Altınşehir pimapen tamiri

ATAKÖY PİMAPEN TAMİRİ, ile ilgili görsel sonucu

Pvc Pencereye Adını Veren Doktor Pimapen Bayi İstanbul Avrupa Yakası Pimapen Pencere Bayileri pimapen servisi pimapen tamiri Pimapen Tamircisi Pimapen Bayisi Pimapenciler pimapenci Yaz Aylarında Encok Sıcaklar Olması Nedeni İle Penceremizde Encok ihtiyacımız Olan Pimapen pencere sineklik sistemleridir Pimapen Panjur Pimapen balkon Kapatma ve cam balkon sistemleri www.istanbulpimapen.com Hepsi Burada Pimapen ustası 0532 430 03 85

Kış Geldi Havalar Soğumaya Başladı istanbul Bölge pimapen tamircisi olarak fabirkası Hayatımızın akışını düzenleyecek ve bizleri herhangi bir problemden koruyacak birden çok önlem vardır. Genellikle korunma duyduğumuz ana etken soğuk havalardır. Bu soğuk havalardan evlerde ve işyerlerinde korunmak için pimapenler kullanırız. 
istanbul  Bu ürün bizleri soğuk ve gürültüden korumak ile görevlidir. Dayanıklı yapısı bizleri kış aylarında soğuk ve yağışlı havada korumaktadır. Fakat pimapenler belirli aralıklar ile kontrol edilmediği sürece arıza verecektir. Genellikle bu arızalar vaktinde kontrol edilmediği için ortaya çıkar. Bu problemler pimapenlerimizde bulunan donanımlar yani lastikler ve contalardan kaynaklanmaktadır. Lastiklerin yıpranması ve contaların paslanması sonucu pimapenleriniz kullanılmayacak hale gelecektir. 
istanbul pimapen tamiri servisimiz ile bu sorunlarınızı ortadan kaldırabilir ve çözüme kavuşturabiliriz.

Hemen hemen her pencere kapıda bu sorun bazen yaşanır. Peki pimapen pencere veya kapılarda kolun tam olarak dönmeme sebebi nedir. Aslında kol tamamen döner ama biraz zorlanmanız gerekebilir. Bunun sebebi kötüye değil iyiye işarettir. Çünkü zor kapanan pencere demek son hadde de kolun tamamen döndürerek pencerenin daha iyi daha sıkı kapanmasına işarettir. Tabi bayanlar için bu zor olsada erkek gücü ile kapatarak çok daha iyi yalıtım sağlanmaktadır.  pimapen kapı kolu bozuldu ise işiniz biraz zor olabilir.

Tabi her zaman bizim bahsettiğimiz gibi olmayabilir ve tamiri gerekebilir. Pİmapen pencere kapı kolu boşa dönüyor ise tamiri için öncelikle usta çağırmayarak kendiniz yapacak iseniz bir tornavide bulmanız gerekir. Kolun üstünde ki kapağı gevşeterek kol vidalarını görüp sökeceksiniz ve bu sayede sorun pimapen pencere kapı kolunda mı değil mi bakacaksınız. Büyük ihtimal kolda değil açılır kanattaki yukarıdan aşağı olan uzun demir parçada problem. Yani kolun hareket ettirdiği ve kapatıldığı zaman pencereyi kilitleyip açan mekanizmadadır. Bu mekanizmayı tamir etmeniz çok zor bu nedenle 50 tl ile 75 tl civarı bir ücret ödeyerek o parçanın yenisi ile değiştirmeniz gerekecek. Bu nedenle pimapen tamiri yapan bir usta çağırmak mecburiyetiniz var. Kendim yaparım derseniz pimapencilerde 25-30 tl’ye parçayı alabilirsiniz ama sonra pencere ayarıda gerekeceği için esasında işi ustasına bırakmanız gerekir. Reklam gibi olmasın ama beni arayabilirsiniz. İstanbul anadolu yakası hizmet vermekteyim.

pimapen bayisi ESERLERPEN Bağcılar deki pimapen üretim atölyesinden kaliteli ve uygun pimapen fiyatları ile hizmet vermektedir.Bağcılar

Pimapen bayisi olarak biliyoruzki bir iş yaptırırken yada bir ürün alırken ilk düşündüğünüz fiyatmeselesidir.Kaliteli bir iş yaptırmak tabiki herkesin ilk tercihidir.

Biz pimapen firması olarak pimapen ürünlerimizi kaliteli işçiliğimiz ile bütünleştirerek evlerinizin ısı kayıplarına yol açan eski ahşap doğramalarınız ile değiştirerek tasarruf kazanmanızda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz.

Güngören pimapen ataölyemizden kendi üretimimiz ve kendi montaj ekibimiz ile hizmet vermenın ayrıcalığını uygun pimapen fiyatlarımız ile sunmaktayız.

Pimapen yaptırırken teknik konular hakkında tam ve doğru bilgi akışını siz değerli müşterilerimize birebir anlatmaktayız.Şu an piyasada bir çok pimapen işi yapan yetkisiz firmalar bulunmaktadır.Pimapen işi yaptırırken Dikkatli bir araştırma yapmalı ve size  yakın bir bayi ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.

 Neden size yakın bir pimapen bayii? Pimapen pencere sistemleri yaz kış hava sebeplerinden dolayı ve kullanıma bağlı etkenlerden ötürü ayarlanması gereken bir pvc sistemidir.Örneğin evinizin pimapen doğramalarını değiştirdiniz ve belli bir zaman aralığı geçti ve pencerenizin ayarı bozuldu yada kapınızın kilitlenmesi sıkıntı yarattı.İşi yaptırdığınız pimapen bayisi uzakta ve geliş süresinin bir haftayı bulacağını söyledi ne yapacaksınız?İşte size yakın bir pimapen bayisi ile yola çıkmış olsaydınız günü birlik müdehale eder ve pvc tamiri sorununuzu giderirdi.

Biz ESERLERPEN pimapen bayisi olarak hemen yanıbaşınızda ve kendi yerimizde olmanın ayrıcalığını siz değerli kayaşehir deki komşularımıza sunmaktayız.

Pimapen pencere sistemleri kentsel dönüşümün hız kazandığı Kayaşehir de özellikle son çıkarmış olduğu pimapen modelleri ile yeni mimari yapılarda oldukça zenginlik kazandırıyor ve yeni ev sahibi olanlara soğuk kış aylarında tasarruf kazandırarak giderlerini en aza indiriyor ve tasarruf etmelerini sağlıyor…

 Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
 Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Ataköy Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.

Biz ESERLERPEN da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Güngören pimapen bayisi olarak Bağcılar,ki pimapen pencere ve kapı sistemlerinde arzalı pimapen tamirlerinizi garantili işçiliğimiz ile yapmakta olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. Yapmış olduğumuz pimapen tamir işlerimize 5 yıl işçilik ve aksesuer garantisi veriyoruz…

PIMAPEN S-6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon

pimapen s7000 horizon

Piyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus

pimapen s7000 maximus

Fabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

pimapen s7500 fantasia

Resimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınız

Pimapenler Nasıl Tamir Edilir ?

Pimapenler kış aylarına gelindiğinde artan soğuk hava ve yoğun yağış yüzünden bozulmaktadır. Bozulan aksamları genellikle lastikleri ve contalarıdır. Lastik ve paslanan contaların değişimi yapılarak pimapenlerin doğru çalışması sağlanır.
istanbul  Pimapen tamiri bu sorunları yaşamamak için çift açılım sistemler kullanarak evinizin daha modern ve korunaklı olmasını sağlayabilir. Oluşan herhangi bir pimapen sorununda aktif servis hizmetimizden yararlanarak sorunlarınızın çözüme kavuşturulduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda kontrolü yapılan pimapenler yerinde hızlı bir şekilde onarılacaktır. Bakım ve onarımı yapılmayan pimapenleriniz belirli zamanda sonra sorun çıkaracaktır. İstanbul pimapen tamiri ile bu sorunu daha önceden görerek bilgi sahibi ve sektörde yıllardır çalışan ustalarımız vasıtası ile problem olan bölgelere olumlu uygulamalar yapılacaktır. Uygulama alanı için her türlü tedbir alınarak güvenilir bir çalışma ortaya konacaktır. Yıllardan gelen tecrübemiz ile işlemlerini yerinde profesyonel bir şekilde hallederek olumlu dönüşler alıyoruz. Tamir haricinde dekorasyon fikirlerini de değerlendiriyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Aşiyan Pimapen Servisi, Aşiyan Pencere Tamiri, Aşiyan Pvc Tamir, Aşiyan Panjur Tamiri, Aşiyan Pimapen Bayi, Aşiyan Pimapenci, Aşiyan Pimapen Bayii, Aşiyan Pimapen Fiyatı, Aşiyan Pimapen Fiyatları, Aşiyan Pimapen Bayileri, Aşiyan Pimapen Tamir, Aşiyan Pimapen Servis, Aşiyan Pimapen Balkon, Aşiyan Motorlu Panjur, Aşiyan Pvc Pencere, Aşiyan Pencere Sistemleri, Aşiyan Panjur Tamir, Aşiyan Pimapen Tamircisi, Aşiyan Kepenk Tamircisi, Aşiyan Pvc Tamiri,

İstanbul’un yeni yaşam alanı olan Beylikdüzü son derece modern yaşam imkanları sunarken, burada yaşayanlar için’de tamirat tadilat ve dekorasyon konularında çözüm hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Özellikle bina içi ve dışı PVC sistemlerinde yaşanan hasarlarda  pimapen tamiri servisimiz hizmetinizdedir.

Pimapen pencere ve kapıların ayarları kullandıkça sarkma yaparak ayarları bozulmaktadır ve zamanla pencere kapılar açılıp kapanmasında büyük sorunlar yaşanmaktadır. Bu tür sorunlar yaşamamak için öncelikli olarak pimapen kapınız ve pencerenizin üzerine ağırlık yapacak eşyalar havlu çamaşır vb. gibi eşyalar koymayınız. Ağırlık yapan eşyalar kapınızın ve pencerenizin menteşelerinin bozulmasına neden olacaktır. Menteşelerin sarkma yapması durumunda pimapen kapılarınız açıp kapatırken sizlere çok büyük zorluklar çıkartacaklardır. Pvcyi kapatıp kitlendiğinde elinle kanadın kasayla birleştiği kenarlarını ite çeke hareket ettirebiliyorsan kilit mekanizması tam tutmuyordur, oynayan yere denk gelen kasadaki küçük parçayı söküp yerini biraz değiştirip tekrar vidalayabilirsin elinle hareket ettiremiyorsanız kapalı halde contaları kontrol ediniz.

Contalar kasa ve kanat arasında tam sıkıştığı halde hava kaçırıyorsa: contalar niteliğini yitirmiştir, değişmesi gerekir kapalı halde kanadı hareket ettiremiyorsun ama contalar da tam sıkışmamış: menteşede sorun vardır, sökülüp yerinin biraz değiştirip takılması gerekir. PVC pencere ayarı yapılırken oldukça dikkat edilmelidir. Şimdi sizlere bu işlem için uygulanması gereken metotları paylaşıyor olacağız. Pimapen pencere ayarlarının zaman zaman bozulduğuna şahit olabilirsiniz. Daha çok soğuk havalarda farkına varılan bir durum olarak bu ayarlamanın uygun bir şekilde yapılması gerekmektedir. İlk olarak PVC’lerin açılan kanat kısımlarının ayarları bozulabilir ve bu durum 2 farklı nedene bağlanabilir ve büyük sorunlar oluşturur.

Yapılarınızın daha güvenilir olmasına yardımcı olan firmamız, daha güvenli yaşam alanlarına kavuşmanızı sağlıyor. Özellikle, ev, iş ve ofis ortamlarının olmazsa olmazlarından biri olan pimapenlerinizin tamiri için hemen firmamızın yolunu tutabilirsiniz. Avcılar bölgesinde yaşam süren vatandaşlarımıza pimapen tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz zaman sizlerde pimapen tamiri konusunda hizmet alabilirsiniz. Pimapen arızalarının tespiti yapıldıktan sonra tamirini gerçekleştiriyoruz. Mesleki deneyimlerin üst düzeyde tutulduğu firmayla, yaşam alanlarınızda yeniden verimli şekilde pimapenlerinizi kullanmaya başlayacaksınız. Pimapen Tamiri hizmetlerinden yararlanmak adına hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yeniden ev ya da işyerlerinizde pimapenlerinizi kullanmaya başlarsınız. Hem garantili hem de ekonomik çözümler tarafınıza sunuyoruz. Bu sayede en kısa süre içerisinde pimapenlerinize kavuşuyor ve yeniden sorunsuz şekilde kullanmaya başlıyorsunuz. İstanbul pimapen gerçekleştiren firmamız, daha problemsiz bir yaşam sürmenize yardımcı oluyor. Günün her saatinde pimapen tamiri konusunda hizmet verilmektedir. Pimapen tamiri için hemen sizlerde firmamızdan hizmet almaya başlayın. Kısa süre içerisinde pimapenlerinizin tamir edilmesini sağlayın. Yeniden yaşam alanlarınızda sıkça kullandığınız pimapenlerinize kavuşacaksınız. Sorunsuzca pimapenlerinizin çalışmasını sağlayacaksınız.

Pimapen tamirini ise alanında deneyimli çalışanlarımız yapmaktadır. Tamamen garanti kapsamında bir hizmet sunulmaktadır. Hemen sizlerde bu hizmetlerden vakit kaybı yapmadan yararlanmaya başlayın. Pimapenlerinizin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olun. Çözüm arayışında olan vatandaşlarımıza anında bu konuda hizmet vererek, pimapenlerini gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayacaksınız. Uygun fiyattan sizlere pimapen onarım işlemleri yapmaktayız. 

Teknoloji geliştik sıra artık tüm sıkıntı ve ihtiyaçlar bu tür yollara başvurularak kısa süre içerisinde giderilmeye başlanıyor. Pimapen bakım ve onarım işlerini titizlikle yürüten firmamız, sektörün öncü adreslerinden biri olma başarısına sahiptir. Kısa süre içerisinde adını sektörde duyurmayı başarmıştır. Bu sayede pimapenlerinizi yeniden sorun yaşamadan aktif şekilde kullanmanıza imkan tanımıştır. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden artık sizlerde en hızlı şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Pimapenlerinizi güvenli olarak kullanmak tamamen sizin elinizde olacak bir durumdur. Pimapen arızalarına karşı en kısa süre içerisinde muhteşem şekilde bir çözüm üretiyoruz. Pimapenlerinizin yeniden tamir edilmesini sağlıyoruz. O halde artık sizlerde Büyükçekmece bölgesinde ki hizmetlerimizden yararlanmaya başlamış olacaksınız. Pimapenlerinizde ki problemlerin anında çözüme kavuşması adına elimizden her ne geliyorsa ortaya koyuyoruz, pimapen tamiri olarak en hızlı şekilde pimapenlerinizin onarımlarını yapıyoruz.

pimapen Tamiri sırasında müşterilerimizden de az bir bedel talep ediyoruz. Hem maddi anlamda hem de zaman konusunda arzulamış olduğunuz tasarruflu ortama en hızlı şekilde ulaşma şansına sahip olacaksınız. Kaliteli hizmetleri ile farkındalık yaratan uzman bir firmayız. Bu konuda sizlerde hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz. Pimapen tamirlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz, istanbul pimapen tamiri farkıyla artık kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınızı gidermeye başlamak tamamen sizin elinizde olacak bir durumdur. Gönül rahatlığı ile artık firmamızın yoluna başvurarak anında ihtiyaçların hız kesmeden karşılanmasını sağlamış olursunuz. Uygun fiyattan hizmet verilmeye devam edilmektedir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın