı Panjur ve PVC SistemleriMonoblok Panjurmotorlu jaluzimotorlu kapılarMotorlu Kepenkmotorlu panjurMotorlu Panjur Fiyatlarımotorlu panjurPancur FirmalarıMotorlupanjurMotorlupanjurlarotomatikOtomatik Bahçe Kapılarıotomatik kapıotomatik kepenkOtomatik Panjur Sistemleripancurpanelli kapıpanjurPanjur fiyatlarıpanjur kepenkPanjur Kutu Çözümleripanjur motorlarıpanjur tamiripanjurda kalitepanjurlarpanjurtamiripencerePimapenplastik doğramaplastik kapıPlastik Pencereplastik pencere kalite panjurpolikarbon kaplamaPvcpvc kapıpvc pencerepvc sistemlerirenkli doğramaSarmal Kapılarseksiyonel kapıseksiyonel sistemSilikon CephesinekliksogukStor Kepeng Motorlu Panjurlarsürmeyana kayaryana kayar kapılaryanakayar kapıYangın Çıkış KapısıYüksek Hızlı Pvc Kapılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın