bağcılar pimapen

bağcılar pimapen istanbul Bağcılar İlçesinde hizmet veren Pimapen Firmaları Bu Sayfada Listelenecektir. istanbul Bağcılar İlçesinde Hizmet Veren Firmanızın Bilgilerini Sayfamıza eklemek İçin Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Formunu Kullanabilirsiniz. Lütfen istanbul Bağcılar Pimapen Firmanız Hakkında Yorum Yapınız. Pimapen Firmaları Haricinde Yapılan Yorumlar Onaylanmayacaktır.

istanbul Bağcılar İlçesinde Pimapen , Pimapen Panjur, Pimapen Sineklik, Pimapen Pencere , Pimapen Kış Bahçesi ,winsa, adopen ,egepen Giydirme Cephe, Cam Balkon, Kupeşte, Alüminyum, Duşakabin Pimapen Pvc ve Kapı Sistemleri İşleri Yapıyorsanız Firmanızı Bu Sayfadan Tanıtabilirsiniz. Sizce Ucuz Pimapen Kalitelimidir ? Uygun Fiyata ve Kaliteli Pimanen Nerelerden Alınır istanbul Bağcılar Pimapen Fiyatları Ne Kadardır ?

Siz de istanbul Bağcılar İlçesinde Pimapen Yapıyorsanız , Buraya Tıklayarak Bizimle İletisime Geçin Bu Sayfada Uygun Fiyata Sizin de Firmanızı Tanıtalım Ayrıntılı Resimli Reklamınızı Yayınlayalım.

 

Pimapen Pencerelerin Temizlik ve Bakımı Nasıl Yapılır.

 • PİMAPEN’in binaya montajından sonra, sıva ve badana tadilatları (gerekiyorsa) yapılır ve iç, dış yüzeylerdeki koruyucu bantlar sökülür. bu işlem eğer mümkünse serin bir havada (Örn:Akşam vakti) yapılmalı, koruyucu bandın uzun süre güneş ışınlarına maruz kalması önelenmelidir. Eğer bant çok uzun süre güneş ışınlarına maruz kalırsa pencere yüzeyine kaynayacaktır. bu duruma gelmişse, 50-55 C kadar ısıtılmış ince bir yağ, tüm bant yüzeyine uygulanır ve 4-5 saat bekletildikten sonra yüzeyden çıkartılabilinir.
 • Doğrama üzerine yapışmış harç veya boya benzeri maddeler varsa bunlar hemen kazınmadan dikkatle temizlenebilinir.
 • PİMAPEN’lerinizin temizlenmesinde aşındırıcı partiküller içermeyen sıvı veya krem deterjanlar kullanılmalıdır. Temizlik sırasında metal aksamın su ve sabun ile temasından kaçınılmalıdır..
 • PVC Pencereler ve contalar, saf aseton, petrol türevleri, tiner ve benzeri çözücüler ile temizlenmemelidir. Ayrıca çamaşır suyu ve benzeri ağartıcılar, PVC yüzeyinde sararmalara neden olabilir.
 • PİMAPEN’lerinizde çok yağışlı havalarda su tahliyesini sağlayan kanallar mevcuttur. Bunların, zaman zaman temizlenerek açık tutluması daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.
 • PİMAPEN’ler üzerinde bulunan EPDM malzemesinden üretilen contaların ömrü hiçbir zaman PİMAPEN’leriniz kadar uzun değildir. O yüzden pencerenin sağlıklı çalışabilmesi için, contaların bakımının ve temizliğinin yapılması gereklidir. Contalar kurumuş ise arapsabunu ve su ile temizlenebilir. Böylece conta yeterli yumuşaklık ve parlaklığa yeniden kavuşacaktır.
 • PİMAPEN ispanyoletlerinin kolay kullanımı için düzenli olarak yılda 1 kez oynar kısımlarının yağlanması gerekmektedir. Bu sayede, donanımların zamanından önce aşınması önlenmiş ve rahat çalışması sağlanmış olur. Yağlama sırasında gres yağı kullanılması önerilmektedir. Pencere donanımlarınızın zarar görmemesi için sonradan gerekebilecek ayarlar TARAFIMIZDAN yapılacaktır.
 • Günlük hayatımızda ‘nem’ diye adlandırdığımı olay, hava içerisinde buhar halinde bulunan sudur. Hava içerisindeki su miktarı sıcak arttıkça nem yani hava içerisinde su miktarı azalır.
 • Yapı elemanları yüzeyinde meydana gelen terlemeyi önlemek için: Yapı içi ısısının 20-22 C aralığında tutmak mutafakta pişirmenin sebep olduğu nemin ocak üstü aspiratörlerle giderilmesini sağlamak, banyo WC gibi sulu hacimleri kullanımından sonra pencere yardımıyla havalandırmak, ev içerisinde kesinlikle çamaşır kurutmamak, odaları günde en az birkaç kaz 4-5 dakika kadar havalandırmak gerekir
 • bağcılar pimapen firması olan bağcılar marka bağımsız pimapen ürünleriyle hizmet evermektedir.İster pimapen , egepen , erpen , fıratpen yaptırmak isteyin biz yapalım.Tüm pvc ürünlerimizin pimapen fiyatları başta olmak üzere fiyatlarını alın ve  fiyat karşılaştırmalarını kendiniz yapın.
  Pimapen yaptırırken ilk aklınıza gelen soru fiyat meselesi konusudur.Pimapen fiyatları nasıl hesaplanır,Pimapen çift camlar nasıl hesaplanır ile ilgili sorularınızın ve pimapen yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi pimapen markasını ve modelini yaparsak çok daha verim alırız vb sorularınızın tamamını bilgilendirmeye çalışacağız.bağcılar Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
  bağcılar Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

  bağcılar Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

  bağcılar Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

  Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
  Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.
  Biz Volkanlarpen Halkalı da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
  Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

  Kalite sırasına göre pimapen modelleri ve  pimapen fiyatları

  • PIMAPEN S-6000 QUADRO
  • Pimapen S-7000 Horizon
  • Pimapen S-7000 Maximus
  • Pimapen S-7500 Fantasia

  PIMAPEN S-6000 QUADRO
  pimapen s6000 QUADRO

  Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
  Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

  Pimapen S-7000 Horizon

  pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

  Pimapen S-7000 Maximus

  pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

   Pimapen S-7500 Fantasia

  pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
  Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınıza takılan soruları arıyarak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın