Pimapen fiyatları

Pimapen fiyatları Hakkında siz müşterilerimize pimapen fiyatları hakkında pimapen fiyatlarından bahsedeceğim istanbul pimapen fiyatları..Her ilçeye ayrı bir pvc pencere fiyatı verilmemektedir. Ancak her firma ayrı bir pimapen fiyatı vermektedir. Üsküdar pimapen fiyatları ise tamamen sabit demek yanlış olmaz. Peki bir pvc pencere fiyatı nasıl hesaplanır ve neye göre belirlenir. Burada birlikte bir hesaplama yapalım ve bu işe girmek isteyenlere ışık tutmuş olalım. Umarım bu yazı ile birlikte istanbul  pimapen olarak fayda vermiş olalım cam balkon fiyatları 

istanbul pimapen

Bir pencerenin hesaplamasında en önemli rol renk’tir. Çünkü pvc pencereler kaplama olarak renk alır. Yani mevcut profilin üstüne pvc kaplama yapılır. Bu nedenle biraz yüksek olabilmektedir. Şimdi gelin beyaz ile renkli fıratpen fiyatlarını inceleyelim. Farklı markaların isimlerini lanse ediyorum çünkü hepsi bu sektörün markaları şimdi sadece tek bir marka üzerine konuşmak olmaz.  140 CM x 140 cm bir fıratpen fiyatı beyaz olursa 450 tl renkli egepen pencere fiyatı 550 tl’dir. Dikkat ederseniz bir renkli bir beyaz fiyatını farklı markalar olarak verdim. Çünkü istanbul pimapen fiyatlarında genel olarak beyazlar aynı renkliler farklı fiyat olur. Şimdi istanbul bayi olarak pimapen firmamızı aradığınızda size aşağı yukarı aynı pimapen fiyatlarını verecektir.

Bildiğiniz üzere bizim sektörde işler ölçüye göre hesaplanır. Yani bir cam balkon ne kadar tutar? diye bir soru sorulduğu zaman 500 tl veya 1000 tl gibi rakamlar veremeyiz. Sadece sizlerin bize ileteceği ölçülere göre mevcut balkonunuzun net olarak fiyatını çıkartabiliriz. Ancak beylikdüzü firmalarının bir çoğu m2 fiyatlarını vererek sizlerin cam balkon fiyatını hesaplamanıza fırsat veriyor. Her ne kadar sonradan firmayı aradığınızda size daha fazla fiyat çıkartsalarda bu işin bir programı yok. Yani cam balkon hesaplama programı aradığınızda bu amacınıza ulaşmanız çok zor olabilir.

Cam balkon metrekare hesaplama program olmadan yapılabilir mi?

Aslında beylikdüzü cam balkon firmaları için böyle hesaplama programı mevcut. Ancak bu iş sizin amacınız dışında olan bir programdır. Kısaca siz olaylara fiyat hesaplama gözüyle bakarsınız ancak program kesim biçim için profil ve cam ölçülerini çıkartmaya programlıdır. Peki siz kendiniz fiyat hesaplayamazmısınız. Tabi ki sizlerde metrekare olarak cam balkon ölçülerini çıkartarak 10 saniyede kendi balkonunuzun fiyatını hesaplayabilirsiniz.
BEYLİKDÜZÜ CAM BALKON FİRMASI

Evet şimdi hesaplama işlemine geçelim. Öncelikle size gerekecek olan malzemeler arasında sadece bir metre kağıt kalem ve hesap makinası gerekiyor. Öncelikle sağ duvardan sola doğru balkonun bir tarafını ölçüyorsunuz. Tam köşeye kadar ölçün diyelim ki burası 1.50 cm genişlik var. Daha sonra ön tarafı yada balkonun diğer genişlik tarafını ölçeceğiz. Bu tarafta 200 cm yani 2 metre genişlik var. Yani toplamda 3.50 cm genişlik var. Daha sonra aşağıdan yukarı doğru balkonun yüksekliği ölçülecek. Buranında 1.80 cm genişliği var.

150 cm + 200 cm = 3.50 metre yani 350 cm genişlik

180 cm yani 1.80 metre yükseklik

350 cm genişlik x 180 cm yükseklik = 6.30 metrekare cam balkonunuz var.

Burada önemli olan fiyat hesaplarken istediğiniz ürünün özellikleridir. Mesela renkli cam istiyorsanız renkli cam balkon fiyatları metrekare olarak daha yüksektir. m2’si 230 tlden başlamaktadır. Ancak şeffaf cam balkon m2 fiyatı ise beylikdüzü firması olarak 190 tl den başlamaktadır.

6.30 M2 X 230 TL = 1450 TL RENKLİ CAM BALKONUN FİYATI TUTMAKTADIR.

6.30 X 190 TL = 1200 TL ŞEFFAF CAM BALKON FİYATI

Tabi firma olarak özel indirim ve iskontolarımız vardır. Bize 0532 430 03 85 numaralı telefondan ulaşarak bunlardan yararlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın