Altınşehir Pimapen Servisi

Altınşehir Pimapen Servisi Altınşehir Pimapen Servisi, Altınşehir Pimapen Tamiri, Altınşehir Pimapenciler, Altınşehir Pimapenci, Altınşehir Pimapen Fiyatları, Altınşehir Pimapen Tamircisi, Pencere Tamiri, Altınşehir Pimapen Balkon, Altınşehir Pencere Fiyatları, Altınşehir Pimapen Bayileri, Altınşehir Pimapen bayii, Altınşehir Pimapen Sistemleri, Altınşehir Pimapen Tamirci, Altınşehir Pimapen Servis, Altınşehir Pimapen Pencere Tamiri, Altınşehir Pvc Tamiri, Pvc Pencere Sistemleri, Altınşehir Pencere Fiyatı, Altınşehir Camcı, Cam Altınşehir Tamiri, Pimapen < Fiyatı, Panjur Tamiri, Altınşehir Otomatik Panjur Sistemleri, Altınşehir Motorlu Panjur Tamiri, Pimapen Altınşehir

Tüm Pvc Markalarını Tamiri Yapıyoruz İstanbul pimapen cisi Olarak Başakşehir Semtine Hergün Gidiyoruz Tamir Bakım Onarım İçin İzalasyon İşleri Yapmaktayız Tabi Sonbaharın Gelmesi İle Birlikte Kış Artık Geliyor Soğuklar Yavaş Yavaş Geliyor Yağmur Kar

Fırtına Gibi Olumsuz Hava Şartlarıda Gelmektedir Biz Pimapen Yetkili Bayisi Olarak Başta İstanbul Avrupa Yakasında Günlük Gezici Egibimizle Pimapen Tamircisiyiz Yıların Vermiş Olduğu Birikimle Pimapen Tamiri Yapıyoruz Özellikle Hergün Arkadaşlarımız Başakşehir Kayaşehir Kayabaşı Altınşehir Bölgesinde Pimapen Tamiri Yapıyoruz istanbul Pimapen Bayi Olarak

Telefonlarımız 0532 430 03 85—-0535 410 12 08

Tamircisi Olarak Tüm Pvc Markaları Tamiri Yapıyoruz Pimapen Pencere Tamiri Pimapen Kanat Tamiri Pimapen Cam Balkon Tamiri Pimapen Balkon Bakımları Pimapen Sürgülü Pencere Tamiri Pimapen Menteşe Değişimi Pimapen İspanyölet Değişimi Pimapen Conta Değişimi Pimapen Zamak Ayarları Pimapen Pencere Ayarları Pimapen Cam Ayarları Pimapen menfez Bakımları Pimapen sineklik Tamiri Pimapen Pencere Kol Değişimi

Kışın Havalar Soğuduğunda Pencerelerimiz İçeriğe Rüzgar Sısdırır Soğuk Gecirir Bunları Sorunu Nedir Diğe Merek Ediyorsanız Söylüyorum Pencere Rüzgarlı Havalarda Islık Çalıyorsa Bunun Sebebi Pencere Fitilleriniz Aşınmıştır Veya Pencere İspanyölet Zamak Ayarları Buzulmuştur Pimapen

Pencereniz Cam Takozundan Düşmüştür Kanat Aşağıya Sarkma Yapmıştır Ve Bu Sebeple Kol İspanyölet Kitleme Yapmadığından Rüzgarlı Havalarda Islık Çalabiliyor Ve Evinize Soğuk Girebiliyor Buda Cebinize Zarar Veriyor Nicin Doğalgaz Faturanız Yüksek Gelebiliyor…

Bunların Önlemini Almak Cok Kolay Birtane Pimapen Tamircisini Cağırarak Tüm Pencere Kat Zamak İspanyölet Ayarlarını Yaptırarak Evinize Rüzgar Girmesani Engelleye Bilirsiniz Bir Daire Pencere Bakım Onarım Çekomastik Çekimi Kanat Ayarları Pencere Ayarları Bakımı Servisi İzalasyonu Tamiri Tadilatı Hepsi Toplam Fiyatı Sadece 250 tl Dir…

wosvagen kapı Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pimapen Pencere Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

pimapen Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

pimapenci Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Fıratpen Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Egepen Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

erpen Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

pakpen Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Winsa pimapen Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pvc Pencere Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pimapen Ustası Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pimapen Tamirsi Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pimapen Bayi Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pimapen Fiyatları Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

pimapen Fiyat Listesi Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pencere Bakımı Ayarı Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pimapenciler Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

pimapenci Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Tüm pvc Markaları Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

istanbul pvc Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

pen Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

cam balkon Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Katlanır Cam Balkon Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Dşakabin Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Çelik Kapı Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Oda Kapısı Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Adopen Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Camcı Tamircisi Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

cam Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Cam servisi Acil Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Acil Pimapenci Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

7/24 Pimapen Pencere Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Anadolu Yakası Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Anadolu Yakası Cam Balkon Tamiri Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pencere Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Kapı Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Pimapen Sürgülü Kapı Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

PVC PENCERE Servisi Tamiri Tamircisi Ustası İstanbul Avrupa Yakası

Tüm İstanbul Pvc Pencere Markalarının Hepsinin Tamiri Bakımını Ayarını Yapıyoruz Gün İçersinde Günlük İstanbul Gezici Ekiplerimiz Tüm İstanbul İlçelerine Hizmetler Veriyor Pimapenciler Yetkili Bayisi www.istanbulpimapen.com 0532 430 03 85 0535 410 120 08


 • En çok şikayet gelen konulardan bir tanesi pimapen kapının tam kapanmamasıdır. Eğer iki taraftan kollu olan bir kilitli kapı olarak adlandırdığımız kapıya sahipseniz ilk olarak göbek kısmının ayarı ve karşılık adı verdiğimiz kasada bulunan demir parçaları kapı kilidine göre ayarlamanız gerekir. Bunu bir şarjlı matkap ve kurşun kalem ile yapabilirsiniz.
 • Pvc kapı kanat ayarı nasıl yapılır
  Pvc kapılar genel olarak sadece cam ise büyük bir ağırlığa sahiptirler. Ve bu nedenden dolayı camın ağırlığı zaman geçtikçe kapıya bindirdiği yükten dolayı ayarı bozulabilir. Ancak böyle bir sorun yaşamıyor iseniz sadece karşılıklar ile oynayarak sorunu giderebilirsiniz.
 • Pimapen kapı kolu boşa dönüyor
  Kapı kolu boşa döndüğünde sorun kolda değil kapının kilit mekanizmasının göbeğinin kırılması sonucu olabilir. Veya gerçekten kapı kolunun içeri giren uzun demiri koldan kurtulmuş olabilir. Kolu söküp pimi yerine sokun. Ancak daha sonradan tekrar aynı sorunu yaşayabilirsiniz. ( bu yazı marmara pimapen e aittir )
 • Pimapen kapı menteşesi nasıl takılır
  Menteşeyi takmak için öncelikle daha önceki menteşeleri sökmeniz gerekir. Bunun için bir çivi veya vidayı kapının pimlerine koyup alttan çekiçle vurarak pimleri söküp kapıyı yerinden alınız. Pimapen kapı menteşesini takmak için önceki menteşe vidalarını söküp yeni aldığınız kapı menteşesini vidalayıp kapıyı yerine takın.
 • Pvc kapı kolu nasıl sökülür
  Pimapen kapı veya pencere kollarını sökmek için kol dibinde bulunan plastik parçayı kendinize doğru hafifçe çekerek sağa sola döndürün. Böyle yaptığınız zaman zaten vidaları göreceksiniz. Tornavidayı sola doğru çevirin. Vida sökülür. Ve kolda bu şekilde sökülmüş olur. Tekrar vidalamak için tornavidayı sağa doğru çevirip sıkın.
 • Pvc kapı sarkması
  Pencere ve kapıların sarkması tamamen işçilik hatasıdır. İlk zamanda düzgün takozlanmayan yani camın menteşe kısmına ve üst kilit kısmının olduğu tarafa koyulması gereken takozların az konulmasından kaynaklıdır. Bu nedenden dolayı kapı sarkması olayı gerçekleşir. yazı marmara pimapen firmasına aittir.
 • Pvc kapı düşmesiPimapen pencere ve kapıların köşe kısmında demir olmadığı için koyulan camın ağırlığı ile zamanla kilidin yani kolun bulunduğu ön kısım aşağı düşer. Bu düşmeyi takozlama yaparak giderebilirsiniz. Ancak usta işi olduğu için pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü aynı zamanda malzeme gerekli ve sizin kapı camını kırma riskiniz yüksektir.
 • Pvc pencere menteşesi nasıl takılır

Pimapen S7500 Fantasia

Pimapen S7500 Fantasia İkitelli

PİMAPEN S-7500 FANTASIA serisi 6 odacıklı ana profilleri, iç, orta ve dış olmak üzere 3’lü contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA serisi ile 75 mm genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır. 3’lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA ‘ nın üstün yalıtım özellikleri, her türlü iklim koşulunda sorunsuz kullanımını sağlar. Kasa-kanat yüksekliğinin 110 mm olması, tüm pencere boyutlarında profil yüzeyinin daha az görünerek daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

Uygulama Detayları

S-7500 FANTASIA profilleri özel tasarımı sayesinde; yüksek statiğe sahip destek sacları kullanılarak, büyük açıklıklarda görüş alanı daraltılmadan geniş cam yüzeyli kapı ve pencerelerin uygulanmasına olanak sağlamaktadır. Sistem; her türlü kapı ve pencere çözümüne imkan sağlayan alternatif zenginliliğine sahip olup; PİMAPEN’in pervaz, parapet, köşe dönüş profili, bağ profili gibi tüm yardımcı profilleri ile tam uyumludur.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA dekoratif çıtaları ve yuvarlatılmış hatları ile kullanıldığı mekanlara teknolojik ve estetik bir görünüm de kazandırmaktadır.

Pimapen S6000 Classic

Pimapen S6000 Classic İkitelli

PİMAPEN S-6000 CLASSIC serisi 60 mm genişliğinde, 3 odacıklı ve iç-dış contalama sistemi ile her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak veren bir çeşit zenginliğine sahiptir. PİMAPEN S-6000 CLASSIC gerek yüksek izolasyon özellikleri ile farklı iklim koşullarında kullanılabilmesi, gerekse geniş pencere ve kapı açıklıklarına cevap verebilmesi bakımından özel bir seridir.

PİMAPEN S-6000 Classic iç ve dış conta sistemine sahiptir. Ana profillerin tümü 3 odacıklı ve 60 mm genişliğinde olup, dış duvar et kalınlığı 3 mm’dir. 4 mm’den 30 mm’ye kadar tek, çift, üçlü izolasyonlu cam ve panel kullanılabilmektedir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilder dizayn edilmiştir. Ana profillerin tümünde su toplama hazinesi su akışını kolaylaştıracak şekilde eğimli dizayn edilmiştir.

İçe ve dışa açılan 2 farklı kapı profili olup, her iki profilde de cam çıtaları iç kısımda yer almaktadır.Eşiksiz kilitli kapılarda alüminyum kapı altlığı, alüminyum eşik profili ve conta ile sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Uygulama Detayları

Ortakayıtsız çift kanat açılım, kasa ve kanatta ortak kullanılan orta kayıt profili, 45° lik açılarla buluşan cam çıta profillerinin meyilli görünümleri ile en ince ayrıntısına kadar araştırılmış, geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.

Pimapen S6000 Quadro

Pimapen S6000 Quadro İkitelli

PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biri olan s6000 Quadro serisi 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir. İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir.

PİMAPEN S-6000 Quadro’nun yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağla ve her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir. Tüm ana profiller 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklıdır.

Kasa ve kanat yüksekliğinin 111 mm olması, her çeşit pencere boşluğunda profil yüzeyinin daha az görünmesini sağlayarak, daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

İç ve dış contalama sistemine sahiptir. Destek sacı odası geniş açıklıkları geçebilecek şekilde büyük bırakıldığından gerekli atalet momentine ( statik mukavemete ) sahip destek sacı kullanımına imkan verir.

Uygulama Detayları

Kasa ve kanatta ortak kullanılan ortakayıt profili, 45° lik açılarla bulusan cam çıtaları, PİMAPEN’in tüm pervaz, parapet gibi yardımcı profilleri ile ve ayrıca S-6000 CLASSIC ile tam uyumlu olan PİMAPEN S-6000 QUADRO kompakt bir seridir.

Pimapen S9500 Slider

pimapen S9500 Slider İkitelli

S-9500 Slider serisinde, kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanimi azaltilmakta böylece maliyetler düsürülmektedir.

Pimapen s9500 Slider serisi ile daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Özel kasa profili 95 mm genişliğindedir. 5 mm’den 22 mm’ye kadar tek ve çift cam kullanılabilmektedir.İki bölmelide tek bölme, üç bölmelide orta bölme, dört bölmeli de ise iki bölme sabit olarak yapılmaktadır. Sabit bölmelerde kanat profili kullanılmadan sadece cam çıta ile cam, kasaya monte edilir. Kasa-kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırça contalarla sızdırmazlık sağlanır. Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki ray üzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır. Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi su akışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Pimapen S-9500 Slider kasa profillerinin duvar bağlantısındaki özel tırnakları, kasanın duvar ile birleşiminde yardımcı profillerin kullanılmasına imkan vermektedir. Cam çıtalarının iç yüzeyleri eğimlidir.

Pimapen S5300 Bora

Pimapen S5300 Bora İkitelli

PİMAPEN S-5300 Bora, iç-dış contalı olarak kullanıma sunulan alternatiflerden biri olmakla birlikte PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmekte ve tüm detaylara ekonomik çözümler sunmaktadır.

Tüm ana profiller 53 mm genişliğinde olan S-5300 BORA’nın kasa, kanat ve ortakayıt profillerinin dış yüzeye bakan uç kısımları 45° eğimli dizayn edilerek estetik bir görüntü elde edilir. Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırmaktadır. 4 mm’den 20 mm’ye kadar tek cam, çift cam ve pano kullanılabilmektedir. Ana profillerin tümünde su toplama haznesi suyun dışarı akışını kolaylaştıracak şekilde %3 eğimli dizayn edilmiştir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PIMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırılmaktadır.

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S7000 Horizon İkitelli

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa ve kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır.

PİMAPEN S-7000 Horizon serisi ana profillerinin tamamı 70 mm genişliğindedir. Kasa ve kanat profillerinin genişliği 113 mm. dir. Böylelikle cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır. Cam çıtaları estetik görünümü sağlayan eğimli hatlara sahiptir. Kapı profilleri hariç tüm ana profiller 5 odacıklı olduğundan üstün bir yalıtım özelliği bulunmaktadır.

Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanatlar hiç zorlanmadan kolaylıkla açılabilmektedir. Çift kanat pencere ve kapılarda bini profili kullanılarak simetrik bir görüntü sağlanmaktadır. İç ve dış contadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir. Pimapen s7000 Horizon serisi İçe veya dışa açılan iki ayrı kapı profiline sahiptir. Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır. Bu sayede hem görüntü bütünlüğü korunmuş, hem de bu bölgelerde toz birikmesi engellenmiştir.

Uygulama Detayları

S-7000 Horizon profillerinin destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.

Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır ve özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.

S-7000 Horizon serisinde, çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme İkitelli

Pimapen ve Güvenlik

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan hırsızlığa karşı PVC pencere ve kapılarda alınabilecek tüm önlemler PİMAPEN‘de var. Tüm PİMAPENserilerine uyumlu ” Temel Güvenlikli Donanımlar, Arttırılmış Güvenlikli Donanımlar, Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri, Kırılmayan Camlar ” gibi güvenlik sistemleri tüketicilerin kullanımına sunuluyor. PVC pencere ve kapı sistemlerinin ” güvenlikli ” olabilmesi için gerekli olan; güçlü profiller, güvenlikli donanımlar, kilitli kollar, güçlendirilmiş destek sacları ve emniyetli camlar gibi özellikler PİMAPEN ‘de kullanılmaktadır.

Ayrıca PİMAPEN serilerinde kullanılan Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri ile pencere ve kapıların açılan bölümlerine yerleştirilen kablosuz, küçük vericilerle, hiçbir tadilata gerek kalmadan tüm sistem çok kısa sürede kurulabilmektedir. Vericiler; merkez üniteye, monte edildikleri kanadın kapalı veya açık olduğu konusunda bilgi göndermekte ve bu yolla pencerelerin durumları tüm odaları gezmeye gerek kalmadan tespit edilebilmektedir. Sistem böylece, hırsızlığa karşı erken uyarı özelliğinin yanı sıra, açık unutulmuş pencere ve kapıları göstererek, enerji tasarrufuna da yardımcı olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın