Bahçeşehir pimapen tamiri

Bahçeşehir pimapen tamiri bayi Bildiğimiz üzere kış ayları gelince beraberinde soğuk ve yoğun yağışlı bir hava getirmektedir. Bu zorlu koşullar bizlerin hayatını zorlaştırdığı gibi dikkat edilmediği sürece hastalıklara sebep olmaktadır. Hastalıklarda kış aylarında atlatılması güç olmakta ve bir ayı bulan bir sürede geçmektedir. Bu durumlardan etkilenmemek için öncelikle evleri ve işyerlerini koruyan pimapenlerimize bakmalıyız. Pimapen kalın gövdesi soğuk ve gürültüye dayanıklı çift taraflı camları vasıtası ile alanında en iyi pencere türüdür. Arıza çıkaran pimapenler Bahçeşehir pimapen tamiri servisimizin aktif çalışmaları ile tamir edilmektedir. Genellikle lastiklerin eskimesi ve contaların paslanması ile çıkan sorunlar tamir edildikten sonra sizlere uzun süre sorun çıkarmayacaktır.

Pimapenim Kapanmıyor Ne Yapmalıyım? Bahçeşehir 

Böyle durumlarda öncelikle bir uzmandan yardım almak gerekir. Çünkü pimapenin kapanmama durumu farklı yerlerde oluşan sorunlar yüzünden olabilir. Kendiniz müdahale etmeden bizleri arayarak sorunlarınıza daha sağlıklı çözümler bulabilirsiniz. Bahçeşehir İstanbul pimapen tamiri servisimiz arıza bulunan bölgeleri kontrol ederek uygun çalışmaları yapmayı amaçlamaktadır. Pimapenlerinizin birden çok yerde arıza verebilir. İlkinden başlayacak olursak pimapen kolları kırılabilir veya civatalarında sorun çıkartabiliri. Bu işlemi Bahçeşehir pimapen tamiri servisi yapan ekip arkadaşlarımız yeni kollar takarak düzeltmektedir. Diğer yapılması gereken işlemlerde genellikle yıpranan lastikler ve paslanan contaların oluşturduğu sorunlardır. Bu sorunlar ana unsur olduğundan değişimi kesinlikle yapılmalıdır. Değişimi yapılmadığı sürece soğuk ve yağışlı hava ev ve işyerlerine girmektedir.

Ağaoğlu pimapen tamiri  Her sene olduğu gibi kış ayları soğuk hava ve yağışın sürekli artan etkisi ile hayatı etkilemeye başladı. Bu durum biz insanları korunma ihtiyacına yöneltmektedir. Çünkü kış aylarında artan hastalıklar bir ayı bulacak kadar uzun sürmektedir. Bunun nedenleri genellikle kapalı ortamlarda bulunduğumuzda bizleri koruyan pimapenlerdir. Bu ürünü ev ve iş yerlerinde kullanırız. Pimapenler zamanla aşındığı için lastiklerinin yıpranması ile su sızdırmaya neden olacaktır. Aynı şekilde paslanan contalarda pimapenlerinizin açma ve kapama işlemlerini sağlık bir şekilde yapmasına engel olacaktır. Bu sorunları göz ardı etmeden Bahçeşehir pimapen tamiri servisimizin etkili çalışmaları ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kurulum Yapılırken Takozlama Yapılmayan Pimapenlerde Hangi Sorunlar Oluşur?

Evlerinizi yenilemek için eski pencerelerinizi daha korunaklı hale getirmek için pimapenler ile değiştirirsiniz. Pimapenler soğuk ve yağışlı havalarda daha korunaklı olduğu için birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Fakat pimapen kurulumları yapılırken yanlış bir yöntem kullanıldığında sorunlar çıkabilir. Örnek olarak pimapenlerinizin gövdesi yerleştirildikten sonra camların yerleştirme zamanı geldiğinde takozlama yapılmazsa ileride şu sorunlar oluşur; pimapenleriniz takozlama yapılmadığı için nem alır ve su sızdırmaları yaşanır. Böyle bir durum ile karşılaştıysanız istanbul Bahçeşehir pimapen tamiri servisimizden faydalanarak sorunu çözebilirsiniz. Tamirat gerektiren pimapenlerinizin bakım ve onarım işlemlerini bünyemizde bulunan Bahçeşehir pimapen tamiri servisimiz ile kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Bahçeşehir pimapen tamiri

Bahçeşehir pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Bayrampaşa Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bayrampaşa bölgesine hizmet vermektedir. Bayrampaşa Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise2 yıl garanti kapsamındadır.

 Pimapen Pencere  – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

Bahçeşehir Pimapen Pencere Kolu

Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

Pencere ve Kapı İspanyoleti ( Kilit Mekanizması )

Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

Pencere ve Kapı Kanat Ayarı

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

Pimapen Kilitli kapı kolu

Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti

Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

Pimapen Çift Açılım

Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

Isıcam

Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

İzolasyon

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

Bahçeşehir pimapen firması olan Bahçeşehir marka bağımsız pimapen ürünleriyle hizmet evermektedir.İster pimapen , egepen , erpen , fıratpen yaptırmak isteyin biz yapalım.Tüm pvc ürünlerimizin pimapen fiyatları başta olmak üzere fiyatlarını alın ve  fiyat karşılaştırmalarını kendiniz yapın.
Pimapen yaptırırken ilk aklınıza gelen soru fiyat meselesi konusudur.Pimapen fiyatları nasıl hesaplanır,Pimapen çift camlar nasıl hesaplanır ile ilgili sorularınızın ve pimapen yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi pimapen markasını ve modelini yaparsak çok daha verim alırız vb sorularınızın tamamını bilgilendirmeye çalışacağız.

Bahçeşehir Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
Bahçeşehir Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Bahçeşehir Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Bahçeşehir Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.
Biz Volkanlarpen Halkalı da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Kalite sırasına göre pimapen modelleri ve  pimapen fiyatları

  • PIMAPEN S-6000 QUADRO
  • Pimapen S-7000 Horizon
  • Pimapen S-7000 Maximus
  • Pimapen S-7500 Fantasia

PIMAPEN S-6000 QUADRO
pimapen s6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon

pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus

pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

    Pimapen S-7500 Fantasia

pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınıza takılan soruları arıyarak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın