Pimapen Iğdır (0553) 986 20 17

Iğdır cam balkon ığdır Sineklik fiyatları ığdır alimünyum küpeşte cam balkon bayileri ığdır cam balkon kapatma ığdır camcı ığdır cam balkon sistemleri ığdır cam balkon kapatma ığdır fıratpen ığdır pimapen bayileri ığdır cam balkon modelleri ığdır cam sistemi ığdır katlanır cam balkon ığdır cam balkon fabirkası ığdır cam firmaları

IĞDIR 14 KASIM MAHALLESİ ESKİ İMPAŞ YANI KEVSER AVEME KARŞISI  İLETİŞİM   0553 986 20 17 

Özelliklere ısınan havalarla birlikte ortaya çıkan sinek ve diğer böcek türleri evlerde istenmeyen türlerdendir. Bunların eve girmesini engellemek amacıyla sinekliklerin kullanımı her evde önem kazanmıştır. Odaların havalandırılması sırasında kapı ve pencerelerden giren sinekler evin hijyenini de bozmaktadır. Sinekliklerin yaygın kullanılmaya başlanmasıyla çok çeşitli modeller ortaya çıkmış olup Iğdır  sineklik fiyatları da çok çeşitlilik göstermektedir.

Evinizde sineklik uygulanacak alan demir, ahşap, pimapen gibi ne olursa olsun sineklik uygulaması yapılmaktadır. Estetik görünümün korunması adına da  evinize uygun farklı sineklik modelleri seçilebilmektedir. Sineklik modelleri seçimi yapılırken genellikle ihtiyaç ve kullanım amacı esass alınır. Stor, menteşeli ve plise sineklikler en çok tercih edilen çeşitlerdendir. Sineklik uygulamasını istediğiniz odaya özel olarak yaptırabilirsiniz her odada bulunması zorunlu değildir.

Iğdır Sineklik Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Sineklik fiyatları her eve ve uygulama alanına göre değişmektedir. Sineklik fiyatı belirlenirken öncelikle sineklik takılacak pencere veya kapı gibi alanların ölçüsü alınır. Daha sonra ölçüye ve eve uygun sineklik modeli seçilir. Bu kişinin istediğine bağlı olup kullanışlı olması da önemlidir. En son sineklik rengine karar verilir ve fiyat belirlenir.

Iğdır sineklik fiyatları belirlenirken bir diğer önemli konu da sineklik tülüdür. Sinekliklerin sağlam ve işlevsel olması kullanılan tülün kalitesine bağlıdır. Bu sebeple tül ne kadar kaliteliyse koruma o kadar iyi olacak ve fiyatta buna göre artacaktır.

Son dönemlerin en popüler ürünlerine arasında yerleşmiş ığdır cam balkon birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Birçok kullanım alanı olan bu balkon uygulandığı alandaki ısıyı tutabilen ve alanın daha hijyen olmasını sağlayan bir malzemedir. Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünü firmamız uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Konforlu bir oturma alanı sunan bu sistemi kullanmak da bir hayli kolaydır. Özellikle firmamızın tercih ettiği malzemeler beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır. Birçok farklı model ve renk seçenekleri ile avantaj sağlayan bu ürünleri her müşteri her alan için tercih edebilmektedir. Komple bir tarafa toplayarak temiz havanın ortama girmesine de olanak sağlayan bu ürün fiyatı bakımından da değişiklik göstermektedir.

Müşteri tercihlerine göre farklı renklerde ya da alanlarda uygulanan ığdır cam balkon kapatma ortamı daha modern bir hale sokmaktadır. Dekoratif açıdan estetik görünüme sahip bu ürün katlanabilir özelliği ile rahatça temizlenebilmektedir. Manuel olarak kullanacağınız bu ürünü dilediğiniz zaman birkaç parçasını açarak da kullanabilirsiniz. Balkonunuz hava almasını için sadece bir kapısını açmanız yeterlidir. Balkonunuzun maruz kaldığı rüzgâr, yağmur, kar soğuk ve sıcak havaya anında müdahale edebilen bir üründür. Firmamızın kullandığı camların tamamı rüzgâra ya da sert bir darbeye karşı dayanıklıdır. Güvenlik açısından da hırsızların önünü kesen bir üründür. Kilitli bir sisteme sahip bu camlar hırsızın girebilmesi en zor olan noktalar arasındadır. Sağlam cam ve kilitli mekanizma sayesinde eviniz ya da işyeriniz daha güvenli hale gelebilir.ığdır

Özellikle evinizde beslediğiniz evcil hayvanız varsa ığdır cam balkon sayesinde daha güvende olacaktır. Birçok alana uygulanabilir olması tercih edilme konusundaki en büyük sebepler arasındadır. Balkonunun balkon özelliği kaybetmeden oda haline dönüştüğü bu sistem ev hanımlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Güzel havalarda tek bir yere toplayıp yağmurlu havalarda kapattığınız bu ürün fiyatı bakımından da değişkendir. Başakşehir Teras cam kapatma, Başakşehir Balkon kapatma sistemlerini tercih ederek en kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Özellikle metrekare ve tercih edilen malzemeye göre belirlenen fiyatlar aile bütçenizi ya da firmanızın giderlerini asla sarsmaz. Sert bir rüzgârdan bile etkilenmeden uzun süreli kullanabilirsiniz. Firmamızın sunduğu uygun fiyat avantajlarından faydalanarak evinizi ya da işyerinizi daha konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz

IĞDIRIN HER SEMTİNE CAM BALKON VE  PİMAPEN HİZMETİ VERMEKTEYİZ (0553) 986 20 17

IĞDIR BÖLGESİNE MUTLU ALİMÜNYUM PVC PENCERE SİSTEMLERİ ÇALIŞMAMIZ VARDIR  

IĞDIR PİMAPEN CAM BALKON BAYİSİ MUTLU ALİMÜNYUM ARAYIN LÜTFEN (0553) 986 20 17

IĞDIR Cam balkon ığdır cam balkon ığdır cam balkon bayileri ığdır pimapen bayisi ığdır cam balkon fabirkası ığdır demir korkuluk ığdır katlanır cam balkon ığdır cam balkon firmaları ığdır çelik kapı ığdır alimünyum doğrama ığdır pilastik doğrama ığdır pimapen sineklik ığdır pimapen fiyatları ığdır pvc pencere tamiri ığdır pimapen tamiri ığdır pimapen servisi ığdır pimapeniler,

14Kasım Mahallesi
7Kasım Mahallesi
AlikamerliAlikamerli Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Bağlar Mahallesi
Bağlar Söğütlü Cumhurıyet
Cumhurıyet.Topcular.Karağaç
Cumhuriyet Mahallesi
Emek Mahallesi
Faruktoka Mahallesi
Güneşli Mahallesi
Hakveyis Mahallesi
Karaağaç Mahallesi
Kışla Mahallesi
Konaklı Mahallesi
Mehmetakifersoy Mahallesi
Namıkkemal Mahallesi
Özvatan Mahallesi
Söğütlü Mahallesi
Topcular Mahallesi
Topçular Bağlar
Yeni Mahallesi
Yenimahalle

Pimapen Iğdır Fıratpen Iğdır  egepen Iğdır pimapen tamiri Iğdır pencere sineklik Iğdır  katlanır cam balkon Iğdır  renkli cam balkon Iğdır  demir doğrama Iğdır  pencere demiri Iğdır  demir korkuluk Iğdır  pimapen servis Iğdır  sürme cam balkon Iğdır  pimapen tamircisi Iğdır  acil pimapen servis ığdır demir doğrama ığdır pvc pencere Iğdır

İstanbul firması İstanbul faaliyet bölgelerinden bazıları aşağıda yer almaktadır.
Pimapen imalat firması İstanbul da tüm ilçe ve mahallerine pimapen işleri, cam balkon, ferforje demir korkuluk, küpeşte ve özel baza imalatı ile hizmet vermektedir.İstanbul da On iki şube ve üç üretim atölyesinden hizmet vermektedir…

Pimapen İstanbul İmalat firması olarak pimapen tamirlerinizi de yaparak arızalı tüm marka pvc ürünlerinizi sorunsuz teslim etmekteyiz…

Pimapen yaptırmak istediğinizde İstanbul pimapen firması i aramanız yeterli olacaktır.Pimapen ürünleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi akışını firmamızı arayarak yada dilerseniz ücretsiz pimapen keşifi yaptırarakta istediğiniz pimapen seriileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pimapen kendi sektöründe kendini ispatlamış bir pvc markası olarak kaliteli ürün yapısı ile yaşadığınız mekanlarda ısı ve ses yalıtımında maksimum fayda sağlayan tek pimapen markasıdır.

Pimapen yaptırırken nelere dikkat edilmeli, hangi pimapen bayisi tercih edilmeli, pimapen fiyatları nekedardır, pimapen kaliteli bir markamıdır, pimapen yaptırırken hangi serii tercih edilmelidir, pimapen imalat firmaları daha mı avantajlıdır, pimapen de çift camlar garantilimidir, pimapen aksesuarları kaliteli ve garantilimidir, pimapen tamiri servis konusunda sıkıntı yaşarmıyım gibi tüm pimapen le ilgili sorularınızısitemizde inceleyerek karar verebilir yada firmamızı arayarak tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz…

İstanbul Pimapen yetkili bayisi yaptığı tüm pimapen işlerine beş yıl işçilik ve aksesuar garantisi veren tek pimapen imalat firmasıdır.

İstanbul pimapen firması hakkında bilinmesi gerekenler;

Kalite,Güven,Memnuniyet… olarak bizi tanımlayan sözcüklerin en başında bunlar geliyor. Usta-Çırak ilişkisiyle başlayan bir serüven bizimkisi. Demirin sanata dönüştüğü yerde ortaya çıktı maharetimiz.Biliyoruz ki sanat kullanıcısına ulaşabilirse sanattır ve işte bu yüzden küçük bir atölyede başlayan maceramız demirin bitmek bilmeyen sanat aşkıyla Kurumsal bir firma olma yolunda hızla ilerliyor…
Plastik Doğrama Sistemlerine ilave olarak Duşakabin,Çelik Kapı,Ferforje,Cam Balkon,Küpeşte,Balkon-Pencere-Bahçe Korkuluk Sistemleri ve Özel üretimler konusunda hizmet vermekte olan firmamız ; Bakırköy,Yenibosna,Başakşehir,Merter,Güngören başta olmak üzere İstanbul ‘ un tamamına yakın yerde ücretsiz keşif ve montaj imkanıyla  faaliyet göstermektedir.

Iğdır pimapen bayisi Eserlerpen Bağcılar deki pimapen üretim atölyesinden kaliteli ve uygun pimapen fiyatları ile hizmet vermektedir.

Pimapen bayisi olarak biliyoruzki bir iş yaptırırken yada bir ürün alırken ilk düşündüğünüz fiyat meselesidir.Kaliteli bir iş yaptırmak tabiki herkesin ilk tercihidir.

Biz Ataköy pimapen firması olarak pimapen ürünlerimizi kaliteli işçiliğimiz ile bütünleştirerek evlerinizin ısı kayıplarına yol açan eski ahşap doğramalarınız ile değiştirerek tasarruf kazanmanızda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz.

Iğdır pimapen ataölyemizden kendi üretimimiz ve kendi montaj ekibimiz ile hizmet vermenın ayrıcalığını uygun pimapen fiyatlarımız ile sunmaktayız.

Ataköy da Pimapen yaptırırken teknik konular hakkında tam ve doğru bilgi akışını siz değerli müşterilerimize birebir anlatmaktayız.Şu an piyasada bir çok pimapen işi yapan yetkisiz firmalar bulunmaktadır.Bağcılar da Pimapen işi yaptırırken Dikkatli bir araştırma yapmalı ve size  yakın bir bayi ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Neden size yakın bir pimapen bayii? Pimapen pencere sistemleri yaz kış hava sebeplerinden dolayı ve kullanıma bağlı etkenlerden ötürü ayarlanması gereken bir pvc sistemidir.Örneğin evinizin pimapen doğramalarını değiştirdiniz ve belli bir zaman aralığı geçti ve pencerenizin ayarı bozuldu yada kapınızın kilitlenmesi sıkıntı yarattı.İşi yaptırdığınız pimapen bayisi uzakta ve geliş süresinin bir haftayı bulacağını söyledi ne yapacaksınız?İşte size yakın bir pimapen bayisi ile yola çıkmış olsaydınız günü birlik müdehale eder ve pvc tamiri sorununuzu giderirdi.

Biz Bağcılar pimapen bayisi olarak hemen yanıbaşınızda ve kendi yerimizde olmanın ayrıcalığını siz değerli Bağcılar daki komşularımıza sunmaktayız.

Pimapen pencere sistemleri kentsel dönüşümün hız kazandığı Bağcılar de özellikle son çıkarmış olduğu pimapen modelleri ile yeni mimari yapılarda oldukça zenginlik kazandırıyor ve yeni ev sahibi olanlara soğuk kış aylarında tasarruf kazandırarak giderlerini en aza indiriyor ve tasarruf etmelerini sağlıyor…

Bağcılar Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
Iğdır Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Iğdır Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Iğdır Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.

Biz Ataköy da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Firmamıza mesaj göndererek ulaşabilir veya aşağıda belirtilmiş telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız siz değerli halkına pimapen ve PİMAPEN TAMİRLERİ ile ilgili tüm sorunlarınıza cevap vermektedir.

Bağcılar pimapen servisi Pimapen işlerinde kullandığı tüm aksesarlarını orjinal olarak kullanmaktadır.Pimapen ürünlerine maalesef bir çok üretici firma yan sanayi ürün kullanmaktadır.Yan sanayi pvc aksesuarlarının tercih sebebi ucuz olmasıdır.

Biz Iğdır pimapen bayisi olarak Ataköy de bir çok pvc pimapen ürünlerinin yan sanayi ürününü orjınalı ile değiştirerek çalışır teslim etmekteyiz.

Biz biliyoruzki bir ürün alırken ilk akla gelen fiyat meselesi konusudur.Pimapen kapı ve pencere sistemlerinde fiyat farklılıklarının asıl sebebi kullanılan aksesuarlardan kaynaklandığını bilmenizi istiyoruz.

Gerçek pimapen yaptırırken bizi aramanız yeterli olacaktır. Biz pimapenişçiliğimize ve kullandığımızm pimapen aksesuarlarına beş yıl işçilik garantisi veren tek Ataköy pimapen firmasıyız…

PVC Pencere üretimi ve satışı yapan firmalar müşterilerine yukarıda da belirttiğimiz gibi genellikle metretül TL fiyatı teklif vermektedir. (Metre tülü 16 TL gibi ) Metre tül fiyatı hesaplanırken bir pvc pencereyi oluşturan malzemelerin tamamından cam, ispanyolet, kol, mermer, pervaz gibi malzemelerin fiyatı düşülür. Bu malzemelerden arındırılmış fiyatın 200 TL olduğunu varsayalım. 200 TL’lik bu bedeli ana profiller, profillerin içindeki destek sacı, conta ve yine yukarıda belirttiğimiz bağlantı elemanları oluşturmaktadır. Daha sonra bir pvc pencereyi oluşturan ana profillerin toplam metrajı hesaplanır. Ana profiller kasa, kanat, orta kayıt ve kapı profilleridir. Penceremizin 6 m kasa, 3.9 m kanat ve 3 m orta kayıt profili içeriyor olduğunu varsayalım. (Çıta ve detay profiller bu hesaba katılmaz) Penceremiz toplamda 12.9 m ana profilden oluşmaktadır. 200 TL fiyatını 12.9’a böldüğümüzde çıkan yaklaşık 15.5 TL metre tül fiyatı olarak müşteriye sunulur. Bu fiyatın içinde cam, ispanyolet, mermer, pervaz, kol ve menteşe gibi aksesuarlar ve detay profiller dahil edilmemiştir. Bu sebeple, iki farklı pencere üreticisinden fiyat alırken sadece metre tül TL fiyatını karşılaştırmanız sizi yanılgıya düşürebilir. Bir üretici, metre tül fiyatını düşük tutarken camın m2 fiyatını ya da ispanyoletin birim fiyatını yüksek tutabilir ve genel toplamda daha yüksek bir fiyat çıkabilir. Fiyat karşılaştırması yaparken metre tül fiyatının yanı sıra, camın m2 TL fiyatı, ispanyolet sisteminin ve aksesuarların TL fiyatı, kullanılacaksa mermerin fiyatı da incelenmeli ve sorgulanmalıdır. Bu değerlendirme yapılırken pvc profil, cam ve ispanyolet sisteminin aynı kalite ve özellikteki olup olmaması mutlaka sorgulanmalıdır. Aşağıdaki çizimde Fıratpen Selenit Serisine ait 1500 mm x 1500 mm ebatlarındaki pvc doğrama sisteminin doğramanın metre tül hesabı yer almaktadır ve fiyat teklifi hazırlanırken fayda sağlayacaktır. .

Ahşap doğramaların yerini alan Pimapen tercih edilmesi ile bu sektöre girenlerin sayısı da artmaktadır. Pimapen herkesin yapacağı iş değildir. Bakırköy Pimapen olarak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Firmamız işinin uzmanı personellerle çalışarak kaliteli hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan seçkin firmalardan biridir. Pimapen kaliteli yapıldığı zaman uzun ömürlü olur. Aksi takdirde çok sorun yaratmaktadır. Ucuz yapılan pimapenler sıcakta koku yapabilir. Pimapen yapılmasının amacı ses, toz, yağmur geçirmeyen ve emniyetli olmalıdır. Bu durumda Pimapen yaptırırken kalınlığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra montajı ve takılan camların kalitesi de göz önüne alınmalıdır. Sizlere en kaliteli hizmeti sunan Bakırköy Pimapen hizmetlerimizden memnun kalacak dostlarınıza da tavsiye edeceksiniz. Pimapen boya gerektirmeyen, temizliği kolay ekonomik bir ürün olduğu için de çok tercih edilmektedir. Renkli Pimapen çeşitleri ile de estetik bir görünüm kazandırmaktadır. En büyük özelliği ise şehrin gürültüsünden kurtarmasıdır. Pimapen dünyada da en çok kullanılan bir üründür. Bakırköy Pimapen hizmetlerimiz sadece pencereden ibaret değildir. Kapatmak istediğiniz her alanda hizmet vermekteyiz. Balkon kapamaları, kapılar, kış bahçeleri vb gibi alanlarda da Pimapen kullanılmaktadır. Bakırköy Pimapen olarak her türlü kaliteli hizmeti sunan ve ödeme kolaylıkları sağlayan firmamızın hizmetlerinden yararlanmalısınız. Bakırköy Pimapen kalitemizi ve fiyatlarımızı görmeden karar vermemenizi öneririz. Bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

pimapen-s7000-horizon

PIMAPEN S-7000 HORIZON
Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm?lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

Sistem Özellikleri
S-7000 Horizon profillerinin destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir. İspanyolet sitemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve rahat kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanan kanat ve kapı profillerine sahiptir. Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır ve özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır. S-7000 Horizon serisinde, çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır. Sistem Özellikleri – Kapı profilleri dahil tüm ana profilleri 70 mm genişliğindedir.
– Kasa-kanat yüksekliği 113 mm’dir. Böylece cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır.
– Cam çıtaları eğimli hatlara sahiptir.
– Destek sacı odası büyük tasarlandığından, geniş açıklıkları geçebilecek atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir. – Tüm ana profilleri (kapı profilleri hariç) 5 odacıklı olduğundan, üstün bir yalıtım sağlar.
– Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.
– Çift kanatlarda, çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.
– İç ve dış contadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.
– Kasa ve kanat destek saçları ortaktır.
– Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahip olduğundan her türlü ispanyolet sistemi kullanılabilir.
– Kanat ve kapı profilleri, ispanyolet sistemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve daha emniyetli kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanmıştır.
– Diğer Pimapen serilerinde kullanılan yardımcı profillerle uyumludur.
– Isı geçiş katsayısı: U profil = 1,16 W/m 2K, U pencere = 1,7 W/m 2K (1,1 W/m 2K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam ile beraber kullanıldığında). – İç veya dış (tek yüz) ve iç/dış (komple) olarak kaplama yapılabilir.
– İçe ve dışa açılan iki ayrı kapı profili vardır.
– 20 mm ve 24 mm’lik camlarda kullanılan cam çıtaları, contanın çıtaya yapışmasını sağlayan post coex metoduyla üretilmektedir. Çıtadaki alt contanın tasarımı, şiddetli rüzgarlarda dahi, camın içeriye doğru hareketini sınırlandırarak dış cam contasının sürekli basmasını ve sızdırmazlığını sağlar. – Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır.

pimapen-s7000-maximus

Pimapen S-7000 Maximus
Pencereler, mekânları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak sağlar. S-7000 Maximus, bu uymu mükemmel bir şekilde size taşırken, mekanınıza da estetik bir görünüm kazandırır. Pimapen S-7000 serisinin standart konfor ve tasarrufunun yanı sıra (70 mm ve 5 odacıklı profiller) S-7000 Maximus, 109,5 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile görüş alanınızı genişletir.
Uygulama Detayları
S-7000 Maximis profilleri, İç ve dış contalamadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı,ses, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.Eğimli yapısı ve profil köşeleriyle cam çıtalarının yuvarlak hatlı olması sayesinde, çok daha estetik bir görüntü sergiler.Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahip olduğundan her türlü ispanyolet sistemi kullanılabilir.Kasa ve kanat destek sacları ortaktır.

Sistem Özellikleri
– Kapı profilleri dahil tüm ana profilleri 70 mm genişliğindedir.
– Kasa-kanat yüksekliği 109,5 mm’dir. Böylece cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır.
– Yuvarlak hatlarıyla estetik bir görüntü sergiler.
– Tüm ana profilleri (kapı profilleri hariç) 5 odacıklı olduğundan, üstün bir yalıtım sağlar.
– TS5358 EN 12608’e göre, S-7000 Maximus ana profilleri, A sınıfı profillerdir.
– Kanat profili kendinden damlalıklıdır.
– Kasa ve ortakayıt profillerinin iç yükseklikleri, simetrik görüntü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
– Çift kanatlarda, kanatlar arasında standart tip bini profili kullanılmasına gerek yoktur. Böylece çift kanat genişliği artmaz ve görüş alanı daralmaz.
– Dar kanat profilleri ve çift kanat kapama profilleri sayesinde, çift kanat uygulamalarında iç ve dış görünümde tam bir simetri sağlanır.
– Destek sacı odası büyük tasarlandığından, geniş açıklıkları geçebilecek atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.
– İç ve dış contadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.
– Kasa ve kanat destek saçları ortaktır.
– Kanat ve kapı profilleri, ispanyolet sistemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve daha emniyetli kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanmıştır.
– Diğer Pimapen serilerinde kullanılan yardımcı profillerle uyumludur.
– Isı geçiş katsayısı: U profil = 1,16 W/m 2K, U pencere = 1,7 W/m 2K (1,1 W/m 2K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam ile beraber kullanıldığında). – İç veya dış (tek yüz) ve iç/dış (komple) olarak kaplama yapılabilir.
– İçe ve dışa açılan iki ayrı kapı profili vardır.
– 20 mm ve 24 mm’lik camlarda kullanılan cam çıtaları, contanın çıtaya yapışmasını sağlayan post coex metoduyla üretilmektedir. Çıtadaki alt contanın tasarımı, şiddetli rüzgarlarda dahi, camın içeriye doğru hareketini sınırlandırarak dış cam contasının sürekli basmasını ve sızdırmazlığını sağlar.
– Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır. Bu sayede hem

pimapen-s7500-fantasia-serisi

PİMAPEN S-7500 FANTASIA
75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır. PİMAPEN S-7500 FANTASIA 3’lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.
PİMAPEN S-7500 FANTASIA ’ nın üstün yalıtım özellikleri, her türlü iklim koşulunda sorunsuz kullanımını sağlar. Kasa-kanat yüksekliğinin 110 mm olması, tüm pencere boyutlarında profil yüzeyinin daha az görünerek daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

Sistem Özellikleri
1.Tüm ana profilleri (kilitli kapı profilleri dahil) 75 mm genişliğinde ve 6 odacıklı olup üstün ısı ve ses yalıtımına sahip bir sistemdir
2.Kanat profili kendinden damlalıklıdır.
3.Kasa-kanat yüksekliği teknik ölçülerin izin verdiği derecede azaltılarak (110 mm) cam alanı arttırılmış, böylece büyük açıklıklarda geniş görüş olanağı sağlanmıştır.
4.Yuvarlak hatlı profil köşeleri ve cam çıtaları ile estetik bir görünüme sahiptir.
5.Destek sacı odası geniş açıklıkları geçebilecek şekilde büyük bırakıldığından gerekli atalet momentine (statik mukavemete) sahip destek sacı kullanımına imkan verir.
6.İç-orta-dış conta ile gelen üçlü conta sistemine sahip olmasından dolayı üstün ısı, ses, su, hava yalıtım değerlerine sahiptir.
7.Orta conta sayesinde ispanyolet sistemi nemden etkilenmez ve uzun ömürlü olur.
8.Kasa, kanat ve ortakayıt destek sacları ortaktır.
• Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahiptir; dolayısıyla her türlü ispanyolet sistemi rahatlıkla uygulanabilir.
• İspanyolet sistem üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve rahat kilitleme imkanı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanan kanat ve kilitli kapı profillerine sahiptir.
• Diğer serilerde kullanılan yardımcı profillere uyumludur.
• S-7500 FANTASIA ısı iletkenlik katsayısı: Uprofil = 1,2 W/m²K Upencere = 1,65 W/m²K’dir (1,1 W/m²K

pimapen-s7700-slider

S-7700 SLIDER
Bu serinin profilleri geniş pencere ve kapı boşluklarının sürmepencere ve kapı olarak kapatılmasını sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir.
S-7700 SLIDER ile geniş kapı ve pencere boşluklarında 2’li, 3’lü, 4’lü kanathareketleri sağlanabilir. Sistemde kanatlar yatay olarak hareket etmektedir.Ayrıca geniş kanatların sorunsuz çalışması için özel bir ray sistemigeliştirilmiştir.

Sistem Özellikleri
1. 7700 SLIDER ‘da kullanılan özel kasa profili 75 mmgenişliğindedir.
2. 5 mm’den 22 mm’ye kadar tek cam, çift camkullanılmaktadır.
3. Kanatlar özel olarak üretilen sürme ispanyoletleri veyasürme kilidi ile kilitlenmektedir.
4. Kasa kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırçacontalarla sızdırmazlık sağlanır.
5. Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki rayüzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır.
6. Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi suakışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.
7. Cam çıtalarının iç yüzeyleri eğimlidir.
8. Kasa profillerinin duvar bağlantısındaki özel tırnakları,kasanın duvar ile birleşiminde yardımcı profillerin (pervaz pr, parapet pr,bini pr, kapama pr) kullanılmasına imkân vermektedir.

pimapen_9500_02_b

S-9500 SLIDER
S-9500 SLIDER’ da kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanımı azaltılmakta böylece maliyetler düşürülmektedir. Daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Sistem Özellikleri
1.9500 SLIDER ’ da kullanılan özel kasa profili 95 mm genişliğindedir.
2.İki bölmelide tek bölme, üç bölmelide orta bölme, dört bölmeli de ise iki bölme sabit olarak yapılmaktadır.
3.Sabit bölmelerde kanat profili kullanılmadan sadece cam çıta ile cam, kasaya monte edilir.
4.5 mm’den 22 mm’ye kadar tek cam, çift cam kullanılmaktadır.
5.Kanatlar özel olarak üretilen sürme ispanyoletleri veya sürme kilidi ile kilitlenmektedir.
6.Kasa-kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırça contalarla sızdırmazlık sağlanır.
7.Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki ray üzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır.
8.Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi su akışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.
9.Cam çıtalarının iç yüzeyleri eğimlidir.
10.Kasa profillerinin duvar bağlantısındaki özel tırnakları, kasanın duvar ile birleşiminde yardımcı profillerin (pervaz pr, parapet pr, bini pr, kapama pr) kullanılmasına imkan vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın