ALİBEYKÖY PİMAPEN TAMİRİ

eserlerpen ile ilgili görsel sonucu

Alibeyköy Pimapen Tamiri Servis Hizmet Bölgelerimiz; Alibeyköy Bağlarbaşı pimapen , Alibeyköy Barbaros Hayrettin Paşa pimapen, Alibeyköy Fevzi Çakmak pimapen, Alibeyköy Hürriyet mahallesi pimapen. Alibeyköy Karadeniz pimapen, Alibeyköy Karayolları pimapen, Alibeyköy Karlıtepe pimapen. 
Alibeyköy Kazım Karabekir pimapen, Alibeyköy Merkez pimapen. Alibeyköy Mevlana pimapen, Alibeyköy Pazariçi pimapen, Alibeyköy Sarıgöl pimapen.Alibeyköy Şemsipaşa pimapen, Gaziosmanpaşa Yenidoğan pimapen, Alibeyköy Yenimahalle pimapen. Alibeyköy Yıldıztabya pimapen, Alibeyköy  Beşyüzevler pimapen,Alibeyköy  Küçükköy pimapen,Alibeyköy Taşlıtarla pimapen.Alibeyköy Hizmetlerimiz;Alibeyköy pimapen,Alibeyköy pimapentamiri,Alibeyköy Alibeyköy pimapen fabrikası,Alibeyköy pimapen ustası,Alibeyköy pimapen servisi,Alibeyköy sineklik…

Alibeyköy pimapen, egepen, fıratpen ve winsa ürünleri ile hizmet vermekteyiz.İstediğiniz pen markasını bize sorarak öğrenebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

İstanbul da bir çok firma farklı pimapen markaları ile hizmet vermektedir.Biz Gaziosmanpaşa pimapen bayi olarak avantajımız önde gelen pen markalarının hepsini kendi imalat ataölyemizde imal etmekteyiz.Ürün çeşitliliğimiz siz değerli müşterilerimize çok daha ucuza pencere ve kapı yaptırmanın avantajını sunmaktadır.

Alibeyköy da Hangi Pimapen Bayi İle Çalışmalısınız;

Alibeyköy Vergi levhası olan bir pimapen bayisini tercih etmelisiniz. Malum günümüzde bir çok pimapen işi yapan firmanın vergi levhası bulunmamaktadır.Tabiri cayiz merdiven altı iş yapmaktadırlar.Bu tip firmalar ile çalışmanız durumunda hiçbir hak talebinde bulunamazsınız.

Yasal mevzuatları yerine getiren bir pimapen bayi olmalı. Çalışan personelin mutlaka ssk sı olmak zorundadır.Çalışma esnasında doğabilecek bir kazada mesuliyet altında kalmamış olursunuz.Aksi durumda sıkıntı yaşıyabilirsiniz.

Alibeyköy da Yaptıracağınız pvc doğramalarına garanti almalısınız. Yaptırdığınız pimapen pencere ve kapı sistemlerine işçilik ve aksesuar garantisi verilmeli aynı zamanda ısı cam modellerinin garanti kapsamında olması gerekir.

Size yakın Gaziosmanpaşa pimapen bayi olmalı. Her ne iş yaptırırsanız yaptırın genel olarak size yakın bir firma ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Özellikle pimapen pencere sistemleri yaz kış hava şartlarına maruz kaldıklarından dolayı ayarları bozulabilmektedir.Kullanmaya bağlı nedenlerden dolayıda tamir yapılabilmesi gerekebilir. İşte size uzak bir pimapen bayi anında servis vermeyebilir.Fakat yakınınızda yer alan bir pimapen bayi anında servis vererek sıkıntınızı giderebilmektedir.

Biz Gaziosmanpaşa pimapen bayi olarak tüm yasal mevzuatları yerine getirerek hizmet vermekteyiz.Siz bir telefon kadar yakın konumda yer almaktayız. Tüm pimapen işlerinizi eksiksiz ve garantimiz altında yapmaktayız.Kendi pimapen imalatımızdan hizmet vermekteyiz.Birinci elden pimapen almanın ve yaptırmanın tek adresi Gaziosmanpaşa pimapen bayi Volkanlarpen dir…

İstanbul da Pimapen yaptırırken yada fiyat araştırması yaparken dikkat edilmesi gereken bir çok önemli teknik detay bulunmaktadır.Nedir bu teknik detaylar ve nasıl öğrenebilirim diyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızda fayda vardır.

Öncelikle hangi pimapen markasını yaptırmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.Birden fazla pen markalarının seriileri bulunmaktadır.Biz pimapen Gaziosmanpaşa bayisi olarak ilk olarak tavsiye ettiğimiz pen markaları pimapen ve egepen başta olmak kaydı ile winsa, erpen, ve son olarakta fıratpen markalarını tavsiye etmekteyiz.
Yaşamış olduğunuz evlerinizde yada çalışmakta olduğunuz iş yerlerinizde ısı kayıplarının en yoğun bölgesini pencerelerinizin oluşturduğunu biliyormuydunuz?Ayarları iyi yapılmış pvc pimapen pencere sistemleri soğuk hava şartlarında size tasarruf olarak geri dönecek ve fayda sağlayacaktır.

Gaziosmanpaşa İstanbul’un her ilçe ve mahallelerinde pimapen tamiri işlerinide üstlenerek yüksek maliyetli pvc pimapen sorunlarınızı en düşük maliyetlerle çözüme kavuşturmaktadır.

Pimapen Türkiye de kurulduğundan bu güne kalitesinden asla ödün vermeyen pen markası olarak yerini almiş bulunmaktadır.
Pimapen kullandığı aksesuar, destek sacları ile sağlam ve garantili olarak üretilmektedir.Pimapen ürünlerinin tamamında kansorejen madde kullanımı en az olarak kullanılmakta ve içerideki hava akışını dışarıya atmaktaki sürkülasyonu en iyi sağlayan pen markasıdır.
Bunun bir sebebi var oda doğramaların içerisinde kanalcık sayılarının fazla olması en büyük etkendir.

Diğer pen markalarının içerisinde bu özelliğe sahip Egepen çıkarmış olduğu Elegand serii ile dikkat çekmektedir.Egepen şu an kentsel dönüşümün hız kazandığı şu günlerde bir çok müteahhit tarafından özellikle tercih edilektedir.

Pimapen yaptırırken teknik konular hakkında tam ve doğru bilgi akışını siz değerli müşterilerimize birebir anlatmaktayız.Şu an piyasada bir çok pimapen işi yapan yetkisiz firmalar bulunmaktadır.Pimapen işi yaptırırken Dikkatli bir araştırma yapmalı ve size  yakın bir bayi ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Gaziosmanpaşa Pimapen İmalat firması olarak pimapen tamirlerinizi de yaptığımızı unutmamanızı tekrardan hatırlatmak istiyoruz.

Online Pimapen Tamiri Hattımızı Arayarak Hızlı Destek Alabilirsiniz; 0532 430 03 85

Pimapen yaptırmak istediğinizde İstanbul Gaziosmanpaşa pimapen firması i aramanız yeterli olacaktır.Pimapen ürünleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi akışını firmamızı arayarak yada dilerseniz ücretsiz pimapen keşifi yaptırarakta istediğiniz pimapen seriileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pimapen yaptırırken nelere dikkat edilmeli, hangi pimapen bayisi tercih edilmeli, pimapen fiyatları nekedardır, pimapen kaliteli bir markamıdır, pimapen yaptırırken hangi serii tercih edilmelidir, pimapen imalat firmaları daha mı avantajlıdır, pimapen de çift camlar garantilimidir, pimapen aksesuarları kaliteli ve garantilimidir, pimapen tamiri servis konusunda sıkıntı yaşarmıyım gibi tüm pimapen le ilgili sorularınızı  sitemizde inceleyerek karar verebilir yada firmamızı arayarak tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz…

Alibeyköy Pimapen yetkili bayi yaptığı tüm pimapen işlerine beş yıl işçilik ve aksesuar garantisi veren tek pimapen imalat firmasıdır.

Alibeyköy pimapen Ve cam balkon sistemleri üzerine çalışan firmamız Gaziosmanpaşa bölgesinde PVC Pencere sistemleri ile Birlikte Gaziosmanpaşa Tüm Semt Ve mahallelerine pimapen hizmeti vermekteyiz Pimapen Ve Akabinde Egepen Fıratpen Adopen pvc pencere sistemleri istanbulpimapen.com PVC Hizmetleri İle Siz Gaziosmanpaşa Halkıyla Beraberiz Şimdilik Hoşçakalın Kalın Sağlıcakla Kalın Eserlerpen Grup Başkanı Eser TURAN  0532 430 03 85

Alibeyköy pvc kapı ve pencerelerinde sorunlar yaşıyorsanız eğer hemen Gaziosmanpaşa Pimapen Tamir Servisimizi arayabilirsiniz. 0532 430 03 85 Pvc Doğrama Tamiri için mobil araçlarımız sizlere hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tüm İstanbul geneline ve Bahçeşehir bölgesine hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Kapı ve Pencere Tamiri siz değerli müşterilerimize garantili hizmet vermektedir. Kullanılan malzemeler 1 yıl, işçilik ise2 yıl garanti kapsamındadır.

Bu yazıda Pimapen fiyatları alırken dikkat edilmesi gerekenleri anlatacağım. Çünkü bir çok müşterimizin fiyat araştırırken bir takım hatalara düşmektedir. Burada bunların ne gibi hatalar olduğunu inceleyeceğiz. İlk olarak Beylikdüzü pimapen fiyatları incemelesine bakalım.

 

Pimapen Pencere  – Kapı ile İlgili Yaşanan Sorunlar

Alibeyköy Pimapen Pencere Kolu

Alibeyköy Kolun kırılması ve işlevini yerine getirmemesi.

Alibeyköy Pencere ve Kapı İspanyoleti ( Kilit Mekanizması )

Alibeyköy Pencere ya da Kapı kilidinin göbeğinin kırılması sonucu pimapen kolunun kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesi.

Alibeyköy Pencere ve Kapı Kanat Ayarı

Açılan pencere kanadının kapanırken karşılığa çarpması veya alt tarafa sürtmesi sonucu sağlıklı kapanmaması ve Pimapen pencere ve kapılardan soğuk hava ve su girmesi.

Alibeyköy Pimapen Kilitli kapı kolu

Alibeyköy Kolun simetri şekilde düz durmaması ya da kırılması.

Alibeyköy Pimapen Kilitli Kapı İspanyoleti

Alibeyköy Kilit karşılığının tutmaması, pencere ya da kapı kanadının aşağıya sarkması, karşılıklara sürtmesi sonucu kapı kilidinin kilit göbeğini bozmasıdır.

Alibeyköy Pimapen Çift Açılım

Gaziosmanpaşa Kanadın sarkması ve karşılıklara sürtmesi, alt pivot menteşesine sürtmesi, üstten vasistas konumuna getirememe, normal açılımdayken kanadın vasistas duruma düşmesi.

Alibeyköy Isıcam

Alibeyköy Cam kırılması, iki cam arasında buhar oluşması, camın ön yüzeyinde terleme olması ve içerde su birikmesi

İzolasyon

PVC doğramanın dışarıdan yapılan izolasyonu (mastik) çatlaması sonucu enin içerisine su sızması; kanatların sağlıklı kapanmamasından kaynaklanan hava üflemesi ve ıslık sesi gibi ses duyulması

Gaziosmanpaşa pimapen firması olan Gaziosmanpaşa marka bağımsız pimapen ürünleriyle hizmet evermektedir.İster pimapen , egepen , erpen , fıratpen yaptırmak isteyin biz yapalım.Tüm pvc ürünlerimizin pimapen fiyatları başta olmak üzere fiyatlarını alın ve  fiyat karşılaştırmalarını kendiniz yapın.
Pimapen yaptırırken ilk aklınıza gelen soru fiyat meselesi konusudur.Pimapen fiyatları nasıl hesaplanır,Pimapen çift camlar nasıl hesaplanır ile ilgili sorularınızın ve pimapen yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi pimapen markasını ve modelini yaparsak çok daha verim alırız vb sorularınızın tamamını bilgilendirmeye çalışacağız.

Alibeyköy Pimapen fiyatları metretül olarak hesaplanmaktadırlar metretül fiyatlarımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 16 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl
Gaziosmanpaşa Egepen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Alibeyköy Erpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Alibeyköy Fıratpen fiyatlarmız metretül olarak hesaplanmaktadır metretül fiyatımız beyaz renkte işçilik ve montaj dahil 14 tl dir.Isı cam fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır ısı cam işçilik ve montaj dahil 80 tl tutmaktadır.Isı camlarda konfor cam , sinerji cam , akustik ses geçirmez cam ürünlerimiz metrekare hesaplanmaktadır.Konfor cam fiyatı metre karesi;120 tl.Sinerji ısı cam fiyatı metre karesi;180 tl.Akustik ses geçirmez camfiyatı metre karas,170 tl

Gelişen teknolojinin biz insanlara vermiş olduğu en önemli öğelerinden biri internet kullanımının kolaylığı.Artık bir ürün alırken yada satarken internet aracılığı ile işlemlerimizi yapıyoruz.Evlerimizin bir çok alanına yenşi bir ürün aldığımızda önceliğimizi evlerimize en yakın olan mağazalara veriyoruz.
Pimapen yaptırırken de bir çok müşterimiz internet aracılığı ile evine en yakın pimapen bayileri ile temas kurmaktadır. Bu firmaların bir çoğunun vergi levhası dahi bulunmamaktadır.Dikkatli olmanız gerekmektedir.
Biz Volkanlarpen Halkalı da kurmuş olduğumuz pimapen imalatmız ve showroomlarımızla 2007 den bu yana şahıs firması olarak hizmet vermekteyiz.
Hiç peşinatsız pimapen modellerimizi hangi marka isterseniz yapıyor ve montaj uygulamasını kendimiz bizzat yaparak sorunsuz teslim ediyoruz.

Kalite sırasına göre pimapen modelleri ve  pimapen fiyatları

  • PIMAPEN S-6000 QUADRO
  • Pimapen S-7000 Horizon
  • Pimapen S-7000 Maximus
  • Pimapen S-7500 Fantasia

PIMAPEN S-6000 QUADRO Alibeyköy
pimapen s6000 QUADRO

Adından da anlaşılacağı gibi 6000 seri yani genişliği 6 cm yani 60 mm’dir. Yandaki resimde gördüğünüz üzere 4 odacıktır. İçeriden ve dışarıdan çift contalıdır. Peki bu contalar ne işe yarar. Conta diğer adı ile fitiller pencere kapandığında tam basarak hava geçişini kapatır. Yani hava dıştakinden geçse içte ki fitilden geçmez. Genel olarak tüm pvc pencere ürünlerinde bu özellik vardır. Fitil değişimi yani conta değişimi yapılabilmektedir.
Aslında 6000 seri tedavülden kalktı diyebiliriz. Artık 70mm ‘lik seriler ön planda olduğu için ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az olduğu için kimsenin tercihi olmuyor. Bir dairede 2500 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Horizon Alibeyköy

pimapen s7000 horizonPiyasada en çok tercih edilen ve bir usta olarak tavsiye ettiğim kaliteli ve gayet yeterli bir ürün diyebilirim. 7000 seri yani 7 cm profil genişliği 2.5mm et kalınlığı var.  İç ve dış contalı bu ürün piyasada ki bir çok üründen daha kalitelidir. Pimapen plastiği yani pvc profili gerçekten diğer markalara göre daha iyi daha kaliteli bunu kullanan montajını yapan bir usta olarak söylüyorum. Ve 7000 seri olan bu horizon serisini sizlere tavsiye ederim. Bu ürün bir dairede 2600 tl civarı tutar

Pimapen S-7000 Maximus Alibeyköy

pimapen s7000 maximusFabrikada ki ustamızın deyimi ile gerçek pimapenin kendisi bu seriymiş. Bize göre ikiside 7000 ve tek farkları görünüşü. Ancak işi gerçek ustasından dinlediğimiz zaman maximus çok daha kaliteli olduğunu anlıyoruz. Horizon ile maximus farklarından biri profil et kalınlıkları. Horizon 2.5mm maximus ise 3mm.  Maximus serisinde kullanılan pvc profil kalitesi a sınıfı yani 1. sınıf tamami ile kaliteli bir ürün. Pimapenin kendisi bu diye boşa demiyor ustamız. Ayrıca piyadaki en estetik ürün. Tabi fiyatı bir dairede 500 tl civarı daha yüksek gelebilir. Ama senelerde kullanılacak bir üründe değer. Bu zamanda 1-2 yıl kullanacağımız telefonlara bile 1.500 – 2000 tl veriyoruz.  Neden evimize yaptıracağımız pencere vermeyelim. Bu ürün bir daire pimapen fiyatları  3000-3300 tl civarı tutar.

      • Pimapen S-7500 Fantasia

    Alibeyköy

pimapen s7500 fantasiaResimde gördüğünüz günü iç, dış ve ekstra olarak ortasında bir conta daha var. Açıkçası diğer tüm modellerden çok daha hoşuma giden bir model. Görünüm olarak değil. 7500 seri yani 7.5 cm genişiği olmasının yanı sıra ekstra olarak ortada conta olması yalıtıma büyük katkı sağlamaktadır. Bir dairede fiyatı 3500 tl civarı tutmaktadır.
Kısaca bu yazımızda sizlere ürünlerden ve Alibeyköy pimapen fiyatlarından bahsettik. Aklınıza takılan soruları arıyarak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın