Başakşehir Pimapen

Başakşehir Pimapen Türkiye”nin üretim kapestesi Acık kapalı alanda çalışan kapastesi yüksek olan www.istanbulpimapen.com başta başakşehir bölgesinde pimapen hizmeti veren ilk 10 firma Başakşehir Pimapen arasında ödül almış bir pimapen pencere firmasıdır kendi adı ile pvc pencere ve pimapen konusunda kendi üretim tesislerinde pencere üretimi yapmaktadır istanbul”un başakşehir bölgesinde pimapen değişimi yapmaktadır yıllar önce başakşehir pimapen pencereleri 4500 serisi olduğundan içce bir pimapen serisidir yeni cıkan pimapen serisi cok büyük bir ilgi görüyor araboşluk 4+16+4 olan ısıcam sayasinde yüksek kesimlerde tercih edilen bir pimapen serisidir odacık sayısı kapestesine göre yüksek bir pvc”dir pencerenin adı doktor pimapen pencere üretici sitemleri Eserlerpen.com Başakşehir tarabya sitesi pimapen tamiri başakşehir kavacık sitesi pimapen tamiri başakşehir ortaköy sitesi pimapen tamiri başakşehir pvc pencere tamiri ve servisleri başakşehir pimapen tamiri kayaşehir pimapen tamiri altınşehir pimapen tamiri boğazköy pimapen tamiri bahçeşehir pimapen tamiri başakşehir 2 ci etap pimapen tamiri başakşehir 1 ci etap pimapen tamiri başakşehir 4 cü etap pimapen tamiri başakşehir 5 ci etap pimapen tamiri başakşehir pimapen bayileri başakşehir pimapen sistemleri başakşehir pimapen fiyatları başakşehir pimapen modelleri başakşehir kapı tamiri başakşehir pencere tamiri başakşehir pimapenciler başakşehir pimapenci başakşehir pimapen servisi başakşehir pimapen üretici bayileri başakşehir renkli pimapen başakşehir cam balkon başakşehir demir korkuluk başakşehir pencere demir başakşehir sürgülü cam balkon başakşehir kış bahçesi modelleri başakşehir teras kapama modelleri başakşehir renkli cam balkon kaç paradır en yakın pimapen bayileri pencere üretimi başakşehir bölgesi bayi başakşehir bölgesinde pimapenciler başakşehir ısıcam değişimi başakşehir alimünyum doğrama başakşehir pimapen pencere…http://www.istanbulpimapen.com   Telefonlarımız  0532 430 03 85   0535 410 12 08

pimapen en güzel serisi yeni cıkan ile ilgili görsel sonucu

Başakşehir Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemleri, üstün ses ve ısı yalıtımı özelliklerinin yanı sıra geniş bir görüş alanı sunarak yaşam alanlarınıza değer katar. İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar. Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemleri, yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir. Başakşehir pimapen tamiri

Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemlerinin ana profilleri 80 mm genişliktedir.

6 odacıklı profilleriyle ısı ve ses yalıtımında üst düzeyde performans sağlar.

Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistem profilleri düşük ısı geçirgenlik değerine (Uf=0,95 W/m²K) sahiptir. 44 mm lik üçlü cam ünitelerinin (Ug=0,6-0,7 W/m²K) kullanımına imkan verir. Bu tür camlarla birlikte uygulanan Pimapen Nirvana serisi PVC pencerelerin ısı geçirgenlik değeri *Uw=0,78 W/m²K olmaktadır ve üstün ısı yalıtımı sağlamaktadır.( * : hesaplanmış değerdir).

Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemlerinde kullanılan gri ve siyah renk leke bırakmayan elastik contalar sayesinde üst düzeyde hava, su, ses ve toz yalıtımı sağlanır.

İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar.

Pimapen Nirvana PVC Pencere Sistemleri yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.

PVC Kanat profili kendinden damlalıklı olup estetik görünüm sağlar. Damlalıklı kanat profilinde damlalık kısmı 80mm ölçüsüne dahil değildir. Bu kısım dahil edildiğinde PVC profil ölçüsü 90mm olmaktadır.

Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek ferah mekanlara olanak verir.

Pimapen Nirvana PVC Pencere ve PVC kapı Sistemlerinde beyaz renge ilave olarak 17 çeşit renk ve desende laminasyonlu profilleri mevcuttur.

Özel tasarım çıtaları sayesinde göze hoş gelen, estetik PVC profil cam birleşimleri sağlanır.

24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur.

Kendinden pervazlı kasa PVC profili ile iç yüzeyde, doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.

Karşınızda Türkiye’nin en yeni sürme sistemi Pimapen Dynamic. Kolay kullanımı, Üstün akustik ve Termal yalıtımı ile Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, Pimapen ürün yelpazesi içerisindeki en yeni ürünümüzdür. TPE gri ve siyah conta seçenekleri ile üst düzey ısı ve su yalıtımı sağlayan Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, özellikle kolay kullanım fonksiyonuyla ön plana çıkmaktadır. Uzun süren araştırma ve test çalışmalarının ardından satışa sunulan Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, 2018 yılında firmamız satış yelpazesine eklenmiştir.

Pimapen Dynamic sürme sistem ana kasa profili 149 mm genişlik, 65 mm yüksekliğe sahip olup, 6 odacıklı yapıdadır. Pimapen Dynamic sürme sistem kanat profil yapısı ise 5 odacıklı ve 76 mm genişliğinde olup, 20 aks donanım ölçüsünde tasarım yapılmıştır. Orta kayıt profili ise 5 odacıklı ve 76 mm genişliğindedir. Pimapen Dynamic seri ana profillerimiz, bu yapıları ile üst düzey pencere profili ısı yalıtım kat sayılarına sahiptir. Özel tasarımlı cam çıtaları ile de estetik bir görünüme sahiptir.

Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, CNC üretim hattında 1,5 mm destek sacı kullanılarak yüksek üretim standartları ile üretilir. Yüksek yalıtımlı ve mukavemet değerleri üst düzey Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, tüm nitelikli Isıcam sistemleri ürünleriyle uygulanabilmektedir. Çift cam arası jaluzicam ürünleriyle de uyumlu olarak kullanılabilen Pimapen Dynamic sürme sistemlerimiz, Yüksek kalitede aksesuar Üniteleriyle üretilerek uygulanır. 24 mm, 30 mm, 36 mm ve 42 mm kalınlığında cam üniteleri Pimapen Dynamic sürme sistemlerimizde kullanılabilmektedir.

Pimapen Dynamic sürme sistem sızdırmazlığı, 2 eksenli tekerlekler, hareketli Kılavuz pimleri, kesintisiz baskılama yapan elastik contası ve kilitleme elemanları ile sağlanmaktadır. Bu özellikleriyle kapı ve pencere sistemlerinde Pimapen Dynamic sürme, üst düzey ısı ve ses yalıtımı sağlar. Diğer yandan Pimapen Dynamic sürme sistemimiz, kolay kullanım ve düşük bakım maliyeti ile diğer sürme sistemlerine göre daha avantajlıdır.

Pimapen Dynamic sürme kapı ve pencere sistemlerimiz, Beyaz ve Altınmeşe renklerde sürekli olarak stoklarımızda sezonsal yoğunluk durumuna göre belirli miktarlarda bulunmaktadır. Beyaz ve 16 farklı renk çeşidinde Pimapen Dynamic sürme sistemi uygulaması yapılabilmektedir.

Pimapen Dynamic sürme kapı ve pencere sistemlerinde de uygulama kalitesi yüksek öneme sahiptir.  Montaj uygulaması gerektiği gibi ve standartlara uygun yapılmamış bir Dynamic sürme sistemi verimli bir şekilde çalışmaz. Firmamız tafarından yapılan Pimapen Dynamic sürme sistem uygulamalarımız, firmamız personeli olan özel ekibimizce yapılmaktadır. Pimapen Dynamic sürme sistem uygulama ve üretim eğitimlerini almış gerekli tecrübeye sahip ekibimiz sorunsuz uygulamalar yapmaktadır. Yoğun bir şekilde satış ve uygulamasını yaptığımız Pimapen Dynamic sürme ürünlerimizin demonte ve atölye teslim olarakta satışı yapılmaktadır.

Türkiye’nin en yeni PVC pencere sürme sistemi Pimapen Dynamic sürme, yine Türkiye’nin Pencereye adını veren markası Pimapen’den. Pimapen Dynamic sürme kapı ve pencere sistemlerimize sahip olmak için ekibimiz ile iletişim kurmanız yeterlidir. Pimapen Dynamic sürme sistemimiz tüm renk ve çeşitleri ile mağazamızda sizi bekliyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın