Pimapen Tamiri 0532 430 03 85 Cam Balkon

ATAKÖY PİMAPEN BAYİ

Albert Genau Tiara 08

Ataköy Pimapen Servisi, Ataköy  Pimapen Tamiri, Ataköy  Pimapenciler, Ataköy  Pimapenci, Ataköy  Pimapen Fiyatları, Ataköy Pimapen Tamircisi, Ataköy Pencere Tamiri, Ataköy Pencere Fiyatları, Ataköy Pimapen Bayileri, Ataköy Pimapen bayi, Ataköy Pimapen Sistemleri, Ataköy Pimapen Tamircisi, Ataköy Pimapen Servis, Ataköy Pimapen Pencere Tamiri, Ataköy Pvc Tamiri, Ataköy Pvc Pencere Sistemleri, Ataköy Pencere Fiyatı, Ataköy Pimapen Fiyatı, Ataköy Panjur Tamiri, Ataköy Otomatik Panjur Sistemleri, Ataköy Motorlu Panjur Tamiri, Ataköy Pimapen Balkon, Ataköy Cam Balkon Kapatma, Ataköy Cam Balkon Tamiri, Ataköy Cam Balkon Servisi, Ataköy Sineklik, Ataköy Sineklikçi, Sineklik Tamiri, Ataköy Sineklik Fiyatları, Ataköy Sineklik Fiyatı, Ataköy Pencere Sineklik, Ataköy Pimapen Tamiri Ustası, Ataköy Pencere Değişimi, Ataköy Pimapen Değişimi, Ataköy Pimapen Tamir Ustası, Ataköy Cam Balkoncu, Ataköy Cam Bakon Tamiri, Ataköy Cam Balkon Servisi, Ataköy Cam Balkon Fiyatları, Ataköy Kepenk Tamiri, Ataköy Otomatik Kepenk Ustası, Ataköy Otomatik Kepenk Sistemleri, Ataköy Kepenk Tamircisi, Ataköy Pvc Doğrama ve Pencere Sistemleri için bizlere Ulaşabilir, Ataköy ‘de Pimapen Tamiri, Servisi, Montajı, Pimapen Fiyatları için Ulaşabilirsiniz.

Ataköy Pimapen bayisi http://www.istanbulpimapen.com/Ataköy de pimapen, egepen, winsa, fıratpen, erpen ürünleri ile hizmet vermektedir.

Birden fazla pen markalarının tüm serii ürünlerini imalat yapan firmamız istediğiniz pen markasını uygun fiyatlarla üreterek montaj yapmaktadır.Özelliğini kaybetmiş tüm pvc doğramalarınızı yenisi ile değiştirerek ısı ve ses yalıtımında maksimum fayda sağlamanızda yardımcı olmaktayız.

Yaptığımız plastik doğrama markaları arasında ilk olarak tercih ettiğimiz pen markası PİMAPEN dir.Pimapen Türkiye de birden fazla il ve ilçede tercih edilerek kullanılmaktadır.Pimapen kaliteli pvc yapısı sebebi itibarı ile yaz ve kış aylarının hava şartlarında hiçbir şekilde yıpranmaya maruz kalmamaktadır.Yeni yapılan tüm binaların kapı, pencere ve doğrama işleri son teknoloji PVC PİMAPEN sistemleriyle yapılmaktadır. Pvc Pimapen sistemlerinin öncü firmaları Ataköy’de büyük hizmet veriyor. Ataköy pimapen firmaları binaların son teknolojik donanımlarını eksikisiz olarak gerçekleştiriyor.

Pimapen markasının tercih edilmesinin sebebini kısaca açıklamamız gerekirse, pvc doğramalar plastik ürünlerin kalıplara dökülmesi ile meydana gelmektedirler.Altışar metre boylarında meydana gelen profiller kesilerek üretim aşamasına gelmektedirler.Plastik doğramaların hava akışını yapabilmesi için profillerin kanallara ihtiyacı vardır.İşte pimapenin tüm seriilerinde bu kanalların sayıları çok fazladır.Kanalların fazla olmasının en büyük faydası hava sirkülasyonunu tam olarak yapılmasıdır.

Pimapen markasının kullanılan tüm aksesuarları Avrupa standartlarına uygun olarak montaj aşamasına getirilmektedir.Pimapen de kullanılan camlar 4+16+4 olarak tercih edilmektedir.Camlar konfor cam olarak isteğe bağlı hazırlanmaktadır.Konfor camlar normal ısı camlara nazaran yüzde 35 ısı ve ses yalıtımında çok daha avantaj sağlamaktadır.

Yaptırmak istediğiniz pimapen ürünleri hakkında bilgi akışını firmamızla iletişim kurarak sağlayabilirsiniz.Ücretsiz Ataköy pimapen servisimizi arayarak keşif de yaptırabilirsiniz.Türkiye’nin her yerinde hizmet veren pimapen firması http://www.istanbulpimapen.com/Pimapenin kalitesinden şaşmamanızı tavsiye etmektedir. Piyasada düşük kaliteli malzemeleriyle çok yüksek fiyatlar veren firmaların kurbanı olarak hem paranızdan hem de kalitesiz hizmet mağduru olmamaya dikkat etmelisiniz.

http://www.istanbulpimapen.com/Ataköy pimapen bayi olarak hemen yanıbaşınızda 7/24 pimapen hizmeti veren tek pvc doğrama firmasıdır.PVC yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı kurallar vardır. PVC doğrama yaptırmak için başvurduğunuzda öncelikle camlarınızı çift cam olarak yaptırmalısınız. Hava ve ses yalıtımı konusunda mükemmel bir etkisi bulunan çift camlar ses yalıtımı sağlayarak ısı kaybını minimuma indirir. Ayrıca pencere ve kapılarınızın yapıldığı profilleri inceleyerek, kalınlığı ve kalitesini test etmeniz faydanıza olacaktır. Kaliteli ve sağlam profiller insan gücüyle esnetilemez. Kolayca esneyen profiller, oldukça kalitesiz ve yaptırdığınızda sizi ilerde sıkıntıya sokacak malzemelerdir.

Ataköy pimapen firması olarak Ataköye verdiğimiz hizmetlerimizden bazıları şöyledir, Ataköy pimapen tamiri, Ataköy pimapen fitil değişimi, Ataköy pimapen kol tamiri, Ataköy pimapen kanat ayarı, Ataköy ispanyolet tamiri, Ataköy pimapen sineklik, Ataköy çift açılım tamiri, Ataköy pimapen izolasyon, Ataköy genel bakım onarım işleri.

 • Pimapen kapı tam kapanmıyor
  En çok şikayet gelen konulardan bir tanesi pimapen kapının tam kapanmamasıdır. Eğer iki taraftan kollu olan bir kilitli kapı olarak adlandırdığımız kapıya sahipseniz ilk olarak göbek kısmının ayarı ve karşılık adı verdiğimiz kasada bulunan demir parçaları kapı kilidine göre ayarlamanız gerekir. Bunu bir şarjlı matkap ve kurşun kalem ile yapabilirsiniz.
 • Pvc kapı kanat ayarı nasıl yapılır
  Pvc kapılar genel olarak sadece cam ise büyük bir ağırlığa sahiptirler. Ve bu nedenden dolayı camın ağırlığı zaman geçtikçe kapıya bindirdiği yükten dolayı ayarı bozulabilir. Ancak böyle bir sorun yaşamıyor iseniz sadece karşılıklar ile oynayarak sorunu giderebilirsiniz.
 • Pimapen kapı kolu boşa dönüyor
  Kapı kolu boşa döndüğünde sorun kolda değil kapının kilit mekanizmasının göbeğinin kırılması sonucu olabilir. Veya gerçekten kapı kolunun içeri giren uzun demiri koldan kurtulmuş olabilir. Kolu söküp pimi yerine sokun. Ancak daha sonradan tekrar aynı sorunu yaşayabilirsiniz. ( bu yazı marmara pimapen e aittir )
 • Pimapen kapı menteşesi nasıl takılır
  Menteşeyi takmak için öncelikle daha önceki menteşeleri sökmeniz gerekir. Bunun için bir çivi veya vidayı kapının pimlerine koyup alttan çekiçle vurarak pimleri söküp kapıyı yerinden alınız. Pimapen kapı menteşesini takmak için önceki menteşe vidalarını söküp yeni aldığınız kapı menteşesini vidalayıp kapıyı yerine takın.
 • Pvc kapı kolu nasıl sökülür
  Pimapen kapı veya pencere kollarını sökmek için kol dibinde bulunan plastik parçayı kendinize doğru hafifçe çekerek sağa sola döndürün. Böyle yaptığınız zaman zaten vidaları göreceksiniz. Tornavidayı sola doğru çevirin. Vida sökülür. Ve kolda bu şekilde sökülmüş olur. Tekrar vidalamak için tornavidayı sağa doğru çevirip sıkın.
 • Pvc kapı sarkması
  Pencere ve kapıların sarkması tamamen işçilik hatasıdır. İlk zamanda düzgün takozlanmayan yani camın menteşe kısmına ve üst kilit kısmının olduğu tarafa koyulması gereken takozların az konulmasından kaynaklıdır. Bu nedenden dolayı kapı sarkması olayı gerçekleşir. yazı marmara pimapen firmasına aittir. pimapentamiri.org
 • Pvc kapı düşmesi
  Pimapen pencere ve kapıların köşe kısmında demir olmadığı için koyulan camın ağırlığı ile zamanla kilidin yani kolun bulunduğu ön kısım aşağı düşer. Bu düşmeyi takozlama yaparak giderebilirsiniz. Ancak usta işi olduğu için pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü aynı zamanda malzeme gerekli ve sizin kapı camını kırma riskiniz yüksektir.
 • Pvc pencere menteşesi nasıl takılır
  Her menteşe birbiri ile uyumlu değildir. Zaten eski pencerenizin menteşesi kırıldı ise eski modeldir ve piyasada yeni modeller vardır. Eskiyi bulmak pek kolay değildir. Ancak yinede menteşeyi bulup kendiniz takmayı kafanıza koydu iseniz ilk olarak eski menteşe vidalarını sökün ve yeni pencere menteşesini matkap bularak veya eski delikleri tutuyor ise tornavida ile sıkın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın