Başakşehir Pimapen Servis

ESERLER PEN PİMAPEN TAMİRİ ile ilgili görsel sonucu

Başakşehir Pimapen Servisi, Başakşehir’de Pimapenciler, Başakşehir Pimapen Tamiri, Başakşehir Pimapenciler, Başakşehir Pimapenci, Başakşehir Pimapen Fiyatları, Başakşehir Pimapen Tamircisi, Başakşehir Pencere Tamiri, Başakşehir Pencere Fiyatları, Pimapen Balkon, Başakşehir Pimapen Bayileri, Başakşehir Pimapen bayi, Başakşehir Pimapen Sistemleri, Başakşehir Pimapen Tamircisi, Başakşehir Pimapen Servis, Başakşehir Pimapen Pencere Tamiri, Başakşehir Pvc Tamiri, Başakşehir Pvc Pencere Sistemleri, Başakşehir Pencere Fiyatı, Başakşehir Pimapen Fiyatı, Başakşehir Panjur Tamiri, Başakşehir Otomatik Panjur Sistemleri, Başakşehir Motorlu Panjur Tamiri, Başakşehir Pimapen Balkon, Başakşehir Cam Balkon Kapatma, Başakşehir Cam Balkon Tamiri, Başakşehir Cam Balkon Servisi, Başakşehir Sineklik, Başakşehir Sineklikçi, Başakşehir Sineklik Tamiri, Başakşehir Sineklik Fiyatları, Başakşehir Sineklik Fiyatı, Başakşehir Pencere Sineklik, Başakşehir Pimapen Tamiri Ustası, Başakşehir Pencere Değişimi, Başakşehir Pimapen Değişimi, Başakşehir Pimapen Tamir Ustası, Başakşehir Cam Balkoncu, Başakşehir Cam Bakon Tamiri, Başakşehir Cam Balkon Servisi, Başakşehir Cam Balkon Fiyatları, Başakşehir Kepenk Tamiri, Başakşehir Otomatik Kepenk Ustası, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Tamircisi, Başakşehir Pvc Doğrama ve Pencere Sistemleri için bizlere Ulaşabilir, Pimapen Tamiri, Servisi, Montajı, Pimapen Fiyatları için Ulaşabilirsiniz.

Başakşehir’de Etaplar’da Pimapenci olarak hizmet verdiğimiz Bölgeler;

Başakşehir 1.etap Pimapenci, Başakşehir 2 etap Pimapenci, Başakşehir 3. Etap Pimapenci, Başakşehir 4.etap Pimapenci, Başakşehir 4.etap Pimapenci, Altınşehir Mahallesi Pimapenci, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Pimapenci, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Pimapenci, Başak Mahallesi Pimapenci, Başakşehir Mahallesi Pimapenci, Güvercintepe Mahallesi Pimapenci, İkitelli Osb Mahallesi Pimapenci, Kayabaşı Mahallesi Pimapenci, Şahintepe Mahallesi Pimapenci, Şamlar Mahallesi Pimapenci, Ziya Gökalp Mahallesi Pimapenci

Evet yaptırmış olduğunuz pimapen kapı ve pencerenin markası ne olursa olsun doğru düzgün bir şekilde montajı yapılmadı ise bu sorunu yaşarsınız ve vermiş olduğunuz tüm para boşa gider. Bu gibi durumlar tamiri gerekir. Aslında yeni yapılmış değilde eskiden yaptırmış olduğunuz pimapen pencereden soğuk geliyorda olabilir. Çünkü zamanla ayarları bozulur ve bu nedenle pimapen pencere kapı tamiri gerekebilir. Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Bir ustanın el atması gerekir. Çünkü böyle problemlerde işin doktoru anlar ve ne yapılması gerektiğine karar vererek bu duruma çözüm bulur. Peki ne kadar ücreti olur ve kesin çözülür mü ? Tabi ki sorun çözülür ama işin gerçekten uzmanı yani biz el atabilirsek bu mümkündür. Her usta Servis pimapen tamiri yapamaz. Bir çok kişi 10 usta geldi yapamadılar diye şikayet ediyor ve biz yaptıktan sonra helal olsun diyor. Bunu reklam amaçlı değil gerçekleri söylemek adına sizinle paylaşıyorum.

Şuan piyasada bulunan bir çok kimse işten anlamadığı gibi olan doğrularıda bozarak tamiri gereken durum haline getirebilir. Parasını alır ve gider mağdur olan siz olursunuz. Biz istanbul pimapen olarak yaptığımız tamirlerin garantisini vermekteyiz. Yapılan tamirden sonra pencerenizde aynı sorun tekrarlanırsa 2 sene garanti vermekteyiz. Böylece paranızın tam karşılığını almış ve kesin çözüme kavuşmuş olursunuz.

Maalesef bir çok kimse pimapen tamiri Servis yaptıktan sonra bu kullanıcı hatası bizim yaptığımız işle alakası yok diyebiliyor. Ancak buna benzer sözleri bizden duyamassınız. Pvc pencereden rüzgar giriyor ise bunu her usta yapamaz. Biz işi yaptıktan sonra nereye müdahele ettiğimizi ve ne gibi bir işlem yaptığımızı sizinle paylaşıyoruz. Böylece farklı bir sorun oluştuğunda bizi aramadan önce sizde fikir sahibi oluyor ve sorunun bizden mi kaynaklı olup olmadığını sizlerde bilmiş oluyorsunuz. Pimapen pencere kapıdan soğuk geliyor ise arayacağınız iletişim numaraları

PIMAPEN S-6000 QUADRO
pimapen s6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon

pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus

pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

    Pimapen S-7500 Fantasia

pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın