İçeriğe geç

ESENYURT KATLANIR CAM BALKON

Kategori: ESENYURT KATLANIR CAM BALKON, ve Genel

karaca pimapen cam balkon ile ilgili görsel sonucu

 

İSTANBULPİMAPEN.COM ile ilgili görsel sonucuİSTANBULPİMAPEN.COM bahçeşehir ile ilgili görsel sonucu

ESENYURT SÜRGÜLÜ CAM BALKON Esenyurt cam balkon sistemleri Esenyurt cam balkon kapatmak Esenyurt 5katlanır cam balkon Esenyurt katlamalı cam balkon sistemleri Esenyurt cam balkon fiyatları  Esenyurt BÖLGESİNDE Cam balkon yapan bayiler Esenyurt pvc pencere cam balkon kapatmak Esenyurt balkonu mutfağa katmak Esenyurt cam balkon pimapen cevirmek Esenyurt balkondaki pimapeni cam balkona cevirmak Esenyurt sürgülü camlama sistemleri Esenyurt pimapen değiştirme Esenyurt alimünyum doğrama yapan firmalar Esenyurt ısıcam değişimi Esenyurt dükkan doğraması değiştiren firmalar Esenyurt c 60 alimünyum doğrama sistemleri ve fiyatları Esenyurt duşakabin cam değişimi Esenyurt duşakabin fiyatları Esenyurt pimapen pencere fiyatları Esenyurt pimapen fiyat listesi Esenyurt pvc pencere tamiri ve servisleri Esenyurt pimapen kol değişimi Esenyurt pencere ayarları yapan servis Esenyurt eve soğuk geliyor sorun nedir? Esenyurt pimapen bayileri Esenyurt çelik kapı ayarı Esenyurt cam balkon tamiri Esenyurt laminet karke tamiri Esenyurt bölgesinde pvc pencere hizmetleri veren firmalar Esenyurt cam balkokn sistemleri ve fiyatları bayileri bayisi firmaları firması Esenyurt dükkan camı değişimi kırılmaz lamine dedikleri Esenyurt cam balkon sistemleri  cam balkon sistemleri…

Ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır.
Esenyurt Sürgülü cam balkon sistemi 8 mm veya 10 mm cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve ŞİŞECAM patentli kaliteli camlardan yapılmaktadır.
Genellikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükanlarda dış mekanlarda kullanılabilmektedir.
Esenyurt Sürgülü sistem her türlü balkonlarda kullanılır. Alttan taşıma özelliğine sahiptir.
Talebe göre hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi konulabilmektedir.
Kullanmış olduğumuz alüminyum çerçevelerimiz, paslanmaz demir oranı “0” olup sade alüminyum olup, külçe alüminyumlardan profil haline getirilmektedir. Belirli ölçülerde kesilip, mekanlarınıza uygun hale getirilip montajlanmaktadır.

Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, oksitlenme ve benzeri deformasyonlara karşı korumaktır.

Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez.

Aralara kullanılan şeffaf contalar alüminyumdan konulmaktadır.

Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200 mm kalınlığındadır. Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır.

Sürme cam sistemleri, yerine ve kullanış amacına göre 2 çeşittir.

Esenyurt EŞİKLİ SÜRME CAM SİSTEMLERİ VE CAM BALKON MODELLERİ VE FİYATLARI VE BAYİLERİ ÜRÜNLERİ FİRMALARI
Esenyurt EŞİKSİZ SÜRME CAM SİSTEMLERİ VE CAM BALKON MODELLERİ VE FİYATLARI VE BAYİLERİ ÜRÜNLERİ FİRMALARI

Evlerinizin balkonlarına, teraslarınıza, kafeteryalarınızda, kış bahçelerinizde uygulatabileceğiniz,mekanlarınıza estetik bir görünüm veren ve yaz kış oturabilmenize olanak sağlayan modern cam balkon sistemlerimizi, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlerle buluşturuyoruz.

Camlar 8mm temperli olup, füme,bronz,yeşil ve mavi olarak 4 farklı renk alternatifimiz mevcuttur. Camlar ŞİŞECAM markasının güvencesi altındadır. İthal ucuz cam kullanmak, düşük kalite camlar nedeniyle seyir zevkinizi bozmakta, zaman içerisinde camın kimyasalında bozulmalar yaşanması dolayısıyla sürekli kirli bir görünüme neden olmaktadır.

Cam balkon fiyatları, kullanılan profillerin kalınlığı, aksesuarların kalitesi, tekerlerin plastik ya da paslanmaz zamak olması, kullanılan silikon ve montaj personelinin tecrübe ve kalitesine göre değişmektedir. Cam balkon fiyat araştırması yaparken, bu sistemlerin hassas sistemler olduğunu bilmeli, size sistemle alakalı herhangi bir sıkıntı olduğunda derhal hizmet verebileceğine güvendiğiniz kişilerle çalışmalısınız.Esenyurt İSTANBUL PİMAPEN CAM BALKON sistemlerimiz ve işinin ehli ustalarımızla, bu konuda size en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.

Farklı cam balkon modelleri için farklı fiyatlandırmalar mevcuttur. Bu nedenle cam balkon modellerini araştırırken, ücretsiz keşfimizden faydalanmanızı, numunelerimizi bizzat görerek ve deneyerek kararınızı vermenizi tavsiye ediyoruz. Biz Esenyurt  İSTANBUL PİMAPEN CAM BALKON olarak, kullanılan hiçbir malzemede kaliteden şaşmıyor (ucuza kaçmıyor), tüm imalat nakliye ve montaj sürecini bünyemizde yaparak, son kullanıcıya Esenyurt “İSTANBUL PİMAPEN“bir şekilde hizmet sağlıyoruz.

ALBERT GENAU İSTANBUL PİMAPEN VE CAMLAMA SİSTEMLERİ
*** STATÜ SERİSİ Şeffaf 8 mm temperli camlı 220 TL/m2 CAMLAMA
***Füme 220 TL – Mavi Yeşil Bronz 225 TL SİSTEMLERİ
ALBERT GENAU MODELLERİ
***TIARA08 şeffaf 8mm temperli camlı 340 TL/m2 ÜRÜNLER
*** füme 8 mm temperli camlı 360 TL/m2 – Mavi yeşil bronz 365 TL/m2
Ürün teknik detayları için
ALBERT GENAU CAM BALKON FİYATLARI
***TIARA TWINMAX şeffaf ısıcamlı temperli 520 TL/m2
füme temperli ısıcamlı 540 TL/m2 – Mavi yeşil bronz 545 TL/m2
Ürün teknik detayları için(Fiyatlar düz balkonlar için geçerlidir.Farklı tipte balkonlar, duvar işçiliğindeki bozukluklar, tavanın düzgün olmaması veya uygulanabilecek farklı işlemler için,  yapılacak keşif sonrası fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır.)Mıknatıslı cam balkon fitili istenmesi durumunda m2 fiyatına 20 TL eklenecektir.Esenyurt DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR:CAM BALKON NONULARI HAKKINDA VE FİYATLARI MODELERİ ÜRÜNLERİ 

* Katlanabilir cam balkonlar periyodik bakım gerektirdiğinden, servis desteği için bu işi ciddiyetle yapan firmalarla çalışılmalıdır.

* Camların ŞİŞECAM, alüminyum profillerin orjinal ALBERT GENAU olmasına özen gösterilmelidir.
* ALBERT GENAU garantisi için, yetkili ALBERT GENAU bayilerine işin yaptırılması önemlidir.
* Silikonlarda Alman devi Berner, Würth ve Suadal markaları tercih edilmelidir.

* Her ne kadar malzeme iyi de olsa ustalık cam balkon sistemlerinde çok önemlidir. Bu nedenle hizmet alınacak firma seçiminde çok dikkatli olunmalıdır.
*Özellikle Avcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece,Bahçeşehir,Silivri,Küçükçekmece,Esenyurt’ta yaptığımız cam balkonları bizzat yerinde inceleyebilir, müşterilerimizden referans alabilirsiniz. Cam balkon servisi konusunda işini layıkıyla yapan TRAKYA CAM BALKON, size 3 yıl sistem garantisi sunmaktadır.

Katlanır Cam balkon Teknik Özellikler:Esenyurt bölgesi hizmetleri 

* Esenyurt Cam balkon’da kullanılan camlar 8mm temperli camdır. Füme,Bronz,Mavi ve Yeşil olmak üzere 4 farklı renk alternatifi bulunmaktadır.
* Esenyurt Cam Balkon kanat genişlikleri, balkonunuzun uzunluğuna göre eşit olarak bölünmektedir. Tavsiye ettiğimiz cam balkon kanat genişliği 45-60 cm aralığındadır.
*Esenyurt Katlanır cam balkonlarımızda maksimum yükseklik 2500mm-3000mm aralığındadır. Bunun üzerindeki ölçüler için sabit doğrama üstü-altı katlanır cam balkon tavsiye ediyoruz.
* Esenyurt Katlanır cam balkonlarımızda yüzde 100 su sızdırmazlık garantisi veremiyoruz. Hiçbir cam balkon firması böyle bir garanti veremez,vermemelidir. Cam balkon sistemleri hareketli sistemler olduğundan çok şiddetli yağışlarda az da olsa içeriye su alabilmektedir.
* Esenyurt Cam balkon kanatları, birbirine şeffaf contalar sayesinde kenetlenmekte, içeriye su girmesinin önüne geçilmektedir. Paragraph.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın