MECİDİYEKÖY PİMAPEN BAYİ

Mevsimden dolayı sık sık pimapen ya da sineklik arızaları ile karşılaşmanız olası bir durumdur.Çünkü hava şartları çoğu şeyi kolaylıkla bozup,zarar verebilir.Sizin yapmanız gereken hemen bir tamirci ustası çağırıp tadilat işlerine başlamaktır.Ertelerseniz başka sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Mesela cam balkon ve cam kapı  arızasını ertelemeniz cam olduğu için fiziksel olarak size zarar verebilir.Bu yüzden Pendikte bulunan PENCERE Mahallesindeki firmamız sizin için daha çok sorunun önüne geçecek ve tadilatlarınızı mükemmel bir şekilde yapacaktır.Panjur  ve pvc konusunda da yine aynı şeyleri söyleyebiliriz.Firmamızın çalışan ustaları yani ekibi alanında profesyonel ve titzdir.Her zaman size çözüm yolları önerir ve bu çözüm önerileri de sizin isteklerinizin doğrultusunda hayata anında geçer.

Pimapen arızalarınız veya problemleriniz hakkında oldukça iyi biçimde çözüm ortaklığı sunan firmamız Çamlıbahçe mahallesi içerisinde uzun zamandan beri pimapen tamiri konusunda hizmet sağlamaktadır. Firmamız son derece olumlu imaja sahip olmakla beraber sizlerin pvc ve cam balkon ihtiyaçlarını da karşılamaya devam etmektedir. Ölçü gerektiren durumlarda firmamız vereceğiniz adrese gelerek uzman ekibi ile birlikte ölçülerini almaktadır. Firmamız ekibi ilgili mahallede aktif olarak hizmet verdiğinden dolayı işlemlerinizin sağlanması konusunda da herhangi bir gecikme olmayacaktır. Cam kapı ihtiyaçlarınız başta olmak üzere panjur veya sineklik gibi ihtiyaçlarınızın da firmamız tarafından sağlanması mümkündür. Firmamız mesai saatlerinde sürekli telefon desteği sağladığı gibi, doğrudan firmamıza telefon desteği ile ulaşmanız da mümkün olacaktır.

Ev veya iş yerlerinizin zaman, zaman bir takım ihtiyaçları olabilmektedir. Cam balkon ihtiyaçlarınız konusunda sizlere PİMAPEN Mahallesinde oldukça profesyonel bir işçilik doğrultusunda hizmet veren firmamız aynı zamanda en uygun şartlar altında farklı hizmetlerden de yararlanmanıza olanak sağlıyor. Pimapen tamiri konusunda oldukça muazzam işler çıkaran firmamız aynı zaman da cam kapı gibi isteklerinizi de muazzam biçimde yerine getirmeye devam etmektedir. Doğal olarak birtakım istekler tamamen sizin beklentinize veya kullanım durumunuza göre değişkenlik göstereceği gibi firmamız elemanı olan işçiler bulunduğunuz mevkiye gelerek, gerekli ölçüleri alarak size sağlanması gereken hizmeti sağlayacaktır. Pvc gibi ihtiyaçlarınızın yanında panjur veya sineklik gibi ihtiyaçlarınız da firmamız tarafından itinayla sağlanabilmektedir.

MECİDİYEKÖY  PİMAPEN BAYİ tamiri, MECİDİYEKÖY pimapen çift   açılım tamiri, MECİDİYEKÖY sürgülü pimapen kapı tamiri, MECİDİYEKÖY pimapenmenteşe tamiri, AMBARLI pimapen tamiri, MECİDİYEKÖY cam balkon tamiri, MECİDİYEKÖY cam balkon fitil tamiri, MECİDİYEKÖY ahşap pvc tamiri,ısı kaybı yaratan problemlere yönelik çalışmalar MECİDİYEKÖY tarafından MECİDİYEKÖY yapılmaktadır.

Pvc kapı pencere sistemleri kullanıma bağlı nedenlerden dolayı yazlık ve kışlık ayarlarının yapılması gereken bir ürün olduğunu unutmamak gerekir.Özellikle kış aylarında artan enerji maliyetleri göz önüne alındığında kapı pencerelerinizin kışlık ayarlarının ve izolasyonlarının ayarlanması son derece önemli olduğunu unutmayınız lütfen.

Yaşamış olduğunuz evlerinizde yada çalışmakta olduğunuz iş yerlerinizde ısı kayıplarının en yoğun bölgesini pencerelerinizin oluşturduğunu biliyormuydunuz?Ayarları iyi yapılmış pvc pimapen pencere sistemleri soğuk hava şartlarında size tasarruf olarak geri dönecek ve fayda sağlayacaktır.

AMBARLI başta MECİDİYEKÖY ve MECİDİYEKÖY her ilçe ve mahallelerinde pimapen tamiri işlerini üstlenerek yüksek maliyetli pvc pimapen sorunlarınızı en düşük maliyetlerle çözüme kavuşturarak evlerinizin kapı pencerelerini güven altına almaktadır…

MECİDİYEKÖY da Pimapen Yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle pimapen yaptırmanın sadece bir masraf olarak görülmemesi gerektiğini hatırlatalım. Zira iyi yalıtım sağlayan bir pvc pencere ısı kaybını asgariye indirerek enerji tasarrufu sağlar ve yakıt masrafınızı azaltır. Ses ve su izolasyonunu da katarsak, konutun ömrü boyunca kullanılacak pencerelerin iyi bir yatırım olarak düşünülmesi gerektiği ortaya çıkmakta.

Pimapen pencere tamiri yaptırırken dikkat edilmesi gereken doğru malzeme ve doğru ustanın bir araya gelmesi oldukça tatminkar sonuçlar çıkaracaktır. Bu nedenle tecrübesine güvendiğiniz, referansları olumlu, tamir sonrası desteğinde sorun olmayacak üretici bayiler ve pvc pencere markaları başlıca tercihiniz olmalı. Tamir sonrası bir problemle karşılaşmamak için aksesuarın düzgün kaliteli alınması ihmal edilmemeli.

MECİDİYEKÖY Pimapen Pencere Aksesuarı; Bir çok firmanın ürettiği pvc aksesuarları var fakat biz MECİDİYEKÖY olarak Kale,Vorne,G-U gibi kaliteli firmaların aksesuarlarını tercih etmekteyiz.

Yaptıracağınız pimapen pencerelerinizin aksesuarı TSE, ISO gibi kalite belgelerinin bulunmasına da özen gösterilmeli. Soğuk hava şartlarında uzun ömürlü ve dayanaklı “poliüretan esaslı mastik” kullanılması da diğer bir nokta. Pencere alınırken en az estetik kadar fonksiyonelliğe ve yalıtım özelliklerine dikkat edilmelidir. PVC pimapen pencere tercihlerinizde binanızın bulunduğu bölge ve cephe, yükseklik ve rüzgar durumu gibi faktörler göz önüne alınarak keşif yaparak fiyat önerisi aldığınız bayinin uygun malzemeyi seçmesine yardımcı olmalısınız. Bölgenizde gece-gündüz sıcaklık farkı yüksekse, soğuk ve sıcak dayanımı ve kalıcı deformasyon açısından TPE gri conta yerine EPDM kauçuk conta tercih edebilirsiniz.

MECİDİYEKÖY Pimapen Pencere ısı yalıtımı: Dairenizin bulunduğu kat ve cepheye göre uygun kalınlıktaki profilleri tercih etmek gerekir. Ayrıca daha fazla odacık daha çok ısı yalıtımı anlamına gelmekte. Bu nedenle yüksek katlar için 70-80 mm’lik ve dış duvar kalınlığı fazla olan, 5-6 odacıklı pvc profiller tavsiye edilmekte. Isı yalıtımında en önemli öğe tabii ki kullanılan camdır. Cam kalınlığı yalıtım açısından oldukça önemlidir. 4 – 12 – 4 mm’lik cam (arasında 12 mm boşluk bulunan 4′er mm’lik çift cam) yerine 4 – 16 – 4 mm’lik camlar bu bakımdan tercih edilebilir. PVC pencereler sizi yazın sıcağından da koruyabilir. Bu amaçla ülkemizin sıcak bölgelerinde içinde film tabakası bulunan (lamine) konfor cam kullanılması tavsiye edilmekte. Daha üstün ısı yalıtım için argon gaz basılı ısıcamlar da tercih edilebilir.

MECİDİYEKÖY Pimapen Pencere ses yalıtımı:Pimapen PVC pencerelerden ses izolasyonunda da istifade edilmekte. Bu nedenle gürültü kaynaklarına yakın olanlar için “akustik lamine” camlardan temin etmeleri öneriliyoruz.

MECİDİYEKÖY hızlı güvenilir pimapen pencere ve kapı tamirlerinizi yapmaktadır…

AMBARLI pimapen bayisi, istanbul pimapen üretici bayisidir. AMBARLI semtine üçtersiz keşiflerimiz vardır AMBARLI pvc pencere ihtiyacı olan müşterilerimiz evinize pimapen yaptıracağınız zaman bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Pvc pencere sektöründe Pvc pimapen adlı firmamız bütün pimapen markalarını bir araya topladı pimapen, egepen, fıratpen, erpen, pakpen, gibi markalar mevcuttur.İstanbul genelinde bir ilki başaran Pvc pimapen bütün pvc markalarını bir araya topladı sadece Pvc pimapen de müşteri isteyine göre pvc markası vardır.

MECİDİYEKÖY pimapen kanpanyası başlamıştır müşteri isteyine göre ödeme kolaylığı biz pencere takıyoruz siz müşterilerimiz bir ay sonra ödemelere başlıyosunuz saygılarımla Pvc pimapen grup başkanı ESER TURAN
iletişim numaralarımız

 • Pimapen kapı tam kapanmıyor MECİDİYEKÖY 
  En çok şikayet gelen konulardan bir tanesi pimapen kapının tam kapanmamasıdır. Eğer iki taraftan kollu olan bir kilitli kapı olarak adlandırdığımız kapıya sahipseniz ilk olarak göbek kısmının ayarı ve karşılık adı verdiğimiz kasada bulunan demir parçaları kapı kilidine göre ayarlamanız gerekir. Bunu bir şarjlı matkap ve kurşun kalem ile yapabilirsiniz.
 • Pvc kapı kanat ayarı nasıl yapılır MECİDİYEKÖY 
  Pvc kapılar genel olarak sadece cam ise büyük bir ağırlığa sahiptirler. Ve bu nedenden dolayı camın ağırlığı zaman geçtikçe kapıya bindirdiği yükten dolayı ayarı bozulabilir. Ancak böyle bir sorun yaşamıyor iseniz sadece karşılıklar ile oynayarak sorunu giderebilirsiniz.
 • Pimapen kapı kolu boşa dönüyor MECİDİYEKÖY 
  Kapı kolu boşa döndüğünde sorun kolda değil kapının kilit mekanizmasının göbeğinin kırılması sonucu olabilir. Veya gerçekten kapı kolunun içeri giren uzun demiri koldan kurtulmuş olabilir. Kolu söküp pimi yerine sokun. Ancak daha sonradan tekrar aynı sorunu yaşayabilirsiniz. ( bu yazı marmara pimapen e aittir )
 • Pimapen kapı menteşesi nasıl takılır MECİDİYEKÖY 
  Menteşeyi takmak için öncelikle daha önceki menteşeleri sökmeniz gerekir. Bunun için bir çivi veya vidayı kapının pimlerine koyup alttan çekiçle vurarak pimleri söküp kapıyı yerinden alınız. Pimapen kapı menteşesini takmak için önceki menteşe vidalarını söküp yeni aldığınız kapı menteşesini vidalayıp kapıyı yerine takın.
 • Pvc kapı kolu nasıl sökülür MECİDİYEKÖY 
  Pimapen kapı veya pencere kollarını sökmek için kol dibinde bulunan plastik parçayı kendinize doğru hafifçe çekerek sağa sola döndürün. Böyle yaptığınız zaman zaten vidaları göreceksiniz. Tornavidayı sola doğru çevirin. Vida sökülür. Ve kolda bu şekilde sökülmüş olur. Tekrar vidalamak için tornavidayı sağa doğru çevirip sıkın.
 • Pvc kapı sarkması MECİDİYEKÖY 
  Pencere ve kapıların sarkması tamamen işçilik hatasıdır. İlk zamanda düzgün takozlanmayan yani camın menteşe kısmına ve üst kilit kısmının olduğu tarafa koyulması gereken takozların az konulmasından kaynaklıdır. Bu nedenden dolayı kapı sarkması olayı gerçekleşir. yazı marmara pimapen firmasına aittir. pimapentamiri.org
 • Pvc kapı düşmesi MECİDİYEKÖY 
  Pimapen pencere ve kapıların köşe kısmında demir olmadığı için koyulan camın ağırlığı ile zamanla kilidin yani kolun bulunduğu ön kısım aşağı düşer. Bu düşmeyi takozlama yaparak giderebilirsiniz. Ancak usta işi olduğu için pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü aynı zamanda malzeme gerekli ve sizin kapı camını kırma riskiniz yüksektir.
 • Pvc pencere menteşesi nasıl takılır MECİDİYEKÖY 
  Her menteşe birbiri ile uyumlu değildir. Zaten eski pencerenizin menteşesi kırıldı ise eski modeldir ve piyasada yeni modeller vardır. Eskiyi bulmak pek kolay değildir. Ancak yinede menteşeyi bulup kendiniz takmayı kafanıza koydu iseniz ilk olarak eski menteşe vidalarını sökün ve yeni pencere menteşesini matkap bularak veya eski delikleri tutuyor ise tornavida ile sıkın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın