pimapen bayileri Bahçeşehir

pimapen bayileri Bahçeşehir Bahçeşehir Pimapen Bayileri, Bahçeşehir Kartaltepe Fıratpen. Bahçeşehir Kartaltepe Egepen, Bahçeşehir Erpen, Bahçeşehir Bahçeşehir Winsa. Esenyurt Bahçeşehir Pakpen, Bahçeşehir Adopen, Bahçeşehir Kompen. Bahçeşehir Asaşpen, Bahçeşehir Saraypen, Bahçeşehir Gedizpen. Bahçeşehir pimapen, Bahçeşehir Pimapen Sineklik, Bahçeşehir Panjur. Bahçeşehir Ucuz Pimapen, Bahçeşehir Pimapen Fabrikası, Bahçeşehir Fıratpen fabrikası. Bahçeşehir Winsa Fabrikası, Bahçeşehir Pimapen Ustası, Bahçeşehir Fıratpen ustası. Bahçeşehir Egepen Ustası, Bahçeşehir Kartaltepe Egepen Fabrikası. Bahçeşehir Pimapen Tamiri Usta, Bahçeşehir pimapen Fiyatları, Bahçeşehir de pimapenci, Bahçeşehir de pimapen servisi. Bahçeşehir pimapen genel bakım, Bahçeşehir pimapenci ustaları. Bahçeşehir camcı, Bahçeşehir Alüminyum Doğrama Firması. Bahçeşehir Alüminyum Doğrama Fabrikası. Bahçeşehir Küpeşte, Bahçeşehir pimapen cam korkuluk, Bahçeşehir pimapen kilit tamiri, Bahçeşehir Bahçeşehir pimapen çocuk kilidi. Bahçeşehir pimapen tamircisi bayi, Bahçeşehir pimapen balkon kapatma firması ……

Pimapen Servisi Tamir İşleri konusunda İstanbul’daki uzman firmamız sıkıntılı pimapen pencere ve kapılarınzı sorunsuz yaparak çalışır hale getirmektedir.Yüksek maliyetlerde olan pvc sistemlerini bir çok müşterimiz tamir olamaz düşüncesiyle değiştirmek zorunda kalmaktadır.Halbuki kaliteli ve ucuz pimapen servisi tamir işleri firmalarını araştırdığınız zaman iyi bir firma bulmanız artık çok kolay.

Bahçeşehir Pimapen bayi yaptığı pimapen işçiliği ile eski ahşap doğramalarınızı ve özelliğini kaybetmiş pimapen pencerelerinizi yenisi ile değiştirmektedir.Isı ve ses yalıtımında maksimum fayda sağlayan ucuz pimapen ürünleri evlerinizin ısınmasında en önemli husustur.Ucuz ve Kaliteli pimapen yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki yazımızı dikkatlice  okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bahçeşehir Pimapen Servisi Tamir İşleri firmamız7/24 servis vermektedir. Pimapen pencere ve kapı ile ilgili tüm sorularınızı firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Pimapen Servisi Tamir İşleri hizmet alanlarımızın hepsi garantimiz altında yapılmaktadır.

Küçükçekmece Kartaltepe Pimapen Bayi

Bahçeşehir Pimapen Bayi

Pvc Pencere tamirleri genel olarak pimapen adı altında yapılmaktadır.Pvc pencerenizin markasını biliyorsanız arama yaptığınızda yetkili bayileri de bulmanız kolaylaşacaktır.Pimapen kendi adıyla bir pvc markası olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Gelişen teknoloji bir çok yerel pvc pencere tamiri işi yapan firmaları web siteler sayesinde müşterilerle buluşturmaktadır.İyi yapılmış bir araştırma sonucunda istediğiniz tüm yaşam ihtiyaçlarınızı web siteler aracılığı ile ulaşmak artık çok kolay.

Pimapen Servisi Tamir İşleri konusunda uzman firmamız tüm pvc pen markalarının tamirlerini yapmaktadır.Pimapen başta olmakla birlikte, egepen, fıratpen, winsa, pakpen, erpen, adopen, gedizpen markalarının tamamının tamirlerini yapabilmekteyiz.Pimapen Servisi Tamir İşleri firması Esenyurt Alüminyum kapı pencere tamirlerinide yaptığını bilmenizi istiyoruz.

Ucuz Pimapen yaptırmak istediğinizde Bahçeşehir Bahçeşehir Pimapen Bayi firması  aramanız yeterli olacaktır.Biz plastik doğrama firması olarak başta pimapen, egepen, fıratpen ve winsa ürünleri ile hizmet vermekteyiz.

Bahçeşehir Pimapen tamiri konusunda uzman ekibimizin yaptığı pimapen işlerimizi sırasıyla yazarak bilginize sunmaktayız.

pimapen kanat ayarı, pimapen çift cam ayarı, pimapen pencere yazlık kışlık bakım onarım, pimapen çift açılım tamiri, pimapen ispanyolet tamiri, pimapen conta tamiri, pimapen fitil değişimi, pimapen menteşe tamiri, pimapen kol tamiri, pimapen zamak ayarlama, pimapen izolasyon yapımı, pimapen kapı tamiri, balkon kapısı tamiri, wc kapısı tamiri, pimapen kapı kilit tamiri, balkon kapısı conta değişimi gibi pvc tamirlerinizi sorunsuz yaparak teslim etmekteyiz.

Yaptığımız Pimapen Servisi Tamir İşlerimiz Garantimiz kapsamında yapılarak beş sene bozulmama garantisi verilmektedir.

Esenyurt Pvc pimapen tamirlerinde tüm pen markalarının yardımcı aksesuarlarını Orjinali ile değiştirmekteyiz.

Küçükçekmece Kartaltepe Pimapen Bayi

Esenyurt Pimapen Bayi

Halk dilinde pimapen tamiri olarak bilinen pencere tamirleri hangi nedenlerden dolayı bozulurlar.Kullanıma bağlı nedenler bunun en başında gelmektedir.Diğer bir hususta pimapen pencere sistemleri montaj aşamasında iyi bir usta tarafından takılmadığı zaman uzun vade kullanımda hasar görecek ve görevini yapamayacaktır..Örnek vermemiz gerekirse pimapen pencerelerin kanat bölgelerini takoza alarak ayarlaması gerekir.Takoz nedir?Pimapen pencerelerde kanat bölgeleri yaz kış hava şartlarına bağlı genleşerek zaman içerisinde sarkmaya başlarlar.Pencere Kanatlarının sarkmaması için üst ve alt bölgeleri takoz aracılığı ile ayarlanarak ısı cam takma aşamasına getirilmelidir.Bu işlem yapılırsa pimapen pencerelerin sarkması söz konusu olmaktan çıkacaktır. Yaz ve kış hava şartlarında içeriye toz, rüzgar gibi hava olaylarından etkilenmeyecektir.

Pimapen servisi tamiri işlerinde en çok karşılaştığımız tamirlerden biriside menteşelerin kırılmasıdır.Pimapen Pencerelerde Menteşelerin kırılmasının en büyük nedeni kullanılan plastik menteşelerdir.Bir çok pimapen bayisi yüksek maliyetlerden kaçmak için ucuz olan aksesuarları kullanmaktadır.Menteşe kırılmalarının Diğer bir nedeni pencerelerin imalat aşamasında standart ölçü dışında yapılması sonucunda kırılmaktadır.Avrupa standartlarında yapılan pvc pimpen pencerelerin genişlikleri 65 ile 70 cm arasında olmaktadır.Bizim ülkemizde yapılan bir çok pencerenin kanatları 85 ile 90 cm arasındadır.Bu yüzden uzun vade kullanımlarda menteşeler yıpranarak kopmaktadır.

Biz Bahçeşehir pimapen bayisi olarak yaptığımız tüm pimapen pencere kanatlarına üç ile dört adet menteşe takmaktayız.Uzun yıllardır yaptığımız pimapen işlerimizde tecrübemizi yaptığımız ve yapacağımız pimapen modellerinde uygulamaktayız.

Bahçeşehir pimapen bayi konusunda hizmet veren firmamız bir telefon kadar yakındır size. Bahçeşehir Bahçeşehir pimapen tamirlerinize anında hizmet veren firmamız ücretsiz pimapen tamiri kaşifi yapmaktadır.

Kaliteli pimapen işleriniz yada Pimapen Servisi Tamir İşleriniz için bizi aramanız yeterli olacaktır.Ücretsiz keşif yaparak tüm arızalı pimapen pencere ve kapılarınızı sorunsuz yaparak teslim etmekteyiz.

Ucuz pimapen bayisi olarak vermiş olduğumuz hizmet alanlarımız şöyledir, Pimapen balkon kapatma, ucuz pimapen kapı, Ucuz pimapen, Pimapen ara bölme, pimapen yazane bölme, pimapen paravan yapma, Pimapen Servisi Tamir İşleri Ustası, Pimapen Servisi Tamir İşleri Firması, Pimapen Servisi Tamir İşleri Bayi, sürgülü pimapen, pimapen teras kapatma modelleri ile hizmet vermekteyiz.

Pimapen Servisi Tamir İşleri bayi olarak tüm yasal mevzuatları yerine getirerek hizmet vermekteyiz. Siz bir telefon kadar yakın konumda yer almaktayız. Tüm pimapen işlerinizi eksiksiz ve garantimiz altında yapmaktayız.Kendi pimapen imalatımızdan hizmet vermekteyiz. Birinci elden pimapen almanın ve yaptırmanın tek adresi  pimapen bayi istanbulpimapen.com dir…

Bayrampaşa pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Bayrampaşa Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bayrampaşa bölgesine hizmet vermektedir. Bayrampaşa Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise2 yıl garanti kapsamındadır.

 Pimapen Pencere  – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

Bahçeşehir Pimapen Pencere Kolu

Bahçeşehir Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

Bahçeşehir Pencere ve Kapı İspanyoleti ( Kilit Mekanizması )

Bahçeşehir Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

Bahçeşehir Pencere ve Kapı Kanat Ayarı

Bahçeşehir Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

Bahçeşehir Pimapen Kilitli kapı kolu

Bahçeşehir Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

Bahçeşehir Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti

Bahçeşehir Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

Bahçeşehir Pimapen Çift Açılım

Bahçeşehir Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

Isıcam

Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

İzolasyon

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

Bahçeşehir pimapen firması olan Volkanlarpen marka bağımsız pimapen ürünleriyle hizmet evermektedir.İster pimapen , egepen , erpen , fıratpen yaptırmak isteyin biz yapalım.Tüm pvc ürünlerimizin pimapen fiyatları başta olmak üzere fiyatlarını alın ve  fiyat karşılaştırmalarını kendiniz yapın.
Pimapen yaptırırken ilk aklınıza gelen soru fiyat meselesi konusudur.Pimapen fiyatları nasıl hesaplanır,Pimapen çift camlar nasıl hesaplanır ile ilgili sorularınızın ve pimapen yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi pimapen markasını ve modelini yaparsak çok daha verim alırız vb sorularınızın tamamını bilgilendirmeye çalışacağız.

Bahçeşehir Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
Bahçeşehir Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Bahçeşehir Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Bahçeşehir Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.
Biz Bahçeşehir Halkalı da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Kalite sırasına göre pimapen modelleri ve  pimapen fiyatları

  • PIMAPEN S-6000 QUADRO
  • Pimapen S-7000 Horizon
  • Pimapen S-7000 Maximus
  • Pimapen S-7500 Fantasia

PIMAPEN S-6000 QUADRO
pimapen s6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon

pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus

pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

    Pimapen S-7500 Fantasia

pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınıza takılan soruları arıyarak

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın