Boğazköy pimapen servis

Boğazköy pimapen servis Eskiyen pimapenler dışarıdan gelen soğuk havayı tutamayıp evin içerisine alabilir. Bunun nedeni zamanla oluşan ufak çatlamalar ya da yamukluklar dan kaynaklı olmaktadır. Durum böyle olunca ısınma ve ses yalıtım problemleri gözlemlenir. Bu problemin önüne geçilmesi adına mutlaka pimapen tamiri yapılmalıdır. Bizler pimapen servisi yapan firma olarak eskiyen ya da deforme olan tüm pimapenlerinizi istenilen düzeyde onarım gerçekleştiriyoruz. Boğazköy ve çevre bölgelerde gerçekleştirdiğimiz pimapen tamirat işimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.Yüksek Kalitede

Pimapen Tamiratı Eskiyen ve hasar gören pimapenlerinizi ilk günkü kaliteye geri döndürüyoruz. Büyük bir titizlik ve itina ile çalışarak pimapenlerinizin hasarlarını tespit ettikten sonra doğru yöntemler ile en iyi hale getiriyoruz. Pimapenler ev ev yapan unsur olduklarından dolayı, kaliteli olması evin huzur ortamı bakımından da önemlidir. Bu nedenle Pimapen deyip geçmeyecek ev ortamının sağlığınıza düşünerek Pimapen tamirini aksatmamanız en doğru hareket olacaktır. Firmamızın bünyesinde bulunan çalışanlar bu konuda bilgili ve işini bilen kişiler olarak görevlerini yerine getiriyorlar.

Pimapen Konusunda Güvenilir EllerdesinizTecrübeli eller sayesinde pimapenleriniz uzun ömürlü kullanımı tekrar kazanacaklar. Daha önce hiç kullanılmamış hale getireceğimiz tüm pimapenleriniz, ses yalıtımlarını ve ev içerisine hava almama özelliklerini tekrar geri kazanacaklar. Firmamız ile iletişime geçerek gerekli olan detaylı bilgileri öğrenebilir ve güvenli ellere pimapenlerinizi bırakarak onarımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Pimapenlerin bakım veya tamir vakti geldi ise eğer yapmanız gereken firmamızı aramanız olacaktır. Pimapenler evin en önemli noktaları olduklarından dolayı mutlaka iyi bir firma tarafından tamir veya bakım görmeleri gerekir Mecidiyeköy ve çevre bölgelerde ikamet eden müşterilerimize pimapen servisi firması olarak hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Pimapen tamiri veren firma olarak tecrübeli ve bilgi birikimine sahip bir şekilde işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Güven konusunda tam karşılığını alarak bizlerin vermiş olduğu pimapen tamiri hizmetinden gayet memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Pimapen işi titizlik gerektirdiğinden dolayı firmamızın çalışanları bu önemli konuya hakim olarak görevlerini sürdürmektedirler.

Doğru Çalışma Ortamı Çalışma prensiplerimizin arasında temiz ve dikkat çalışma her zaman ilk sırada yer alır. Bu şekilde doğru çalışma gerçekleştirilerek müşteri memnuniyeti açısından kaliteli onarımlar elde edilir. Kullanılan malzemelerin kaliteli oluşu da buna eklenerek müşteri memnuniyeti tam anlamıyla kazanılır. Bizler bu anlayış ile ilerleyerek her zaman tavsiye edilen firmalar arasında yerimizi almış durumdayız.Pimapen Konusunda Bizi Arayın Çalışma saatlerimiz içerisinde oluşan pimapen problemleriniz ile alakalı olarak bizleri arayabilirsiniz. Eskiye veya hazar gören pimapenlerinizi kontrollerden geçirdikten sonra çözüm yollarını bularak ilk günkü kalitesine geri döndürüyoruz. Pimapen konusunda büyük bir yol alan firmamız eksiksiz şekilde her zaman sizlere destek vermeye hazır. Bu konu hakkında bizler ile iletişime geçerek detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Pimapen pencereler hem ısı hem ses yalıtımını sağlar. Pencereler ev ve iş yerleri için çok önemlidir. Önemli olmasının yanı sıra maalesef ki bakımı da en çok aksatılan yapılardır. Pimapenler zaman içerisinde bazı nedenlere bağlı olarak bozulup özelliğini kaybedebilir. pimapen servisi yapan firmamız haftanın her günü sizlere hizmet sağlar. Kurumsal hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet verir ve yaptığımız işi garanti ederiz.Pimapen Tamiri Pimapen pencerelerde en çok arıza kilit sistemlerinde görülür. Kilit kısmı kendiliğinden açılabilir veya kilidi tutmaz. Menteşe kısımları eskiyebilir. Dış yalıtım sağlayan plastiği özelliğini kaybedebilir. Firmamız pimapen tamirinde deneyimli ustaları çalıştırır. Mobil hizmetimiz vardır. Konforlu bir kış geçirmek için şart olan pimapen pencerelerinizin tamir ve bakım işlemlerini bize bırakın. Yaptığımız her iş garanti kapsamındadır.

Yedek Parça Hizmeti Pimapen pencereler tamir edilirken yedek parçaya ihtiyaç duyulabilir. Yedek parça konusunda kaliteli ve orjinal ürün kullanmaktayız. Bu sayede verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmakta ve müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Yedek parça fiyatı verdiğimiz hizmetin içindedir. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin. Ayrıca kaydınızı oluşturun her yıl bakım zamanı sizi arayalım. Zahmetsizce pencerelerin bakımını yapalım ve sizi rahat ettirelim. Kış mevsimini neden daha sıcak ve konforlu geçirmeyesiniz. Bunun için bizi aramanız yeterli olacaktır. Piyasada en uygun fiyat garantisi ve kaliteli işçilik ile her daim yanınızdayız. pimapen servisi yapan firmamızdan hizmet aldığınız zaman pişman olmayacaksınız.

Pimapen pencere sistemleri pvc malzeme ile üretilir. Birçok yönden ahşap çerçevelere oranla avantaj içerdiği için artık neredeyse tamamen cam sistemlerinde pimapen tercih edilmektedir. Uzun ömürlü olmaları, daha sağlam özellikleri, bakım ve temizlik işlerinde kolaylık sağlamaları, yalıtım konusunda performansları bu pimapen ürünleri çok avantajlı kılmıştır. Ayrıca bu ürünler ekonomik anlamda da çok ciddi kolaylık sağlar. Firma olarak Pimaepen sistemlerinde zamanla oluşması muhtemel arızalar ile kullanım kaynaklı oluşan hasarları en kısa sürede ekonomik ve kalıcı olarak gideriyoruz.

Karşılaşılabilecek Sorunlar

Pimapen sistemlerinde en çok karşılaşılan sorunlar incelendiğinde, yük taşımada görev alan menteşelerde meydana gelen hasarlar konusunda gerekli tamir ve değişimleri sağlıyoruz. Camlarda meydana gelen bozulma ve kırılma gibi sorunlar karşısında cam değişimlerini de gerekli şekilde yapıyoruz. Ayrıca conta, fitil, lastik gibi malzemeler ile mekanizmada karşılaşılan sorunları da gideriyor, eksiksiz hizmet veriyoruz. Sorunların giderilmesi noktasında kalıcı çözümler ile ustaca işler meydana çıkarıyoruz.

Hızlı Servis

pimapen tamiri konusunda, ilettiğiniz arıza kayıtlarına en kısa zamanda cevap veriyor ve hızlı bir şekilde onarım ya da değişim işlerini gerçekleştiriyoruz. Özenli çalışma sistemi içerisinde daima, tamirat ve değişim işlerinde kaliteli malzeme ile çalışıyoruz. Yaptığımız değişim ve tamirat işlemlerinde firma garantisi veriyoruz. Uygun ücretler dahilinde kaliteli ve nitelikli onarım ve parça değişim işlerini yapıyoruz.

Firmamız müşterilerine Pimapen tamiri kalitesiyle kullandığınız pencere ve kapılarınızı tamir imkanı sunuyor. Peki, pencere ve kapılar neden hasar görür sorusuna kısaca cevap verelim.

 • Şiddetli yağan yağmur ile kullandığınız pencerelerde aşınma olur ve olduğunuz yere su girer.
 • Pencereleriniz kenarlarındaki slikonlar zamanla aşınırlar.
 • Devamlı açıp kapatarak pencere mekanizması bozulabilir.
 • Kapılarınızın kilitleri zamanla bozulur.

Diğer birçok nedenlerden dolayı ise tamirat yapılma gereği duyarsınız. Her zaman müşterimizin memnuniyeti için titizlikle uzman usta kadromuzla tamir işlerini yapıyoruz.

Penceye Güvenlik Kilidi Takma

Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin arasında kullandığı pencerelere kilit takılmasıdır. Bir nevi kendileri için zorunludur. Çünkü olabilecek bir hırsızlık olayında dışarıdan gelen hırsızın pencereyi açmasını kilit takarak engelliyoruz. Sadece kullanılan pencerelere değil kullanılan kapıya da aynı işlemi yapabiliriz. Bu şekilde kendinizi oldukça güvende hissedeceksiniz.

Teknik Servis İmkanı ve Müşteri Memnuniyeti

Firmamız İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında oturan bütün müşterilerine teknik servis hizmeti sağlıyor. Eğer kaliteden hiçbir zaman ödün vermem diyorsanız, hem kaliteli hem de fiyatı uygun olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız sizin rahatınız için her türlü hizmeti düşünmüştür. Firmamız müşterilerini memnun etmeyi her zaman ön planda tutmuştur. Bütün tamirat işlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Size sadece bir telefon uzaklıktayız. Misyonumuz her zaman müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Profesyonel ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Firmamız Kimdir?

En son kaliteyle ürettiğimiz ürünlerle müşterilerine hizmet veren firmamızın amacı her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Kaliteden asla ödün vermiyoruz. Bizimle aynı sektörde olan diğer firmalardan farkımız uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermektir.

Hizmet Kategorimiz

İş yerlerinize ve evlerinize pimapen tamiri ismi ile değişik pencere sistemleri, sineklikler, alüminyum doğraması gibi çok sayıda hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimizden kısaca bahsedelim.

 • Sineklik: Özellikle yaz aylarında evlerinizde size rahat vermeyen sineklerin girmemesi için kaliteli sineklik yapıyoruz.
 • Alüminyum Doğrama: Alüminyum doğramaların profillerini kendi imalat yerimizde kesiyoruz ve montajını titiz bir şekilde yapıyoruz.
 • Pencere Sistemleri: Hava ve su geçirmez özelliği olan ve şiddetli rüzgara dayanıklı özellikleri olan kaliteli malzemelerden çeşitli pencere sistemleri yapıyoruz.

Çok farklı ve değişik hizmetlerimiz mevcuttur. İş yerimizde bulunan kataloğa bakarak müşterilerimiz tercihlerini yapabilirler. Montaj hizmetimizin haricinde işinde usta olan kişiler tarafından tamir işlerinizi de aynı hassasiyetle yapıyoruz.

Sahip Olduğumuz Sertifikalar

Firmamız çok sayıda sertifikaya sahiptir. Hem kalite belgeleri ile ilgili, hem de sistem belgelerine sahip sertifikalarımız mevcuttur.

Sahip olduğumuz sertifikaları kısaca şöyledir;

 • ISO 9001
 • ISO 9000
 • IQ Net ISO 9001
 • Çevre Politikası
 • Uluslararası EPD Sistem Sertifikası

Firmamızın sahip olduğu bu sertifikalar sadece bir kaç tanesidir. Firmamız değişik isimlerle kalite belgeleri sertifikalarına sahiptir.

Pvc Malzeme ile imal edilen Pimapen pencere sistemleri, ahşap çerçevelere nazaran çok daha uzun ömre sahip ürünlerdir. Bakım ve temizlik açısından kolaylık sağlayan bu pimapen çerçeveler aynı zamanda ekonomik olarak da çok avantajlıdır. Ayrıca ısı ve ses yalıtımı konusunda da daha başarılı sonuçlar pimapen malzeme ile sağlanır. Kullanıma bağlı olarak zamanla pimapenlerde meydana gelen tüm arıza ve sıkıntılar konusunda firma olarak hızlı, kaliteli ve ekonomik tamir ve değişim hizmeti veriyoruz.

Oluşabilecek Sorunlar

Pimapen cam sistemlerinde pencere üzerinde yük taşıma görevi olan menteşelerde meydana gelebilecek her türlü sorunu gidermede, özelliğini kaybeden, bozulan ya da kırılan camların değişiminde firma olarak kusursuz çalışıyoruz. Yine mekanizmalarda, lastik ve fitiller de oluşan hasarlar noktasında da firma olarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bunun yanında tam doğru yapılmayan montaj sorunları da Pimapen çerçevelerde çok karşılaşılan aksaklıklar arasında yer alır. Çok uzmanlık gerektiren bu alanda eksiksiz ve mükemmel bir hizmeti firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Hızlı Servis

Tüm İstanbul içinde ve istanbul pimapen tamiri alanında, en kısa süre içerisinde size ulaşarak tüm tamir işlemlerini de hızlı ve kaliteli şekilde yerine getiriyoruz. Değişim ve tamirat işlemlerinde daima en kaliteli ürünleri kullanarak, sağlam ve uzun ömürlü tam işlevsel pimapenleri ortaya çıkarıyoruz. Uygun fiyatlarla kaliteli onarım ve değişim işlemlerini müşterilerimize firma olarak sunuyoruz.

Pimapen S7500 Fantasia

Pimapen S7500 Fantasia

PİMAPEN S-7500 FANTASIA serisi 6 odacıklı ana profilleri, iç, orta ve dış olmak üzere 3’lü contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA serisi ile 75 mm genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır. 3’lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA ‘ nın üstün yalıtım özellikleri, her türlü iklim koşulunda sorunsuz kullanımını sağlar. Kasa-kanat yüksekliğinin 110 mm olması, tüm pencere boyutlarında profil yüzeyinin daha az görünerek daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

Uygulama Detayları

S-7500 FANTASIA profilleri özel tasarımı sayesinde; yüksek statiğe sahip destek sacları kullanılarak, büyük açıklıklarda görüş alanı daraltılmadan geniş cam yüzeyli kapı ve pencerelerin uygulanmasına olanak sağlamaktadır. Sistem; her türlü kapı ve pencere çözümüne imkan sağlayan alternatif zenginliliğine sahip olup; PİMAPEN’in pervaz, parapet, köşe dönüş profili, bağ profili gibi tüm yardımcı profilleri ile tam uyumludur.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA dekoratif çıtaları ve yuvarlatılmış hatları ile kullanıldığı mekanlara teknolojik ve estetik bir görünüm de kazandırmaktadır.

Pimapen S6000 Classic

Pimapen S6000 Classic

PİMAPEN S-6000 CLASSIC serisi 60 mm genişliğinde, 3 odacıklı ve iç-dış contalama sistemi ile her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak veren bir çeşit zenginliğine sahiptir. PİMAPEN S-6000 CLASSIC gerek yüksek izolasyon özellikleri ile farklı iklim koşullarında kullanılabilmesi, gerekse geniş pencere ve kapı açıklıklarına cevap verebilmesi bakımından özel bir seridir.

PİMAPEN S-6000 Classic iç ve dış conta sistemine sahiptir. Ana profillerin tümü 3 odacıklı ve 60 mm genişliğinde olup, dış duvar et kalınlığı 3 mm’dir. 4 mm’den 30 mm’ye kadar tek, çift, üçlü izolasyonlu cam ve panel kullanılabilmektedir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilder dizayn edilmiştir. Ana profillerin tümünde su toplama hazinesi su akışını kolaylaştıracak şekilde eğimli dizayn edilmiştir.

İçe ve dışa açılan 2 farklı kapı profili olup, her iki profilde de cam çıtaları iç kısımda yer almaktadır.Eşiksiz kilitli kapılarda alüminyum kapı altlığı, alüminyum eşik profili ve conta ile sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Uygulama Detayları

Ortakayıtsız çift kanat açılım, kasa ve kanatta ortak kullanılan orta kayıt profili, 45° lik açılarla buluşan cam çıta profillerinin meyilli görünümleri ile en ince ayrıntısına kadar araştırılmış, geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.

Pimapen S6000 Quadro

Pimapen S6000 Quadro

PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biri olan s6000 Quadro serisi 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir. İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir.

PİMAPEN S-6000 Quadro’nun yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağla ve her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir. Tüm ana profiller 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklıdır.

Kasa ve kanat yüksekliğinin 111 mm olması, her çeşit pencere boşluğunda profil yüzeyinin daha az görünmesini sağlayarak, daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

İç ve dış contalama sistemine sahiptir. Destek sacı odası geniş açıklıkları geçebilecek şekilde büyük bırakıldığından gerekli atalet momentine ( statik mukavemete ) sahip destek sacı kullanımına imkan verir.

Uygulama Detayları

Kasa ve kanatta ortak kullanılan ortakayıt profili, 45° lik açılarla bulusan cam çıtaları, PİMAPEN’in tüm pervaz, parapet gibi yardımcı profilleri ile ve ayrıca S-6000 CLASSIC ile tam uyumlu olan PİMAPEN S-6000 QUADRO kompakt bir seridir.

Pimapen S9500 Slider

pimapen S9500 Slider

S-9500 Slider serisinde, kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanimi azaltilmakta böylece maliyetler düsürülmektedir.

Pimapen s9500 Slider serisi ile daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Özel kasa profili 95 mm genişliğindedir. 5 mm’den 22 mm’ye kadar tek ve çift cam kullanılabilmektedir.İki bölmelide tek bölme, üç bölmelide orta bölme, dört bölmeli de ise iki bölme sabit olarak yapılmaktadır. Sabit bölmelerde kanat profili kullanılmadan sadece cam çıta ile cam, kasaya monte edilir. Kasa-kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırça contalarla sızdırmazlık sağlanır. Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki ray üzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır. Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi su akışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Pimapen S-9500 Slider kasa profillerinin duvar bağlantısındaki özel tırnakları, kasanın duvar ile birleşiminde yardımcı profillerin kullanılmasına imkan vermektedir. Cam çıtalarının iç yüzeyleri eğimlidir.

Pimapen S5300 Bora

Pimapen S5300 Bora

PİMAPEN S-5300 Bora, iç-dış contalı olarak kullanıma sunulan alternatiflerden biri olmakla birlikte PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmekte ve tüm detaylara ekonomik çözümler sunmaktadır.

Tüm ana profiller 53 mm genişliğinde olan S-5300 BORA’nın kasa, kanat ve ortakayıt profillerinin dış yüzeye bakan uç kısımları 45° eğimli dizayn edilerek estetik bir görüntü elde edilir. Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırmaktadır. 4 mm’den 20 mm’ye kadar tek cam, çift cam ve pano kullanılabilmektedir. Ana profillerin tümünde su toplama haznesi suyun dışarı akışını kolaylaştıracak şekilde %3 eğimli dizayn edilmiştir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PIMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırılmaktadır.

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa ve kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır.

PİMAPEN S-7000 Horizon serisi ana profillerinin tamamı 70 mm genişliğindedir. Kasa ve kanat profillerinin genişliği 113 mm. dir. Böylelikle cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır. Cam çıtaları estetik görünümü sağlayan eğimli hatlara sahiptir. Kapı profilleri hariç tüm ana profiller 5 odacıklı olduğundan üstün bir yalıtım özelliği bulunmaktadır.

Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanatlar hiç zorlanmadan kolaylıkla açılabilmektedir. Çift kanat pencere ve kapılarda bini profili kullanılarak simetrik bir görüntü sağlanmaktadır. İç ve dış contadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir. Pimapen s7000 Horizon serisi İçe veya dışa açılan iki ayrı kapı profiline sahiptir. Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır. Bu sayede hem görüntü bütünlüğü korunmuş, hem de bu bölgelerde toz birikmesi engellenmiştir.

Uygulama Detayları

S-7000 Horizon profillerinin destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.

Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır ve özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.

S-7000 Horizon serisinde, çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

Pimapen ve Güvenlik

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan hırsızlığa karşı PVC pencere ve kapılarda alınabilecek tüm önlemler PİMAPEN‘de var. Tüm PİMAPENserilerine uyumlu ” Temel Güvenlikli Donanımlar, Arttırılmış Güvenlikli Donanımlar, Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri, Kırılmayan Camlar ” gibi güvenlik sistemleri tüketicilerin kullanımına sunuluyor. PVC pencere ve kapı sistemlerinin ” güvenlikli ” olabilmesi için gerekli olan; güçlü profiller, güvenlikli donanımlar, kilitli kollar, güçlendirilmiş destek sacları ve emniyetli camlar gibi özellikler PİMAPEN ‘de kullanılmaktadır.

Ayrıca PİMAPEN serilerinde kullanılan Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri ile pencere ve kapıların açılan bölümlerine yerleştirilen kablosuz, küçük vericilerle, hiçbir tadilata gerek kalmadan tüm sistem çok kısa sürede kurulabilmektedir. Vericiler; merkez üniteye, monte edildikleri kanadın kapalı veya açık olduğu konusunda bilgi göndermekte ve bu yolla pencerelerin durumları tüm odaları gezmeye gerek kalmadan tespit edilebilmektedir. Sistem böylece, hırsızlığa karşı erken uyarı özelliğinin yanı sıra, açık unutulmuş pencere ve kapıları göstererek, enerji tasarrufuna da yardımcı olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın