Pimapen Merter

Firmamız Merter ve çevresine pimapen,cam balkon ve sineklik hizmeti sunmaktadır.

Günümüz ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve bu ihtiyaçlara en kârlı çözümleri sunan firmamız ihtiyacınız olan her anda Beşiktaş’ta pimapen hizmetleri verdiği gibi İstanbul’un diğer semtlerinde de en ileri teknolojiler ile üretilmiş pimapenleri sizlere sunmaktadır.

Neden Merter Pimapen Sistemleri?

Eğer siz de güvenlik, yalıtım ve pahalı bakımlar nedeniyle evinizin eski usul pencere ve kapılarını en son teknolojiyle üretilen pimapenler ile değiştirmek istiyorsanız ve aklınızdaki tek soru evimin gereksinimlerini karşılayacak yeni bir pimapen nasıl bulurum ise bize güvenebilirsiniz. Beşiktaş Pimapen sistemleri sayesinde hem evinizin güvenliğini maksimuma çıkartmış olacak, hem de sıradan ahşap pencerelerin gereksinim duyduğu bakım, boya, kalite ve güven eksikliği gibi birçok problemden de kaçmış olacaksınız.

Merter pimapen sunduğu en uygun esneklik oranına sahip sert plastikten üretilmiş PVC ve çift cam sistemleri ile kışın dışarıya kaçan sıcak havadan, yazın ise içeriye giren sıcak havadan evinizi koruyarak ısıtma ve soğutma için ödediğiniz faturaları %50’ye kadar indirir.

Merter pimapen tahta’dan üretilen standart pencere ve kapıların aksine içeriye kesinlikle su geçirmez ve temizliği benzerlerine oranla son derece kolaydır.

Çeşitli renkleri ile evinize modern ya da klasik görünümler katabilir, hiçbir koşul altında güvenlikten ödün vermeyen yapısı sayesinde huzur içerisinde uyuyabilirsiniz.

Sizde ev ya da iş yerlerinizde Beşiktaş pimapen modellerinin ferah, güven ve huzurunu hissedin !

Bir önceki yazımız olan Merter pimapen başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pimapen Merter  Bayi Pimapen pencere sistemleri, içlerine konulan galvanizli destek saclarıyla güçlendirilmiş PVC profillerden oluşmaktadır. Kasa-kanat-cam arasında da sızdırmazlığı sağlayan özel contalar vardır. Kanatların açılıp kapanması aksesuarlar sayesinde olmaktadır. Doğramanızın kanadını açtığınızda iç çerçevede Pimapen yazısı ve kullanılan serinin adı görülebilir. Pencere ve kapıların sorunsuz olarak uzun süre kullanılabilmesi için kulanım ve bakım kurallarına dikkat edilmelidir. Tek kanat açılımlı pencere ve balkon kapıları, pencere kanadındaki kol yardımıyla açılır ve kapatılır. Kol aşağıyı gösteriyorsa, pencere kapalı konumda demektir. Kapalı konumdayken pencerenin su ve hava sızdırmazlığı, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı oluşmaktadır. Pencere kanadını açmak için kolu 90 derece çevirerek yatay konuma getirilmeli ve kilitten kurtulan kanat yana doğru açılmalıdır. Pencereyi kapatmak için kanat çerçevenin içerisine itilmeli ve kol tekrar kapalı konuma getirilmelidir. Vasistas aksesuarlı pencereler de pencere kanadına monte edilmiş bir kol yardımıyla hareket ettirilmektedir. Bu sistemde pencere kapalıyken kol yatay konumdadır. Kanadı aralamak için kolu 90º derece döndürerek dik konuma getirilmelidir. Kapatmak içinse kanadı çerçevenin içerisine iterek kolu tekrar yatay konuma getirmek yeterlidir. Bu pencere sistemleri Merter Pimapen satış ve montaj merkezlerinden satın alınabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın