Pimapen Bahçeşehir

pimapen bahçelievler ile ilgili görsel sonucu

Bahçeşehir pimapen Ve cam balkon sistemleri üzerine çalışan firmamız bahçeşehir bölgesinde PVC Pencere sistemleri ile Birlikte Bahçeşehir Tüm Semt Ve mahallelerine pimapen hizmeti vermekteyiz Pimapen Ve Akabinde Egepen Fıratpen Adopen pvc pencere sistemleri istanbulpimapen.com PVC Hizmetleri İle Siz Bahçeşehir Halkıyla Beraberiz Şimdilik Hoşçakalın Kalın Sağlıcakla Kalın Eserlerpen Grup Başkanı Eser TURAN  0532 430 03 85

Bahçeşehir pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Bahçeşehir Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. 0532 430 03 85 Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bahçeşehir bölgesine hizmet vermektedir. Bahçeşehir Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise2 yıl garanti kapsamındadır.

Bu yazıda Pimapen fiyatları alırken dikkat edilmesi gerekenleri anlatacağım. Çünkü bir çok müşterimizin fiyat araştırırken bir takım hatalara düşmektedir. Burada bunların ne gibi hatalar olduğunu inceleyeceğiz. İlk olarak Beylikdüzü pimapen fiyatları incemelesine bakalım.

 

Pimapen Pencere  – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

Bahçeşehir Pimapen Pencere Kolu

Bahçeşehir Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

Bahçeşehir Pencere ve Kapı İspanyoleti ( Kilit Mekanizması )

Bahçeşehir Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

Bahçeşehir Pencere ve Kapı Kanat Ayarı

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

Bahçeşehir Pimapen Kilitli kapı kolu

Bahçeşehir Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

Bahçeşehir Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti

Bahçeşehir Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

Bahçeşehir Pimapen Çift Açılım

Bahçeşehir Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

Bahçeşehir Isıcam

Bahçeşehir Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

İzolasyon

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

Bayrampaşa pimapen firması olan Bahçeşehir marka bağımsız pimapen ürünleriyle hizmet evermektedir.İster pimapen , egepen , erpen , fıratpen yaptırmak isteyin biz yapalım.Tüm pvc ürünlerimizin pimapen fiyatları başta olmak üzere fiyatlarını alın ve  fiyat karşılaştırmalarını kendiniz yapın.
Pimapen yaptırırken ilk aklınıza gelen soru fiyat meselesi konusudur.Pimapen fiyatları nasıl hesaplanır,Pimapen çift camlar nasıl hesaplanır ile ilgili sorularınızın ve pimapen yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi pimapen markasını ve modelini yaparsak çok daha verim alırız vb sorularınızın tamamını bilgilendirmeye çalışacağız.

Bahçeşehir Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
Bahçeşehir Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Bahçeşehir Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Bahçeşehir Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.
Biz Volkanlarpen Halkalı da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Kalite sırasına göre pimapen modelleri ve  pimapen fiyatları

  • PIMAPEN S-6000 QUADRO
  • Pimapen S-7000 Horizon
  • Pimapen S-7000 Maximus
  • Pimapen S-7500 Fantasia

PIMAPEN S-6000 QUADRO Bahçeşehir
pimapen s6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon Bahçeşehir

pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus Bahçeşehir

pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

    • Pimapen S-7500 Fantasia Bahçeşehir

pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınıza takılan soruları arıyarak

 

Pimapen Bahçeşehir  kapı pencere işi markası, popülerliği, profillerin kalınlığı değil, işini seven en iyisini yapma azminde olan ustanın işçiliğiyle ölçülür.

Bu ustalık da müşterisinin iş bitiminde ” Eline Sağlık Usta” sözünden gelir.İş keşfin de müşterisini,pencerelerde yapılan imalat ve montaj hataları en ince ayrıntısına kadar anlatılarak bilgilendirmeli , yapılacak işlemler sorun çözmek için değil; gerektiği gibi giderilmelidir.O yüzdendir ki bizim müşterilerimiz iş bitiminde piyasa da pimapenciyim diye geçinen ustalardan daha fazla bilgiye sahip olurlar.
Pimapenci ler arasında en iyi olmaya çalışıyoruz.

Bahçeşehir Pimapen Bayisidir,Bahçeşehir ve tüm mahallelerine uygun pimapen fiyatlarıyla ve ücretsiz keşif ekibi ile hizmet vermekteyiz..

Bahçeşehir Pvc PimapenBahçeşehir Pvc PimapenBahçeşehir fıratpen bayisi,Bahçeşehir pimapen İstanbul,Bahçeşehir pimapen tamiri,Bahçeşehir pimapen kapıBahçeşehir pakpen,Bahçeşehir pimapen fiyat hesaplama,Bahçeşehir adopen,Bahçeşehir pimapen sineklik,Bahçeşehir pimapen fiyat,Bahçeşehir pimapen cam balkon,Bahçeşehir pimapen pencere modelleri,Bahçeşehir pimapen bayileri,Bahçeşehir pimapen kilidi,Bahçeşehir firatpen,Bahçeşehir pimapen cam fiyatları,Bahçeşehir pimapen modelleri,Bahçeşehir winsa,Bahçeşehir egepen,Bahçeşehir İstanbul pimapen,Bahçeşehir ahşap görünümlü pimapen,Bahçeşehir pimapen fiyat listesi,Bahçeşehir pimapen tamiri İstanbul,Bahçeşehir çıkma pimapen,Bahçeşehir pimapen fiyatlari,Bahçeşehir egepen bayileri,Bahçeşehir pimapen firmaları,Bahçeşehir winsa pvc,Bahçeşehir pencere sistemleri,Bahçeşehir pimapen cam,Bahçeşehir pimapen İstanbul,Bahçeşehir pimapen fiyatları İstanbul,Bahçeşehir dr pimapen,Bahçeşehir pimapen pencere,Bahçeşehir erpen,Bahçeşehir pimapen pencere sistemleri,Bahçeşehir pimapen pvc,Bahçeşehir pvc pencere,Bahçeşehir pimapen markalari,Bahçeşehir pimapen panjur,
Bahçeşehir İstanbul pimapen bayileri,Bahçeşehir pimapen kapı kilidi,
Bahçeşehir pimapen İstanbul,Bahçeşehir pimapen bayileri İstanbul,Bahçeşehir pencere modelleri,Bahçeşehir cam balkon sistemleri,
Bahçeşehir  winsa bayileri,Bahçeşehir panjur,Bahçeşehir ahşap pimapen,Bahçeşehirfıratpen kampanya,Bahçeşehir ucuz pimapen fiyatları,Bahçeşehir pimapen fiyatları İstanbul,Bahçeşehir sineklik,Bahçeşehir pimapen tamir,Bahçeşehir ucuz pimapen,Bahçeşehir pvc pencere modelleri,Bahçeşehir pimapen kapı,Bahçeşehir fratpen,Bahçeşehir kepenk,Bahçeşehir cam balkonBahçeşehir balkon pimapen modelleri,Bahçeşehir plastik pencere,Bahçeşehir pvc pencere fiyatlari,Bahçeşehir pimapen panjur fiyatları,Bahçeşehir pimapen,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın