Pimapen fiyatları

Doktor pimapen fiyatları pencere bayi pimapen bayileri pimapen bayisi pimapen sineklik fiyatları cam balkon pilastik doğrama cı pimapenciler cam balkoncular istanbul avrupa yakası pimapen bayileri pvc pencere sistemleri alimünyum doğrama pimapen pencere tamiri pimapen servis acil pimapen numaraları pimapenci ara pimapen telefon numarası pimapen kış bahçesi pimapen pergole pimapen balkon kapatma istanbul pimapen bayi avrupa yakası pimapen ci pvc pencere tamircisi en yakın pimapen pimapen üretici bayii İşini Seven İşinin Arkasında Duran pimapen yetkili bayi www.istanbulpimapen.com 0532 430 03 85 0535 410 12 08eserlerpen pimapen ile ilgili görsel sonucu

Pimapen fiyatları

Danışma ve Bilgi Hattı :0532 430 03 85
Ücretsiz kapı ve pencere ölçüsü alınır, fiyat verilir. Pimapen fiyatı hakkında bilgi alamak, teklif istemek, montaj yaptırmak için bizi arayınız, bizden bilgi alınız.

Bizi arayarak pimapen, fiyatları pimapen ürünleri, pimapen hakkında detayllı bilgi alabilirisiz. YETKİLİ 

pimapen fiyatları

Son zamanlarda pimapen fiyatları alıcısına çok daha uygun fiyatlar ile ulaşıyor.Aslında sadece pimapen değil piyasadaki tüm ürünler gün geçtikçe fiyatları yükseliceğine azalıyor.Peki neden ? Tabi ki rakiplerin çoğalmasından ve piyasada rekabet oluşmasından dolayı ürünlerin fiyatları ucuzluyor.Özellikle pimapen fiyatları azalıyor.Çünkü firmaları yaptıkları kampanyalar ile birlikte hepsi birbirinden cazip fiyatlar sunuyor.Üstelik peşin fiyatına bilmem kaç taktikle ve tabir-i caizse artık insan bir pimapencinin önünden geçerken pimapen taktırmaya niyeti yoksa bile ”Acaba taktırsam mı ? Çokta uygunmuş o kadar doğalgaz vs. parası ödemektense girip yaptırayım ” diyor Tabi şaka bir yana gerçekten insanlar doğlazgaz,kömür ve elektrikli ısıtıcılara aylık olarak ödediğini yıla vursa pimapen fiyatlarından çok daha yüksek çıkar.

Pimapen fiyatları 200 cm * 150 cm

Pimapen fiyatlarını sizler için ölçü olarak hesaplamaya devam ediyoruz.Bu pimapen fiyatları yazımızda sizlere 200 cm genişlik ve 150 cm uzunluk olan pimapen fiyatı hesaplayacağız.Piyasada yaptığımız araştırmalar sonucu %100 bu fiyatlarda pencere yaptırabilirsiniz.

Daha önce ki yazılarımızda sizlere ” pimapen pencere fiyatları nasıl hesaplanır ” anlatmıştık. Bakınız : Pimapen pencere fiyatları nasıl hesaplanır

Evet arkadaşlar bu yazıda hesaplama değil sizlere direk ortalama fiyatı ve + aksesuarlar eklenirse fiyat ne olur bundan bahsetmek istiyorum.Örnek olarak çift açılım isterseniz adeti 35 tl olarak ek fiyat koymanız gerekir.Veya ortadan direk olmadan iki pencere geniş açılır isterseniz fiyatları 50 tl daha yükseltmeniz gerekir.

Şimdi 200 cm * 150 cm iki kanatlı,ısıcamlı,pervazlı pimapen fiyatları ortalama 400 -450 tl civarındadır.Egepen marka isterseniz 320 ila 370 tl arasında bir fiyatla karşılaşabilirsiniz.

Piyasada bazı firmalar hem normal ölçü hesaplarken kar koyuyor.Hem de fiyatları söylerken işçilik ve kullanılan malzeme dahil ediyor.Bizim sitemizde sizler için verdiğimiz fiyatlara kdv ve montaj dahil tüm fiyatlardır.Yani + bir ücret yoktur.pimapen fiyatları

Uygun Pimapen fiyatları

Aslında sizlere bu başlığı atma sebebimiz firmaların pimapen için verdikleri fiyatları incelemenizdir.Çünkü 3 ay öncesi ile şuan ki fiyatları arasında büyük fark olan pimapen, her firmanın farklı fiyatlandırması üzerine aslında rekabet ortamı olmasından dolayı gerçekten büyük düşüş içerisindedir.
Özellikle istanbulda bu sektörde büyük rekabet oluştu.Markaların çoğalması üzerine yeni markaların isim yapma yolun pimapen,egepen,fıratpen ve winsa gibi isimlerini duyurup müşteri kitlesine ulaşmak için bir çok reklam vermekte ve fiyatlarını aşırı derecede aşağı çekip , hatta mal ettikleri fiyattan vererek şuan için isimlerini duyurmaya çalışıyorlar.

Tabi ufak markalar yükselmek için bu kadar çaba harcarken büyük markalar pimapen , egepen , fıratpen ve winsa gibi isim yapmış diyebileceğimiz markalarda kalitelerine oranla çok daha uygun fiyatları ile alıcısına ulaşıyor.
Tabi bizler kesinlikle garantili olsun diye ucuz değil isim yapmış markalar ile çalışmak isteriz.O nedenle firmalar kendi kar oranlarında azaltma yaparak çok daha geniş çevreye iş yapıp çevre edinmek istiyorlar.Tabi fabrikalar o kadar kişi çalıştırıyorlar ve boş durmak daima onların zararına bu nedenle en uygun pimapen fiyatları ile bizlere üretim yapıyorlar.

Pvc pencere fiyat hesaplama işlemi ilk etabı profildir. Profil fiyatları markaya göre renge göre ve markanın serisine göre değişir. Mesela fıratpen s75 serisi ile 80 serisi veya pimapen 70’lik ile 75 lik serisi fiyatları ve bunlar beyaz mı altınmeşe mi fiyatıda değişir.

Daha sonra penceremizin genişlik ve yükseklik çarpılır. 140×150 = 2.10 cm m2 cam var. Cam birim fiyatıda normal ısıcam, konfor ve sinerji gibi etkenlere göre fiyatı değişir. Jaluzili cam olabilir reflekte cam olabilir. Veya cam 4mm cam +16 ara boşluk +4mm cam  değilde 6mm+16mm+4mm olabilir.

Profil ve cam iki ana etken demek doğru olur. Ancak aksesuarda önemlidir. Tek açılım veya çift açılım yani hem yana hem üstten açılım mı olacak. Ve ne marka olacak roto vorne kale ve diğer markalar fiyat etkilenir. Roto pahalıdır vorne uygun fiyatlı kaliteli üründür. ( bu yazı marmara pima pen’E aittir.)

Ve pervaz ile mermer hesaplaması. Eski ahşap pencere söküldüğü zaman ortaya çıkan manzara pek iç açıcı değildir. Bu nedenle pencere yanlarına ya pervaz konulacak yada sıvacı boyacı gelecek. Bu nedenle pervaz olmazsa olmazdır. Alt kısıma ister pervaz ister mermer koyulabilir.

Şimdi burada pvc pencere fiyat hesaplaması yapmanın sonucunda belirli bir fiyat çıkaramıyoruz. Çünkü görüldüğü gibi seçenekler çok illa bir fiyat çıkaralım diyor isek genel olarak kullanılan ürün listesine göre bir fıratpen fiyatları hesaplayalım. ( bu yazı marmara pima pen’E aittir.)

140 cm genişliği ve 150 cm yüksekliği olan klasik bir fıratpen fiyatı;

11.70 metre profil x 17 tl metre fiyatı = 199 tl beyaz profil ( renkli daha pahalıdır.)

2.10 m2 klasik 4+16+4 ısıcam x 75 tl = 157 tl cam

normal açılım 1 adet aksesuar 30 tl

ekstra pervaz 4.5 metre civarı pencere sağ sol ve üstüne metresi 7 tl = 31 tl pervaz

pencere alt kısmına 30 cm eni 3 cm kalınlığında uzunluğu pencere kadar 1.40 cm metre fiyatı 40 tl = 55 tl

199 tl beyaz profil
157 tl cam
30 tl aksesuar
31 tl pervaz
55 tl mermer

475 tl + aksesuar yol vs. tek adet pencere olursa bu şekilde hesaplanır. Ancak bir daire olursa daha uygun fiyatlara yapılabilir. örnek olarak daha detaylı bilgi; Volkanlarpen i arayarak alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın