Avcılar Katlanır Cam Balkon bayii

Avcılar Katlanır Cam Balkon bayii Avcılar mimarı yapısı itibariyle modern bir görünüme sahip olan ender ilçelerimizden birtanesidir.Biz  Volkanlarpen olarak şıklığın son tasarımı olan Cam  balkon sistemini mimarsal yapı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.Cam balkonlar dışarıdan bakıldığında evinize hava katar ve evinizi soğuğa karşı toza karşı koruma altına alır.  Bu ürünün fiyatı hesaplanırken m2 birimi kullanılır. Kısaca sizlerin anlayacağı şekilde genişlik ile yükseklik ölçüleri çarpılır. Ve firmalar belirledikleri m2 fiyatı ile sizlere montajı ile birlikte bu işi ne kadar bir fiyata yapabileceğini söylerler. Cam balkon fiyatları için firmalar genel olarak işin hacmine göre birim fiyatı vermektedirler. Mesela 3 m2 olan bir balkon’a 600 tl diyebilirler. Yani burada m2 fiyatı 200 tl civarına gelmektedir. Ancak 5 m2 olan bir balkonu bu hesaplamaya göre 1000 tl değil de 800 tl’ye yapar. Yani ne kadar çok iş olursa fiyat o kadar düşük olabilir.

Bu nedenle siz cam balkon yaptıracağınız mekanı ölçerek telefon veya mail yolu ile yetkililere ulaştırabilir ve montaj yapılacak ilçeyi onlara ileterek net olarak fiyat alabilirsiniz. İnternet sayesinde bir çok cam balkon bayilerine ulaşabiliyoruz. Ancak burada önemli olan hangi firmanın işçiliği daha iyi onu bulmak lazım. Ne en ucuzu ne en pahalısı olması gerekir. Önemli olan uygun fiyata kaliteli ve tavsiye edilen bir firma ile çalışmaktır. Firmamız bu konuda sizlere garanti vermektedir. İşçiliğimize daima güveniyoruz. Ve satış sonrası herhangi bir sorun olursa size anında destek veriyoruz. Bir çok müşterimiz bizi dürüst ve zamanında yaptığımız işler sayesinde tavsiye etmektedir. Ayrıca uygun cam balkon fiyatları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ülkemize kısa bir süre önce gelen bu ürün için ilk başlarda verilen fiyatlar gerçekten çok uçuktu. Çünkü yeni moda ve az sayıda firma bu sektöre adım atmıştı. Ancak şimdi durum böyle değil. Her köşe başında bu işi yapan firmalar var. Tabi işin ustaları yine sınırlı sayıda. Ancak bu kadar çok kişinin bu işe başlaması ile artan rekabetten dolayıfiyatları minumun seviyeye inmiş durumdadır. Ama her zaman söylediğimiz gibi en ucuz yapanları tercih etmek sonradan büyük sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Biz ortalama 160 tl ile ürünlerimizi montajı ile birlikte yapmaktayız. Ve

cam balkon, Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Pimapen Esenyurt Bayi

Akçaburgaz pimapen , Ardıçlı pimapen , Atatürk pimapen , Cumhuriyet pimapen , Esenkent pimapen , Fatih pimapen , Güzelyurt (Haramidere) pimapen , İncirtepe pimapen , İnönü pimapen , İstiklal pimapen , Mehterçeşme pimapen , Merkez pimapen , Namık Kemal pimapen , Örnek pimapen , Pınar pimapen , Sanayi pimapen , Saadetdere pimapen , Talatpaşa pimapen , Yenikent pimapen , Yeşilkent pimapen

Pvc Pimapen Plastik Doğrama Sistemleri geçmişten günümüze kullanım değeri hızla artan bir sistemdir.Klasik ahşap ya da alüminyum-demir kapı ve pencere sistemlerinin yarattığı ısı kaybı,maliyet artışı,onarım ve koruma giderleri ekosisteme verdiği zararlar günden güne kullanımını halk arasında genellikle pimapen olarak kullanılan pvc sistemlerine devretmiştir.Pimapen A.Ş sisteme adını veren Türkiye ve dünyanın gerek kalite gerekse ergonomik açıdan kullanılan pvc doğrama sistemlerinin temelini oluşturmaktadır.Pimapen A.Ş nin dünyaca ünlü bir marka olması tesadüf değildir elbette.Müşterilerinden aldığı güvenle alanında en iyiyi yapmak için oluşturduğu yüksek teknolojili Ar-Ge departmanı ile gelişimini sürekli kılmakla kalmayıp çalışanlarına verdiği sürekli eğitimle de başarısını  tescillendirmeye devam ediyor.Ayrıca birçok çalışma ve sosyal sorumluluk projeleriyle çevreye katkısı da yadsınamaz bir gerçek.Dünyada enerji kaynakalrının sürekli azaldığı günümüzde Isı yalıtımı oldukça önemli bir sorun haline gelmiştir.Artık hepimiz en düşük maliyetle bunu sağlama çabasındayız.İşte burada pimapen pvc sistemleri en büyük rolü üstleniyor.kullanılan kaliteli pvc ile yıllık enerji maliyetini ortalama %40 oranında azaltmaktadır.Ayrıca pvc sistemlerinin uzun ömürlü olması ve boya,cila gibi korumaya yönelik ek maliyetlerle oluşturmaması da kullanım oranını arttırmaktadır.Pimapen pencere ve kapılar uygun şartlarda kullanıldığı takdirde çok uzun yıllar kullanılabilir.

Peki belirli bir ömrü var mıdır ? Pimapen tamiri mümkün müdür? Yıpranma sırasında sistemi komple yenilemek mi gerekir? Gerekli uzman desteği sağlamanız mümkün mü?Endişe gerektiren tüm bu sorulara cevabımız kullanıcı lehine olan herşey volkanlarpen tarafında pimapenistanbul olarak siz müşterilerimize optimum fayda ile sunulmaktadır.Her türlü pimapen tamiri uzman kadromuz tarafından sunulmaktadır.pimapen kapı kolu tamiri,pimapen pencere tamiri,pimapen sürgü tamiri,ahşap pvc tamiri,ısı kaybı yaratan problemlere yönelik çalışmalar Volkanlarpen İstanbul’da yapılmaktadır.

 

Genel, pimapen kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Pimapen Bayii Güngören

Yıllar önce Pimapen Bayii Güngören olduk. Çünkü Pimapen çok büyük bir farktır. Tanıştık işinizi yaptık, gün oldu dost arkadaş, gün oldu kardeş ,anne, baba,evlat olduk;ama hep yakınınızda olduk. Özenle çalıştık işimizde uzmanlaştık , çünkü daha iyi işleri size sunmak En büyük hedefimizdi. Her defasında mutlu ederek,her defasında teşekkür alarak sizinle güç birliği yaptık. Pimapen Bayii Güngören Arkamıza baktığımızda binlerce Pimapen Güngören Bayi  binlerce gülen yüz bıraktık.Pimapen Bayii Güngören Bayisi Güngören Bölgelerine Pimapen Pencere Hizmeti Vermekteyiz telefon numaralarımız

Telefon numaralarımız   0212 634 76 12    0553 301 40 11 

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

Sistem Özellikleri

 • Kapı profilleri dahil tüm ana profilleri 70 mm genişliğindedir.
 • Kasa-kanat yüksekliği 113 mm’dir. Böylece cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır.
 • Cam çıtaları eğimli hatlara sahiptir.
 • Destek sacı odası büyük tasarlandığından, geniş açıklıkları geçebilecek atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.
 • Tüm ana profilleri (kapı profilleri hariç) 5 odacıklı olduğundan, üstün bir yalıtım sağlar.
 • Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.
 • Çift kanatlarda, çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.
 • İç ve dış contadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.
 • Kasa ve kanat destek saçları ortaktır.
 • Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahip olduğundan her türlü ispanyolet sistemi kullanılabilir.
 • Kanat ve kapı profilleri, ispanyolet sistemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve daha emniyetli kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanmıştır.
 • Diğer Pimapen serilerinde kullanılan yardımcı profillerle uyumludur.
 • Isı geçiş katsayısı: U profil = 1,4 W/m2K, U pencere = 1,19 W/m2K (1,1 W/m2K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam ile beraber kullanıldığında).
 • İç veya dış (tek yüz) ve iç/dış (komple) olarak kaplama yapılabilir.
 • İçe ve dışa açılan iki ayrı kapı profili vardır.
 • 20 mm ve 24 mm’lik camlarda kullanılan cam çıtaları, contanın çıtaya yapışmasını sağlayan post coex metoduyla üretilmektedir. Çıtadaki alt contanın tasarımı, şiddetli rüzgarlarda dahi, camın içeriye doğru hareketini sınırlandırarak dış cam contasının sürekli basmasını ve sızdırmazlığını sağlar.
 • Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır. Bu sayede hem görüntü bütünlüğü korunmuş, hem de bu bölgelerde toz birikmesi engellenmiştir.

Uygulama Detayları

S-7000 Horizon profillerinin destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.

İspanyolet sitemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve rahat kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanan kanat ve kapı profillerine sahiptir.

Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır ve özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.

S-7000 Horizon serisinde, çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.

X fıratpen.güngörenX egepen.güngörenX erpen.güngörenX pimapen.kapı.güngörenX pvc.pencere.güngörenX pimapen.pencere.güngörenX pimapen.bayileri.güngörenX pimapenci.güngörenX demirkorkuluk.güngörenX ferforje.korkuluk.güngörenX demir.korkuluk.güngörenX güngören.pvc.kapı.modelleriX camcı.güngörenX güngörende.pimapencilerX güngören.fıratpen.bayileriX cam.kapı.güngörenX güngörende.camcılar

Güngören Pimapen Servisi, Güngören Pencere Tamiri, Güngören Pvc Tamir, Güngören Panjur Tamiri, Güngören Pimapen Bayi, Güngören Pimapenci, Güngören Pimapen Bayii, Güngören Pimapen Fiyatı, Güngören Pimapen Fiyatları, Güngören Pimapen Bayileri, Güngören Pimapen Tamir, Güngören Pimapen Servis, Güngören Pimapen Balkon, Güngören Motorlu Panjur, Güngören Pvc Pencere, Güngören Pencere Sistemleri, Güngören Panjur Panjur Tamir, Güngören Pimapen Tamircisi, Güngören Kepenk Tamircisi, Güngören Pvc Tamiri,

Genel, pimapen kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Pimapen Kapı Fiyatları 2014

Pimapen kapı fiyatları 2014 nekadardır? pimapen kapı fiyatları  300 tl cıvarındadır normalde kanat profilinden yapılan kapıların fiyatları 270 tl  cıvarındadır PVC Kapı Pencere-Plastik Doğrama-Pimapen Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır. Bu bölgede PVC Kapı Pencere-Plastik Pimapen Kapı Fiyatları 2014  TEL 0212 634 76 12

Pimapen Kapı Modelleri Ve fiyatları Evlerde Son Yıllarda Tuvalet ve Banyo Kapılarıbda Encok Tercih Edilen Tuvalet Ve Bonyo Kapıları 2adet tuvalet ve banyo kapıları Beyaz fiyatları 700 tl dir Hem İçten Hem Dıştan pervazlı olmak şartıyla 70 lik Serisi

Altınmeşe tuvalet kapı fiyatları maun tuvalet ve banyo kapı fiyatları renkli pimapen kapı fiyatları evlerde encok tercih edilen tuvalet ve banyo kapıları şimdi renkli olunca 900 tl cıvarında fiyat cıkıyor nerdeyse ağaç kapı fiyatına pvc pencere kapı fiyatları pvc kapı fiyatları pvc kapı modelleri ve fiyatları fıratpen kapı fiyatları egepen kapı fiyatları

pimapen tuvalet kapı fiyatları 350 tl

pimapen banyo kapı fiyatları 350 tl

pimapen balkon kapı fiyatları

pimapen banyo kapı modelleri

pvc pencere banyo kapı fiyatları

pvc pencere kapı fiyatları

pimapen kapı fiyatları 2014

pvc banyo kapıları

pilastık banyo kapıları

pimapen doğrama fiyatları

pimapen pvc kapı fılatları

pvc.banyo kapı fiyatları

pvc tuvalet kapı fiyatları

pimapen pencere kapı fiyatları

pvc kapı fiyatları

pimapen kapı modelleri ve fiyatları

Genel, pimapen fiyatları kategorisine gönderildi | , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Pimapen Fiyatları 2014

Pimapen Fiyatları 0212 634 76 12 Markasına Göre Değişebiliyor Aslına bu konu başlığı pimapen değil, pvc pencere fiyat alımı diyebiliriz. Çünkü sadece pimapen bayilerinden değil, winsa ve fıratpen Egepen Erpen Adopen gibi ismi duyulmuş veya farklı markalar yapmasında rağmen insanların pimapen olarak arama yaptığı için o sonuç listesinde görünebilmek adına sitelerinde markanın adı yazabilir. Bu nedenle pvc pencere fiyat alımlarında sizlere bazı tavsiyelerimiz var.
Öncelikle size yakın olan bayileri araştırmanız ve bundan daha önemlisi işini iyi yapıpta size en yakın olanı bulmanızdır. Yoksa kapı karşınızda ki bayide olabilir ama işçilik kötü ise başka şehirden bile getirtmeniz daha makbuldur. Firmamız bu nedenle tüm İstanbuldan aranan kaliteli işçiliği ile bilinen firma olmuştur.
Hepimiz önce fiyat araştırırız. Evet bu doğru önce fiyatı alın. Ancak fiyat alırken hangi markayı yapıyor onu sorun. Egepen 2000 tl diyor ise pimapenin 2300 demesi normaldir. Çünkü en iyisi kalitelisi daima dünyaca kanıtlanmış olan pimapendir. Bu nedenle 300 liralık bir fark için başka marka yaptırmak ileride sıkıntılı olabilir. Özellikle fıratpen malzeme kalitesini tamire gittiğimiz işlerde görüyoruz ki inanın bedava verseler bile o halleri gördükten sonra yaptırmak mantıklı gelmiyor. Bunu markayı kötülemek için değil çünkü kimsenin hakkına girmeyiz ancak gördüğümüz manzara bunu söylüyor. Yoksa bizlerde fıratpen bayiliği alıp ucuz diye bir çok kişiye satabiliriz. Sonuçta bizler pimapenin sahibi patronu değil onlardan ürün alan bir bayiyiz. Ama pimapen gerçekten üretimi ve malzeme kalitesini sağlam yapıyor biz pimapeni tavsiye ediyoruz.

Genel, pimapen, pimapen fiyatları kategorisine gönderildi | , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Bahçelievler Pvc Sineklik

Bahçelievler Pvc Sineklik, Bahçelievler Pvc Sineklik Fiyatları, Bahçelievler Pvc Sineklikçi, Bahçelievler Sineklik Bayii, Bahçelievler Alüminyum Sineklik, Bahçelievler Sineklik Sistemleri, Bahçelievler Sineklik Teli, Bahçelievler Stor Sineklik, Bahçelievler Sineklik Malzemeleri, Bahçelievler Pimapen Sineklik, Bahçelievler Kapı Sineklik, Bahçelievler Pencere Sineklik, Bahçelievler Akordiyon Sineklik

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Başakşehir Sineklik Bayii,

Başakşehir Pvc Sineklik, Pimapen fıratpen egepen Başakşehir Pvc Sineklik Fiyatları, Başakşehir Pvc Sineklikçi, Başakşehir Sineklik Bayii, Başakşehir Alüminyum Sineklik, Başakşehir Sineklik Sistemleri, Başakşehir Sineklik Teli, Başakşehir Stor Sineklik, Başakşehir Sineklik Malzemeleri, Başakşehir Pimapen Sineklik, Başakşehir Kapı Sineklik, Başakşehir Pencere Sineklik, Başakşehir Akordiyon Sineklik,

Genel kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Aksaray Pimapen Bayileri

pimapen. Üretici Bayii … PVC Pimapen kapı ve pencere sistemleri, panjur, motorlu anjur, otomatik panjur, pimapen sineklik, pimapen kış bahçesi, … pimapen Aksaray

Fatih’ te Aksaray, Akşemsettin, Beyazıt, Çapa, Eminönü, Fener, Fevzipaşa, Ayvansaray, Balat, Cerrahpaşa, Karagümrük, Atikali, Fındıkzade, Kocamustafapaşa, Karagümrük, Kumkapı, Küçükmustafapaşa, Laleli, Mahmutpaşa, Mevlana Kapı, Samatya, Sirkeci, Cağaloğlu, Sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Binbirdirek, Topkapı, Cevizlibağ, Unkapanı, Vefa, Yedikule mahalleleri, semtleri ve birçok yerde Pimapen Tamiri, Panjur Tamiri, Sineklik Tamiri, Cam Balkon Tamiri, Otomatik Kepenk Tamiri Deneyimli Ustalarımız ile Sorunsuz Bir Şekilde Yapılır. Pvc tamirinde özellikle menteşe, pencere kolu, winhouse, cam,

kilidi, tamiri yapılmaktadır, sipariş, montaj yapılmaktadır. Motorlu otomatik panjur, kepenk tamirinde, motor, kumanda, alıcı, açılıp kapanmama sorunu, ipi, mekanizma, tamiri yapılmaktadır, siparişi alınmaktadır. Cam balkon tamiri, kış bahçesi tamiri olarak tekerlek,cam, mekanizma, motor tamiri yapılmaktadır, sipariş, montaj ölçülendirme, fiyatlandırma, yapılmaktadır. Sineklik tamiri, stor, menteşeli, sürme, olarak birçok modelde yapılmaktadır. Aynı zamanda küpeşte korkuluk siparişi alınmakta, küpeşte tamiri yapılmaktadır.

aksaray, Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Esenkent Pimapen

Pimapen Esenkent

Pimapen Esenkent Bayileri  İstanbul pimapen Ana Üretici Firmasıdır PVC pencere Sektöründe son yıllarda bildiğiniz gibi gün gectikce teknolojimız Gelişiyor pimapen pencere bayileri zeytinburnu üretici bayi 0212 634 76 12 bizlere telefonla ulaşıp fiyat alabilirsiniz egepen Esenkent Bayileri fıratpen Zeytinburnu Bayileri winsa Zeytinburnu Bayileri adopen Zeytinburnu Bayileri erpen Zeytinburnu Bayileri

Zeytinburnu  Pimapen Servis Balkonlar giderek geliştirilmekte ve büyütülmektedir. Özellikle müstakil ev kullanan insanlar için çok daha güzel balkon modelleri bulunmaktadır. Fakat balkonlar ne kadar

güzel konumlandırılsa da dekorasyon açısından sıkıntıları olabilmektedir. Düz balkonların modası çoktan geçmiştir ve kullanış açısından çok iyi değildir. Yeni geliştirilen cam balkon modelleri sayesinde balkonunuza çok daha modern bir hava vermeniz mümkündür. Günümüzde bu çok güzel cam balkon modelleri bulunmaktadır. Bu modellere Esenkent cam balkon şubemizden ulaşmanızda mümkündür. Aradığınız balkon türlerine ve daha fazlasına firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Cam balkonlar her açıdan kullanıcısını düşünmektedir. Bir balkonu çok daha kullanışlı hale getirme konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Cam balkonlar ilk olarak göze çok daha fazla hitap etmektedir.
Cam balkon kullanıcılarının memnun kaldığı bir diğer özellik ise dışarının kirinin içeriye girmemesidir. Yeni geliştirilen cam balkonlar kir tutmazlar ve çok rahat temizlenebilirler. Buda özellikle ev hanımlarının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Çünkü bu tarz malzemelerde temizliğinin kolay olması çok önemlidir. Zeytinburnu  cam balkon şubemizde yer alan tüm cam balkonların temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca ısıyı içeride muhafaza etme konusunda da iyi iş çıkarmaktadır. Cam balkonların oldukça güzel olan özelliklerinden biriside içeriden dışarıya baktığınızda sanki cam yokmuş gibi bir görüntüyü size sağlamasıdır. Bu yönü sayesinde de oldukça ilgi çekmektedir. Müşteriler cam balkonunun bu özelliğinden de oldukça memnundurPlastik endüstrisinin en çok gelişimine yer verilen ürünlerinden birisi kesinlikle pimapen ürünleridir. Bu ürünler özellikle evlerimizde oldukça işe yarar şekilde kullanılmaktadır. Pimapen pencereler evlere güzel hava katmasının yanı sıra oldukça iyi ısı yalıtımına sahiptir. Soğuk havanın evinize girmesini önleyerek evinizin çok daha sıcak kalmasını sağlamaktadır. Günümüzde ısınmak ciddi bir sorundur. Bu nedenle ısınmanızın tam anlamı ile sağlanması için pimapenler oldukça iyi bir tercih olacaktır. Esenkent pimapen şubelerimizden aradığınız pimapen türlerini bulmanız mümkündür. En son geliştirilen pimapenlerden evinize en çok yakışanı seçerek çok daha güzel bir ev görüntüsü sağlayabilirsiniz. Bu açıdan oldukça iyi iş çıkaran PVC pencereler fiyat açısından da oldukça uygundur.
PVC pencerelerin evlerde kullanılmasının ana nedeni sağladığı ısı ve ses yalıtımıdır. Fakat tabi ki de fiyatlardaki ucuzluk müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Bu sayede her kesimden insan bu ürünleri kullanabilir. Bu açıdan oldukça iyi bir tercih olmaktadırlar. Ürünlerin fiyatlarının ucuzluğunun yanı sıra çok kullanışlı olması müşterilerin çok daha fazla memnun edebilmeyi başarmıştır. PVC pencerelerin en son modellerini Başakşehir pimapen şubemizde bulmanız mümkündür. Firmamız bu konuda sizlere en iyi seçenekleri sunmaktadır. Ürün seçiminden montajına kadar size yardım ederek evinize en iyi pimapen pencereleri almanızı sağlamaktadırlar. Müşterilerin memnuniyeti bizim için çok daha önemlidir. Sizden aldığımız olumlu tepkiler sayesinde çok daha iyi işler çıkartabilmekteyiz..

Başakşehir pimapen ve cam balkon sistemleri ile anında kaliteli ve ucuz hizmet vermekteyiz. Pimapen sistemleri ısı ve ses yalıtımı sayesinde evlerinizde konforlu bir yaşam imkanı sunmaktayız. Bu işi son derece kaliteli, titiz ve güvenilir bir şekilde sunarken, aynı zamanda işimizi de uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirerek; sizler için en uygun, en konforlu ve en güvenilir yaşam alanlarını kısa bir süre içerisinde oluşturmaktayız. Camlarınızda dış etkenlere karşı dayanıklı, güvenilir ve hiçbir olumsuz durumun yaşam alanınıza dahil olamayacağı bir çalışma yapmaktayız. Özellikle pencereleriniz için üstten açılabilir özelliği sayesinde evinizi daha doğru bir biçimde havalandırarak, hem dışarıdaki havadan etkilenme şansınızdan, hem de pencerenizin fazla yer kaplaması sorunundan da kurtulacaksınız.

Esenkent pimapen ve cam balkon sistemleri sayesinde artık yaz ve kış aylarında balkonlarınızda rahatlıkla balkon keyfini sürebilir ve cam balkonlarınız sayesinde güvenle oturabilirsiniz. Zaten cam balkon sistemlerinin artık tercih edilmesinin en büyük sebebi de bu oluyor. Özellikle günümüz binalarında üst katlardaki manzaralı evlerde ve büyük balkonlara sahip evlerde kış aylarında balkon keyfi yapmak pek mümkün olmuyor, yaz aylarında da sinek, böcek gibi haşerelerin rahatsız ettiği düşünülünce bu aylarda da özellikle balkonlarda yemek yemek, kahvaltı yapmak veya çay keyfi yapmak için uygun ortam oluşmuyor. Ancak cam balkonlar sayesinde bu sorunların hepsi ortadan kalkıyor, ayrıca kolayca katlanabilir olması da; dilediğiniz zaman balkonunuzu açma şansını sizlere sunuyor. Firmamız bunun dışında; dış mekanlar içinde özel tasarımlar üretip, bunların satışını gerçekleştiriyor.

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Pimapen Zeytinburnu Bayileri

Pimapen Zeytinburnu Bayileri  İstanbul pimapen Ana Üretici Firmasıdır PVC pencere Sektöründe son yıllarda bildiğiniz gibi gün gectikce teknolojimız Gelişiyor pimapen pencere bayileri zeytinburnu üretici bayi 0212 634 76 12 bizlere telefonla ulaşıp fiyat alabilirsiniz egepen Zeytinburnu Bayileri fıratpen Zeytinburnu Bayileri winsa Zeytinburnu Bayileri adopen Zeytinburnu Bayileri erpen Zeytinburnu Bayileri

Zeytinburnu  Pimapen Servis Balkonlar giderek geliştirilmekte ve büyütülmektedir. Özellikle müstakil ev kullanan insanlar için çok daha güzel balkon modelleri bulunmaktadır. Fakat balkonlar ne kadar

güzel konumlandırılsa da dekorasyon açısından sıkıntıları olabilmektedir. Düz balkonların modası çoktan geçmiştir ve kullanış açısından çok iyi değildir. Yeni geliştirilen cam balkon modelleri sayesinde balkonunuza çok daha modern bir hava vermeniz mümkündür. Günümüzde bu çok güzel cam balkon modelleri bulunmaktadır. Bu modellere Zeytinburnu cam balkon şubemizden ulaşmanızda mümkündür. Aradığınız balkon türlerine ve daha fazlasına firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Cam balkonlar her açıdan kullanıcısını düşünmektedir. Bir balkonu çok daha kullanışlı hale getirme konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Cam balkonlar ilk olarak göze çok daha fazla hitap etmektedir.
Cam balkon kullanıcılarının memnun kaldığı bir diğer özellik ise dışarının kirinin içeriye girmemesidir. Yeni geliştirilen cam balkonlar kir tutmazlar ve çok rahat temizlenebilirler. Buda özellikle ev hanımlarının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Çünkü bu tarz malzemelerde temizliğinin kolay olması çok önemlidir. Zeytinburnu  cam balkon şubemizde yer alan tüm cam balkonların temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca ısıyı içeride muhafaza etme konusunda da iyi iş çıkarmaktadır. Cam balkonların oldukça güzel olan özelliklerinden biriside içeriden dışarıya baktığınızda sanki cam yokmuş gibi bir görüntüyü size sağlamasıdır. Bu yönü sayesinde de oldukça ilgi çekmektedir. Müşteriler cam balkonunun bu özelliğinden de oldukça memnundurPlastik endüstrisinin en çok gelişimine yer verilen ürünlerinden birisi kesinlikle pimapen ürünleridir. Bu ürünler özellikle evlerimizde oldukça işe yarar şekilde kullanılmaktadır. Pimapen pencereler evlere güzel hava katmasının yanı sıra oldukça iyi ısı yalıtımına sahiptir. Soğuk havanın evinize girmesini önleyerek evinizin çok daha sıcak kalmasını sağlamaktadır. Günümüzde ısınmak ciddi bir sorundur. Bu nedenle ısınmanızın tam anlamı ile sağlanması için pimapenler oldukça iyi bir tercih olacaktır. Zeytinburnu  pimapen şubelerimizden aradığınız pimapen türlerini bulmanız mümkündür. En son geliştirilen pimapenlerden evinize en çok yakışanı seçerek çok daha güzel bir ev görüntüsü sağlayabilirsiniz. Bu açıdan oldukça iyi iş çıkaran PVC pencereler fiyat açısından da oldukça uygundur.
PVC pencerelerin evlerde kullanılmasının ana nedeni sağladığı ısı ve ses yalıtımıdır. Fakat tabi ki de fiyatlardaki ucuzluk müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Bu sayede her kesimden insan bu ürünleri kullanabilir. Bu açıdan oldukça iyi bir tercih olmaktadırlar. Ürünlerin fiyatlarının ucuzluğunun yanı sıra çok kullanışlı olması müşterilerin çok daha fazla memnun edebilmeyi başarmıştır. PVC pencerelerin en son modellerini Başakşehir pimapen şubemizde bulmanız mümkündür. Firmamız bu konuda sizlere en iyi seçenekleri sunmaktadır. Ürün seçiminden montajına kadar size yardım ederek evinize en iyi pimapen pencereleri almanızı sağlamaktadırlar. Müşterilerin memnuniyeti bizim için çok daha önemlidir. Sizden aldığımız olumlu tepkiler sayesinde çok daha iyi işler çıkartabilmekteyiz..

Başakşehir pimapen ve cam balkon sistemleri ile anında kaliteli ve ucuz hizmet vermekteyiz. Pimapen sistemleri ısı ve ses yalıtımı sayesinde evlerinizde konforlu bir yaşam imkanı sunmaktayız. Bu işi son derece kaliteli, titiz ve güvenilir bir şekilde sunarken, aynı zamanda işimizi de uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirerek; sizler için en uygun, en konforlu ve en güvenilir yaşam alanlarını kısa bir süre içerisinde oluşturmaktayız. Camlarınızda dış etkenlere karşı dayanıklı, güvenilir ve hiçbir olumsuz durumun yaşam alanınıza dahil olamayacağı bir çalışma yapmaktayız. Özellikle pencereleriniz için üstten açılabilir özelliği sayesinde evinizi daha doğru bir biçimde havalandırarak, hem dışarıdaki havadan etkilenme şansınızdan, hem de pencerenizin fazla yer kaplaması sorunundan da kurtulacaksınız.

Zeytinburnu pimapen ve cam balkon sistemleri sayesinde artık yaz ve kış aylarında balkonlarınızda rahatlıkla balkon keyfini sürebilir ve cam balkonlarınız sayesinde güvenle oturabilirsiniz. Zaten cam balkon sistemlerinin artık tercih edilmesinin en büyük sebebi de bu oluyor. Özellikle günümüz binalarında üst katlardaki manzaralı evlerde ve büyük balkonlara sahip evlerde kış aylarında balkon keyfi yapmak pek mümkün olmuyor, yaz aylarında da sinek, böcek gibi haşerelerin rahatsız ettiği düşünülünce bu aylarda da özellikle balkonlarda yemek yemek, kahvaltı yapmak veya çay keyfi yapmak için uygun ortam oluşmuyor. Ancak cam balkonlar sayesinde bu sorunların hepsi ortadan kalkıyor, ayrıca kolayca katlanabilir olması da; dilediğiniz zaman balkonunuzu açma şansını sizlere sunuyor. Firmamız bunun dışında; dış mekanlar içinde özel tasarımlar üretip, bunların satışını gerçekleştiriyor.

egepen, fıratpen, Genel, pimapen kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Güngören Katlanır Cam Balkon

Güngören Katlanır Cam Balkon Katlanır Cam  Balkon Bayisi olmakla birlikte pimapen, Adopen, Egepen ve Demir Doğrama ürünleriyle hizmet vermektedir.
Firmamız uzman kadrosu ve  işin ehli ustalarıyla  siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Başakşehir Bölgesinde evlerin balkon kapatma sistemleri pimapen veya panjur gibi ürünler yerine artık görünümü şık sadelği olan cam balkonlar veya katlanır cam balkonlarla kapatılmaktadır.Cam Balkonlar Katlanarak toplanması sebebiyle balkonlarınızda yer kaplamamaktadır.Tek tek açılır olması ise temizlenebilme özelliğini ön plana çıkartmaktadır.

Biz ESERLERPEN olarak siz değerli müşterilerimizin cam balkonlarını kapatmaya talibiz.İşin Ehli uzman kadromuzla ve ücretsiz keşif ekibiyle bize ulaşabilirsiniz…

cam balkon, Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Başakşehir Pimapen Servis

Başakşehir Pimapen Servis Balkonlar giderek geliştirilmekte ve büyütülmektedir. Özellikle müstakil ev kullanan insanlar için çok daha güzel balkon modelleri bulunmaktadır. Fakat balkonlar ne kadar

güzel konumlandırılsa da dekorasyon açısından sıkıntıları olabilmektedir. Düz balkonların modası çoktan geçmiştir ve kullanış açısından çok iyi değildir. Yeni geliştirilen cam balkon modelleri sayesinde balkonunuza çok daha modern bir hava vermeniz mümkündür. Günümüzde bu çok güzel cam balkon modelleri bulunmaktadır. Bu modellere Başakşehir cam balkon şubemizden ulaşmanızda mümkündür. Aradığınız balkon türlerine ve daha fazlasına firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Cam balkonlar her açıdan kullanıcısını düşünmektedir. Bir balkonu çok daha kullanışlı hale getirme konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Cam balkonlar ilk olarak göze çok daha fazla hitap etmektedir.
Cam balkon kullanıcılarının memnun kaldığı bir diğer özellik ise dışarının kirinin içeriye girmemesidir. Yeni geliştirilen cam balkonlar kir tutmazlar ve çok rahat temizlenebilirler. Buda özellikle ev hanımlarının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Çünkü bu tarz malzemelerde temizliğinin kolay olması çok önemlidir. Başakşehir cam balkon şubemizde yer alan tüm cam balkonların temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca ısıyı içeride muhafaza etme konusunda da iyi iş çıkarmaktadır. Cam balkonların oldukça güzel olan özelliklerinden biriside içeriden dışarıya baktığınızda sanki cam yokmuş gibi bir görüntüyü size sağlamasıdır. Bu yönü sayesinde de oldukça ilgi çekmektedir. Müşteriler cam balkonunun bu özelliğinden de oldukça memnundurPlastik endüstrisinin en çok gelişimine yer verilen ürünlerinden birisi kesinlikle pimapen ürünleridir. Bu ürünler özellikle evlerimizde oldukça işe yarar şekilde kullanılmaktadır. Pimapen pencereler evlere güzel hava katmasının yanı sıra oldukça iyi ısı yalıtımına sahiptir. Soğuk havanın evinize girmesini önleyerek evinizin çok daha sıcak kalmasını sağlamaktadır. Günümüzde ısınmak ciddi bir sorundur. Bu nedenle ısınmanızın tam anlamı ile sağlanması için pimapenler oldukça iyi bir tercih olacaktır. Başakşehir pimapen şubelerimizden aradığınız pimapen türlerini bulmanız mümkündür. En son geliştirilen pimapenlerden evinize en çok yakışanı seçerek çok daha güzel bir ev görüntüsü sağlayabilirsiniz. Bu açıdan oldukça iyi iş çıkaran PVC pencereler fiyat açısından da oldukça uygundur.
PVC pencerelerin evlerde kullanılmasının ana nedeni sağladığı ısı ve ses yalıtımıdır. Fakat tabi ki de fiyatlardaki ucuzluk müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Bu sayede her kesimden insan bu ürünleri kullanabilir. Bu açıdan oldukça iyi bir tercih olmaktadırlar. Ürünlerin fiyatlarının ucuzluğunun yanı sıra çok kullanışlı olması müşterilerin çok daha fazla memnun edebilmeyi başarmıştır. PVC pencerelerin en son modellerini Başakşehir pimapen şubemizde bulmanız mümkündür. Firmamız bu konuda sizlere en iyi seçenekleri sunmaktadır. Ürün seçiminden montajına kadar size yardım ederek evinize en iyi pimapen pencereleri almanızı sağlamaktadırlar. Müşterilerin memnuniyeti bizim için çok daha önemlidir. Sizden aldığımız olumlu tepkiler sayesinde çok daha iyi işler çıkartabilmekteyiz..

Başakşehir pimapen ve cam balkon sistemleri ile anında kaliteli ve ucuz hizmet vermekteyiz. Pimapen sistemleri ısı ve ses yalıtımı sayesinde evlerinizde konforlu bir yaşam imkanı sunmaktayız. Bu işi son derece kaliteli, titiz ve güvenilir bir şekilde sunarken, aynı zamanda işimizi de uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirerek; sizler için en uygun, en konforlu ve en güvenilir yaşam alanlarını kısa bir süre içerisinde oluşturmaktayız. Camlarınızda dış etkenlere karşı dayanıklı, güvenilir ve hiçbir olumsuz durumun yaşam alanınıza dahil olamayacağı bir çalışma yapmaktayız. Özellikle pencereleriniz için üstten açılabilir özelliği sayesinde evinizi daha doğru bir biçimde havalandırarak, hem dışarıdaki havadan etkilenme şansınızdan, hem de pencerenizin fazla yer kaplaması sorunundan da kurtulacaksınız.

Başakşehir pimapen ve cam balkon sistemleri sayesinde artık yaz ve kış aylarında balkonlarınızda rahatlıkla balkon keyfini sürebilir ve cam balkonlarınız sayesinde güvenle oturabilirsiniz. Zaten cam balkon sistemlerinin artık tercih edilmesinin en büyük sebebi de bu oluyor. Özellikle günümüz binalarında üst katlardaki manzaralı evlerde ve büyük balkonlara sahip evlerde kış aylarında balkon keyfi yapmak pek mümkün olmuyor, yaz aylarında da sinek, böcek gibi haşerelerin rahatsız ettiği düşünülünce bu aylarda da özellikle balkonlarda yemek yemek, kahvaltı yapmak veya çay keyfi yapmak için uygun ortam oluşmuyor. Ancak cam balkonlar sayesinde bu sorunların hepsi ortadan kalkıyor, ayrıca kolayca katlanabilir olması da; dilediğiniz zaman balkonunuzu açma şansını sizlere sunuyor. Firmamız bunun dışında; dış mekanlar içinde özel tasarımlar üretip, bunların satışını gerçekleştiriyor.

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Ataköy Pencere Tamiri

Ataköy Pewncere Tamiri

Ataköy Pimapen Servis  Hattı: 0212 634 76 12 Ataköy Pimapen Servisi, Ataköy Pencere Tamiri, Ataköy Pvc Tamir, Ataköy Panjur Tamiri, Ataköy Pimapen Bayi, Ataköy Pimapenci, Ataköy Pimapen Bayii, Ataköy Pimapen Fiyatı, Ataköy Pimapen Fiyatları, Ataköy Pimapen Bayileri, Ataköy Pimapen Tamir, Ataköy Pimapen Servis, Ataköy Pimapen Balkon, Ataköy Motorlu Panjur, Ataköy Pvc Pencere, Ataköy Pencere Sistemleri, Ataköy Panjur Panjur Tamir, Ataköy Pimapen Tamircisi, Ataköy Kepenk Tamircisi, Ataköy Pvc Tamiri, Cam Balkon Kış bittiğinde balkonların kullanımı genellikle sona erer. Ancak Ataköy cam balkon sistemleri ile artık kış mevsiminde de balkon keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Çevrenin toz, rüzgâr, kar, yağmur, hava kirliliği, soba ve kalorifer isleri, sokağın tozu, arabaların gürültüsü gibi olumsuz koşullarını engelleyen bu sistemler size adeta bir tablo görünümünde evinizde doğayı seyretme imkânı sunar. Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk alternatifleri ve ürün yelpazesi ile müşterilere her türlü ortamı kapatabilme imkânı sağlamaktadır.
Estetik olarak evinizin hoş görünmesini sağlayan bu sistemler fonksiyonellikleri ile de tercih edilmektedir. Bu sistemlerde camlar sabit değildir. İstediğiniz zaman balkonun bir kısmını veya tamamını camları sağa sola hareket ettirerek açabilirsiniz. Cam balkon sistemleri zevklerinize uygun renk seçenekleri ve çeşitli yapılar sunmasının yanında son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Camlar sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Tek harekette açılabilen kilit sisteminin bulunması, güvenlik sistemlerinin mükemmel olması, tam yalıtımlı kenar bitiş profillerinin olması, kanat birleşimlerinde plastik kapaklar sayesinde tam sızdırmazlık sağlaması, cam ve kanat profili birleşimlerinde UV korumalı birleşim olması, istenildiğinde balkonunuzun hiç kapanmamış hale dönebilmesi, her türlü balkon için yapı dokusunun korunması, evinizde yer kazanımı sağlaması, çocuklarınız için emniyetli olması, kolay temizlik ve kolay kullanım, her mevsim balkon kullanımı sağlaması, kusursuz yalıtım ve perde takabilme imkânı ile Esenler cam balkon sistemlerini tercih ediniz.alk arasında daha çok plastik olarak bilinen PVC (polivinil klorür) pimapen sistemler günümüzde hemen her alanda karşımıza çıkmaktadır. Pimapen sistemler yapısal malzemeler olarak pencerelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu plastiklerin sıradan plastiklerden farklı olarak ucuz olması, kendi kendini söndürme özelliği, ısıl iletkenlerinin çok düşük olması ve kullanım kolaylığının olması gibi birçok avantajı vardır. Ataköy pimapende istediğiniz özelliklerde ve boyutlarda pimapen sistemler bulabilirsiniz.

Evinizin bulunduğu hava koşulları, pimapen pencere kalınlığını ve izolasyonunu etkilediği için bu özellikler pimapenin fiyatını da doğrudan etkilemektedir. Bir pimapen sistem alırken garantisi olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir ve almaya karar verildiğinde ise sözleşme yapılmalıdır ve mutlaka fatura istenmelidir. Aksi takdirde bir sorun oluştuğunda hak iddia edemezsiniz.
Pimapen pencereler ömürlüktür. Ne kadar zaman geçerse geçsin bu pencereler hep yeni gibi durur. Ahşap pencereler gibi sürekli boyamak zorunda kalmazsınız ve hava koşullarından etkilenmezler. Çeşitli renk ve yapıda üretilen PVC sistemler vardır. Estetik özelliklerine önem verilerek üretilen bu pencereler her eve farklı bir hava katar.
 Ataköy Cam Blakon den alacağınız herhangi bir pencere için kısa bir pencere bakım eğitimi de alacaksınız. Pimapenleri temizleme sırasında kullanılan kimyasal maddelerin çok asidik veya bazik, aşırı partiküllü gibi özelliklere sahip olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Yumuşak krem kıvamında beyaz renkte bir temizleyici kullanılmalıdır. Bu sistemlerdeki mekanik aksamın bakımı da oldukça önemlidir. Sıcaklık değişimlerinden dolayı genleşmeye uğrayarak zamanla yerlerinden çıkan metal parçaları çok kolay bir şekilde takabilirsiniz

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Ataköy Pimapen tamir

Ataköy Pimapen Servis  Hattı: 0212 634 76 12 Ataköy Pimapen Servisi, Ataköy Pencere Tamiri, Ataköy Pvc Tamir, Ataköy Panjur Tamiri, Ataköy Pimapen Bayi, Ataköy Pimapenci, Ataköy Pimapen Bayii, Ataköy Pimapen Fiyatı, Ataköy Pimapen Fiyatları, Ataköy Pimapen Bayileri, Ataköy Pimapen Tamir, Ataköy Pimapen Servis, Ataköy Pimapen Balkon, Ataköy Motorlu Panjur, Ataköy Pvc Pencere, Ataköy Pencere Sistemleri, Ataköy Panjur Panjur Tamir, Ataköy Pimapen Tamircisi, Ataköy Kepenk Tamircisi, Ataköy Pvc Tamiri, Cam Balkon Kış bittiğinde balkonların kullanımı genellikle sona erer. Ancak Ataköy cam balkon sistemleri ile artık kış mevsiminde de balkon keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Çevrenin toz, rüzgâr, kar, yağmur, hava kirliliği, soba ve kalorifer isleri, sokağın tozu, arabaların gürültüsü gibi olumsuz koşullarını engelleyen bu sistemler size adeta bir tablo görünümünde evinizde doğayı seyretme imkânı sunar. Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk alternatifleri ve ürün yelpazesi ile müşterilere her türlü ortamı kapatabilme imkânı sağlamaktadır.
Estetik olarak evinizin hoş görünmesini sağlayan bu sistemler fonksiyonellikleri ile de tercih edilmektedir. Bu sistemlerde camlar sabit değildir. İstediğiniz zaman balkonun bir kısmını veya tamamını camları sağa sola hareket ettirerek açabilirsiniz. Cam balkon sistemleri zevklerinize uygun renk seçenekleri ve çeşitli yapılar sunmasının yanında son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Camlar sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Tek harekette açılabilen kilit sisteminin bulunması, güvenlik sistemlerinin mükemmel olması, tam yalıtımlı kenar bitiş profillerinin olması, kanat birleşimlerinde plastik kapaklar sayesinde tam sızdırmazlık sağlaması, cam ve kanat profili birleşimlerinde UV korumalı birleşim olması, istenildiğinde balkonunuzun hiç kapanmamış hale dönebilmesi, her türlü balkon için yapı dokusunun korunması, evinizde yer kazanımı sağlaması, çocuklarınız için emniyetli olması, kolay temizlik ve kolay kullanım, her mevsim balkon kullanımı sağlaması, kusursuz yalıtım ve perde takabilme imkânı ile Esenler cam balkon sistemlerini tercih ediniz.alk arasında daha çok plastik olarak bilinen PVC (polivinil klorür) pimapen sistemler günümüzde hemen her alanda karşımıza çıkmaktadır. Pimapen sistemler yapısal malzemeler olarak pencerelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu plastiklerin sıradan plastiklerden farklı olarak ucuz olması, kendi kendini söndürme özelliği, ısıl iletkenlerinin çok düşük olması ve kullanım kolaylığının olması gibi birçok avantajı vardır. Ataköy pimapende istediğiniz özelliklerde ve boyutlarda pimapen sistemler bulabilirsiniz.

Evinizin bulunduğu hava koşulları, pimapen pencere kalınlığını ve izolasyonunu etkilediği için bu özellikler pimapenin fiyatını da doğrudan etkilemektedir. Bir pimapen sistem alırken garantisi olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir ve almaya karar verildiğinde ise sözleşme yapılmalıdır ve mutlaka fatura istenmelidir. Aksi takdirde bir sorun oluştuğunda hak iddia edemezsiniz.
Pimapen pencereler ömürlüktür. Ne kadar zaman geçerse geçsin bu pencereler hep yeni gibi durur. Ahşap pencereler gibi sürekli boyamak zorunda kalmazsınız ve hava koşullarından etkilenmezler. Çeşitli renk ve yapıda üretilen PVC sistemler vardır. Estetik özelliklerine önem verilerek üretilen bu pencereler her eve farklı bir hava katar.
 Ataköy Cam Blakon den alacağınız herhangi bir pencere için kısa bir pencere bakım eğitimi de alacaksınız. Pimapenleri temizleme sırasında kullanılan kimyasal maddelerin çok asidik veya bazik, aşırı partiküllü gibi özelliklere sahip olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Yumuşak krem kıvamında beyaz renkte bir temizleyici kullanılmalıdır. Bu sistemlerdeki mekanik aksamın bakımı da oldukça önemlidir. Sıcaklık değişimlerinden dolayı genleşmeye uğrayarak zamanla yerlerinden çıkan metal parçaları çok kolay bir şekilde takabilirsiniz

pimapen, Pimapen Ataköy, Pimapen Ataköy Bayi, Pimapen Ataköy Bayi, Pimapen Ataköy cam Balkon kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Ataköy Pimapen Servis

Ataköy Pimapen Servis  Hattı: 0212 634 76 12 Ataköy Pimapen Servisi, Ataköy Pencere Tamiri, Ataköy Pvc Tamir, Ataköy Panjur Tamiri, Ataköy Pimapen Bayi, Ataköy Pimapenci, Ataköy Pimapen Bayii, Ataköy Pimapen Fiyatı, Ataköy Pimapen Fiyatları, Ataköy Pimapen Bayileri, Ataköy Pimapen Tamir, Ataköy Pimapen Servis, Ataköy Pimapen Balkon, Ataköy Motorlu Panjur, Ataköy Pvc Pencere, Ataköy Pencere Sistemleri, Ataköy Panjur Panjur Tamir, Ataköy Pimapen Tamircisi, Ataköy Kepenk Tamircisi, Ataköy Pvc Tamiri, Cam Balkon Kış bittiğinde balkonların kullanımı genellikle sona erer. Ancak Ataköy cam balkon sistemleri ile artık kış mevsiminde de balkon keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Çevrenin toz, rüzgâr, kar, yağmur, hava kirliliği, soba ve kalorifer isleri, sokağın tozu, arabaların gürültüsü gibi olumsuz koşullarını engelleyen bu sistemler size adeta bir tablo görünümünde evinizde doğayı seyretme imkânı sunar. Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk alternatifleri ve ürün yelpazesi ile müşterilere her türlü ortamı kapatabilme imkânı sağlamaktadır.
Estetik olarak evinizin hoş görünmesini sağlayan bu sistemler fonksiyonellikleri ile de tercih edilmektedir. Bu sistemlerde camlar sabit değildir. İstediğiniz zaman balkonun bir kısmını veya tamamını camları sağa sola hareket ettirerek açabilirsiniz. Cam balkon sistemleri zevklerinize uygun renk seçenekleri ve çeşitli yapılar sunmasının yanında son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Camlar sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Tek harekette açılabilen kilit sisteminin bulunması, güvenlik sistemlerinin mükemmel olması, tam yalıtımlı kenar bitiş profillerinin olması, kanat birleşimlerinde plastik kapaklar sayesinde tam sızdırmazlık sağlaması, cam ve kanat profili birleşimlerinde UV korumalı birleşim olması, istenildiğinde balkonunuzun hiç kapanmamış hale dönebilmesi, her türlü balkon için yapı dokusunun korunması, evinizde yer kazanımı sağlaması, çocuklarınız için emniyetli olması, kolay temizlik ve kolay kullanım, her mevsim balkon kullanımı sağlaması, kusursuz yalıtım ve perde takabilme imkânı ile Esenler cam balkon sistemlerini tercih ediniz.alk arasında daha çok plastik olarak bilinen PVC (polivinil klorür) pimapen sistemler günümüzde hemen her alanda karşımıza çıkmaktadır. Pimapen sistemler yapısal malzemeler olarak pencerelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu plastiklerin sıradan plastiklerden farklı olarak ucuz olması, kendi kendini söndürme özelliği, ısıl iletkenlerinin çok düşük olması ve kullanım kolaylığının olması gibi birçok avantajı vardır. Ataköy pimapende istediğiniz özelliklerde ve boyutlarda pimapen sistemler bulabilirsiniz.

Evinizin bulunduğu hava koşulları, pimapen pencere kalınlığını ve izolasyonunu etkilediği için bu özellikler pimapenin fiyatını da doğrudan etkilemektedir. Bir pimapen sistem alırken garantisi olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir ve almaya karar verildiğinde ise sözleşme yapılmalıdır ve mutlaka fatura istenmelidir. Aksi takdirde bir sorun oluştuğunda hak iddia edemezsiniz.
Pimapen pencereler ömürlüktür. Ne kadar zaman geçerse geçsin bu pencereler hep yeni gibi durur. Ahşap pencereler gibi sürekli boyamak zorunda kalmazsınız ve hava koşullarından etkilenmezler. Çeşitli renk ve yapıda üretilen PVC sistemler vardır. Estetik özelliklerine önem verilerek üretilen bu pencereler her eve farklı bir hava katar.
 Ataköy Cam Blakon den alacağınız herhangi bir pencere için kısa bir pencere bakım eğitimi de alacaksınız. Pimapenleri temizleme sırasında kullanılan kimyasal maddelerin çok asidik veya bazik, aşırı partiküllü gibi özelliklere sahip olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Yumuşak krem kıvamında beyaz renkte bir temizleyici kullanılmalıdır. Bu sistemlerdeki mekanik aksamın bakımı da oldukça önemlidir. Sıcaklık değişimlerinden dolayı genleşmeye uğrayarak zamanla yerlerinden çıkan metal parçaları çok kolay bir şekilde takabilirsiniz

Genel kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

bakırköy katlanır cam balkon

bakırköy katlanır cam balkon

Bakırköy bölgesinin neresinde olursanız olun gezici aracımızla, size hizmet vermek için en kısa zamanda kapınızda olacağız. Bunun için bize 0212 634 76 12  müşteri hizmetleri numaramızdan yada sitemizden ulaşabilirsiniz..

Verdiğimiz bu hizmet için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Eğer hâla cam balkonunuz yoksa ve yaptırmak istiyorsanız, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri bütün bölgelere 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti öncelikli olan çalışma anlayışımız, mobil servisimizle de hizmetinizdedir.

servis numaramızla bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Websitemiz üzerinden de mail gönderebilir alanında uzman Katlanır Cam Balkon Sistemleri Servisi Alanında Kalite ve Güvenin Adresi Alanında uzman kadromuzKatlanır Cam Balkon servisinde her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmaları önemli anlayışlarımızdan biridir. Katlanır Cam Balkon hakkında bütün problemlerinizi müşteri hizmet numaramıza danışabilir ve Anında Katlanır Cam Balkon için çözüm alabilirsiniz. Siz saygı değer müşterilerimiz önce profesyonellik sonra memnuniyet istersiniz. Katlanır Cam Balkon Sistemleri Servisi Alanında Kalite ve Güvenin Adresi İstanbul da Avrupa ve Anadolu Yakasına hizmet veren ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Biz, müşteri memniyeti odaklı çalışmamızla birlikte, size ödediğiniz miktarın karşılığını tam olarak vermekle sorumluyuz. ve onarılmış vaziyette geri alabilirsiniz. bakırköy Katlanır Cam Balkon Servisimiz bütün bölgelere 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti öncelikli olan çalışma anlayışımız, mobil servisimizle de hizmetinizdedir.servis numaramızla bize 7/24 bakırköy nin bütün mahallelelerinden ulaşabilirsiniz. Websitemiz üzerinden de mail gönderebilir alanında uzman Katlanır Cam Balkon ilgili sorunlarınız çözmek için cevap alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz Bakırköy Katlanır Cam Balkon servisinde her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmaları önemli anlayışlarımızdan biridir Bakırköy

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

bayrampaşa katlanır cam balkon

bayrampaşa katlanır cam balkon

Bayrampaşa Cam Balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekânlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgâr, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…

Bayrampaşa Cam Balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Bayrampaşa Cam Balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…)
Bayrampaşa Cam Balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar. Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

beylikdüzü katlanır cam balkon

beylikdüzü katlanır cam balkon

Cam Balkon Beylikdüzü  Katlanır Cam Balkon Beylikdüzü ;  Katlanır cam balkon alttan ve üstte bulunan 8 cm yüksekliğinde 5 mm et kalınlığına sahip alüminyum ray sisteminin ortasında 8 mm kalınlığında temperli (kırılmaz, güçlendirilmiş) cam bulunan her camda 4 adet çift taşıyıcılı paslanmaz çelik teker bulunan cam aralarında sararma ve kırılma yapmayan kauçuk bazlı şeffaf  contaların mevcut olduğu her mekana uygulanabilen çok fonksiyonlu bir sistemdir.

Katlanır cam balkon en yaygın ev balkonlarında kullanılmakta ve her şekilde balkona uygulanabilmektedir. Ev balkonlarının yanı sıra restaurant, cafe, bar, kış bahçesi ve çatı katlarına da kullanılabilen bir sistemdir.

Katlanır cam balkon her hangi bir kırma işi olmadan ve mekanınızın şeklinde her hangi bir değişiklik yapmadan uygulanan tek sistemdir.

KATLANIR CAM BALKON GOLD SERİ

Katlanır cam balkon sisteminin m² ağırlığı 25-30 kg dır.

Cam kalınlığı 8 mm dir. Camlar Paşabahçe şişe camın temperli (güçlendirilmiş) ve rodajlı camları kullanılmaktadır.

Ayrıca cam rengi olarak şişe cam standartlarında olmak üzere renkli cam (füme(siyah), bronz, yeşil,mavi) seçenekleri mevcuttur.

Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan alüminyum kalınlığı 8 mm et kalınlığına sahiptir. Et kalınlığının fazla olması alüminyumun burkulması, açılmasını engellerken üzerine atılan vidaların daha sağlam tutmasında yardımcı olur.

Katlanır cam balkon sistemi alttan ve üstten çift taşıyıcılı bir sistemdir. Her camda 4 adet paslanmaz çelik çift taşıyıcılı teker kullanılmaktadır.

Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan plastik aksam 1. kalite plastikten üretilmiş olup kesinlikle geri dönüşüm malzemesine yer verilmez.

Katlanır cam balkon sisteminde cam aralarında kullanılan şeffaf contalar kauçuk bazlıdır ve kesinlikle sararma çatlama vb. gibi durumlarla karşılaşmassınız.

Sistemde kullanılan kıl fitiller cama yapıştırılan alüminyumların altında 2 sıra halinde kullanılır ve kalınlık olarak 1200 mm kalınlığındadır.

Katlanır cam balkon sisteminin izolasyonunda kullanılan silikonlar anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Koku ve küf yapmaz.

Katlanır cam balkon izolasyonu bittikten sonra kesinlikle su, yağmur, rüzgar, toz almaz.

Sistemde kullanılan alüminyumlarda renk seçenekleri mevcuttur. Elektrostatik toz fırın boya uygulanmakta ve renk seçenekleri (RAL) kullanılmaktadır.

Katlanır sistem gold seri her türlü sistem arızasına ve montajdan kaynaklanabilecek sorunlara karşı 5 (beş) yıl garanti kapsamındadır.

OVAL ŞEKİLLİ KATLANIR CAM BALKON

Katlanır cam balkon sistemleri her alana kolaylıkla uygulana bilen mekanınızın şeklini bozmadan her şekilde montaj kolaylığı sağlayan bir sistemdir. Oval yada yuvarlak alanlarada rahatlıkla yapılabilir ve şık bir mekan yaratma fırsatı sunar.

ÜSTTEN ASKILI KATLANIR CAM (VİTRİN) SİSTEMİ

Cam sistemleri ev balkonlarında kullanıldığı gibi cafe, bar, restaurant, ofis, atölye vb. gibi iş yerlerinizin ön cephelerinide kapatmak amacıylada rahatlıkla kullanılabilen bir sistemdir. Üstten taşımalı vitrin camlama sisteminde camlar 10 mm kalınlığında alüminyumlar 12 mm et kalınlığında sistemin kendi içinde bir adet kapısı mevcut istenildiğinde tamamen açılabilen açılınca yerde herhangi bir eşik yada yükselti barındırmayan kullanımı rahat çok fonksiyonel iş yerleri ve giriş çıkış yapılan mekanlar için ideal bir cam sistemidir.

 

Cam balkon sistemleri sadece ev balkonlarının camlamasında değil bir çok alanda sıkça karşımıza çıkmaya başlamıştır. Ev ve apartmanların bahçelerinde bulunan çardak ve kamelyalar katlanır cam balkon sistemleriyle kapatılabilmekte ve kışında rahat ve sıcak bir ortam olan kış bahçeleri yaratılmaktadır.Ayrıca kış bahçesi sadece buralarda değil

cafe ve restaurantlarda da çok fazla tercih edilmektedir. son sigara yasaklarından sonra işletmeciler bir çok çözüme başvurmuşlar ama bunların içinde en kullanışlı ve görsel açıdan güzel olan sistem açılır çatı ve etrafına katlanır cam balkon sistemi olduğu müşteri tercihlerindende anlaşılmıştır.Cam Balkon Beylikdüzü

Cam Balkon Kayaşehir  Cam balkon sistemleri sadece ev balkonlarının camlamasında değil bir çok alanda sıkça karşımıza çıkmaya başlamıştır. Ev ve apartmanların bahçelerinde bulunan çardak ve kamelyalar katlanır cam balkon sistemleriyle kapatılabilmekte ve kışında rahat ve sıcak bir ortam olan kış bahçeleri yaratılmaktadır.Ayrıca kış bahçesi sadece buralarda değil

cafe ve restaurantlarda da çok fazla tercih edilmektedir. son sigara yasaklarından sonra işletmeciler bir çok çözüme başvurmuşlar ama bunların içinde en kullanışlı ve görsel açıdan güzel olan sistem açılır çatı ve etrafına katlanır cam balkon sistemi olduğu müşteri tercihlerindende anlaşılmıştır.

Cam Balkon Güngören Bu ürünün fiyatı hesaplanırken m2 birimi kullanılır. Kısaca sizlerin anlayacağı şekilde genişlik ile yükseklik ölçüleri çarpılır. Ve firmalar belirledikleri m2 fiyatı ile sizlere montajı ile birlikte bu işi ne kadar bir fiyata yapabileceğini söylerler. Cam balkon fiyatları için firmalar genel olarak işin hacmine göre birim fiyatı vermektedirler. Mesela 3 m2 olan bir balkon’a 600 tl diyebilirler. Yani burada m2 fiyatı 200 tl civarına gelmektedir. Ancak 5 m2 olan bir balkonu bu hesaplamaya göre 1000 tl değil de 800 tl’ye yapar. Yani ne kadar çok iş olursa fiyat o kadar düşük olabilir.

Bu nedenle siz cam balkon yaptıracağınız mekanı ölçerek telefon veya mail yolu ile yetkililere ulaştırabilir ve montaj yapılacak ilçeyi onlara ileterek net olarak fiyat alabilirsiniz. İnternet sayesinde bir çok cam balkon bayilerine ulaşabiliyoruz. Ancak burada önemli olan hangi firmanın işçiliği daha iyi onu bulmak lazım. Ne en ucuzu ne en pahalısı olması gerekir. Önemli olan uygun fiyata kaliteli ve tavsiye edilen bir firma ile çalışmaktır. Firmamız bu konuda sizlere garanti vermektedir. İşçiliğimize daima güveniyoruz. Ve satış sonrası herhangi bir sorun olursa size anında destek veriyoruz. Bir çok müşterimiz bizi dürüst ve zamanında yaptığımız işler sayesinde tavsiye etmektedir. Ayrıca uygun cam balkon fiyatları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Cam Balkon Beylikdüzü

Ülkemize kısa bir süre önce gelen bu ürün için ilk başlarda verilen fiyatlar gerçekten çok uçuktu. Çünkü yeni moda ve az sayıda firma bu sektöre adım atmıştı. Ancak şimdi durum böyle değil. Her köşe başında bu işi yapan firmalar var. Tabi işin ustaları yine sınırlı sayıda. Ancak bu kadar çok kişinin bu işe başlaması ile artan rekabetten dolayı fiyatları minumun seviyeye inmiş durumdadır. Ama her zaman söylediğimiz gibi en ucuz yapanları tercih etmek sonradan büyük sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Biz ortalama 160 tl ile ürünlerimizi montajı ile birlikte yapmaktayız. Ve sorunsuz işçilik garantisini hem biz hemde bizimle daha önceden çalışan müşterilerimiz vermektedir

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Güngören Cam Balkon Fiyatları

Güngören Cam Balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekânlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgâr, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…

Güngören Cam Balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Güngören Cam Balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…)
Güngören Cam Balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar. Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır

Güngören Cam Balkon, Güngören Cam Balkon, Güngören Cam Balkon fiyatları, Güngören Cam Balkon çeşitleri, katlanır Güngören Cam Balkon, Güngören Cam Balkon sistemleri Güngören Cam Balkon kapama, balkon kapatma

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Bahçeşehir Pimapen Tamiri

Bahçeşehir Pimapen Tamir Bahçeşehir Cam Balkon Tamiri, Bahçeşehir Kepenk Tamircisi, Bahçeşehir Motorlu Panjur, Bahçeşehir Panjur Panjur Tamir, Bahçeşehir Panjur Tamiri, Bahçeşehir Pencere Sistemleri, Bahçeşehir Pencere Tamiri, Bahçeşehir Pimapen Balkon,Bahçeşehir Pimapen Bayi, Bahçeşehir Pimapen Bayii, Bahçeşehir Pimapen Bayileri,Bahçeşehir Pimapen Fiyatı, Bahçeşehir Pimapen Fiyatları, Bahçeşehir Pimapen servis, Bahçeşehir Pimapen Servisi, Bahçeşehir Pimapen Tamir, Bahçeşehir Pimapen Tamircisi, Bahçeşehir Pimapenci, Bahçeşehir Pvc Pencere, Bahçeşehir Pvc Tamir, Bahçeşehir Pvc Tamiri

Güngören Cam Balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekânlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgâr, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…

Güngören Cam Balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Güngören Cam Balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…)
Güngören Cam Balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar. Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır

Güngören Cam Balkon, Güngören Cam Balkon, Güngören Cam Balkon fiyatları, Güngören Cam Balkon çeşitleri, katlanır Güngören Cam Balkon, Güngören Cam Balkon sistemleri Güngören Cam Balkon kapama, balkon kapatma

Genel, pimapen kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Pimapen Yeşilköy

Pimapen Yeşilköy PİMAPEN S-6000 CLASSIC serisi 60 mm genişliğinde, 3 odacıklı ve iç-dış contalama sistemi ile her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak veren bir çeşit zenginliğine sahiptir. PİMAPEN S-6000 CLASSIC gerek yüksek izolasyon özellikleri ile farklı iklim koşullarında kullanılabilmesi, gerekse geniş pencere ve kapı açıklıklarına cevap verebilmesi bakımından özel bir seridir.

PİMAPEN S-6000 Classic iç ve dış conta sistemine sahiptir. Ana profillerin tümü 3 odacıklı ve 60 mm genişliğinde olup, dış duvar et kalınlığı 3 mm’dir. 4 mm’den 30 mm’ye kadar tek, çift, üçlü izolasyonlu cam ve panel kullanılabilmektedir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilder dizayn edilmiştir. Ana profillerin tümünde su toplama hazinesi su akışını kolaylaştıracak şekilde eğimli dizayn edilmiştir.

İçe ve dışa açılan 2 farklı kapı profili olup, her iki profilde de cam çıtaları iç kısımda yer almaktadır.Eşiksiz kilitli kapılarda alüminyum kapı altlığı, alüminyum eşik profili ve conta ile sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Uygulama Detayları

Ortakayıtsız çift kanat açılım, kasa ve kanatta ortak kullanılan orta kayıt profili, 45° lik açılarla buluşan cam çıta profillerinin meyilli görünümleri ile en ince ayrıntısına kadar araştırılmış, geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.

Pimapen S6000 Quadro

Pimapen S6000 Quadro

PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biri olan s6000 Quadro serisi 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir. İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir.

PİMAPEN S-6000 Quadro’nun yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağla ve her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir. Tüm ana profiller 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklıdır.

Kasa ve kanat yüksekliğinin 111 mm olması, her çeşit pencere boşluğunda profil yüzeyinin daha az görünmesini sağlayarak, daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

İç ve dış contalama sistemine sahiptir. Destek sacı odası geniş açıklıkları geçebilecek şekilde büyük bırakıldığından gerekli atalet momentine ( statik mukavemete ) sahip destek sacı kullanımına imkan verir.

Uygulama Detayları

Kasa ve kanatta ortak kullanılan ortakayıt profili, 45° lik açılarla bulusan cam çıtaları, PİMAPEN’in tüm pervaz, parapet gibi yardımcı profilleri ile ve ayrıca S-6000 CLASSIC ile tam uyumlu olan PİMAPEN S-6000 QUADRO kompakt bir seridir.

Pimapen S9500 Slider

pimapen S9500 Slider

S-9500 Slider serisinde, kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanimi azaltilmakta böylece maliyetler düsürülmektedir.

Pimapen s9500 Slider serisi ile daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Özel kasa profili 95 mm genişliğindedir. 5 mm’den 22 mm’ye kadar tek ve çift cam kullanılabilmektedir.İki bölmelide tek bölme, üç bölmelide orta bölme, dört bölmeli de ise iki bölme sabit olarak yapılmaktadır. Sabit bölmelerde kanat profili kullanılmadan sadece cam çıta ile cam, kasaya monte edilir. Kasa-kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırça contalarla sızdırmazlık sağlanır. Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki ray üzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır. Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi su akışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Pimapen S-9500 Slider kasa profillerinin duvar bağlantısındaki özel tırnakları, kasanın duvar ile birleşiminde yardımcı profillerin kullanılmasına imkan vermektedir. Cam çıtalarının iç yüzeyleri eğimlidir.

Pimapen S5300 Bora

Pimapen S5300 Bora

PİMAPEN S-5300 Bora, iç-dış contalı olarak kullanıma sunulan alternatiflerden biri olmakla birlikte PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmekte ve tüm detaylara ekonomik çözümler sunmaktadır.

Tüm ana profiller 53 mm genişliğinde olan S-5300 BORA’nın kasa, kanat ve ortakayıt profillerinin dış yüzeye bakan uç kısımları 45° eğimli dizayn edilerek estetik bir görüntü elde edilir. Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırmaktadır. 4 mm’den 20 mm’ye kadar tek cam, çift cam ve pano kullanılabilmektedir. Ana profillerin tümünde su toplama haznesi suyun dışarı akışını kolaylaştıracak şekilde %3 eğimli dizayn edilmiştir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PIMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırılmaktadır.

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa ve kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır.

PİMAPEN S-7000 Horizon serisi ana profillerinin tamamı 70 mm genişliğindedir. Kasa ve kanat profillerinin genişliği 113 mm. dir. Böylelikle cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır. Cam çıtaları estetik görünümü sağlayan eğimli hatlara sahiptir. Kapı profilleri hariç tüm ana profiller 5 odacıklı olduğundan üstün bir yalıtım özelliği bulunmaktadır.

Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanatlar hiç zorlanmadan kolaylıkla açılabilmektedir. Çift kanat pencere ve kapılarda bini profili kullanılarak simetrik bir görüntü sağlanmaktadır. İç ve dış contadan oluşan 2′li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir. Pimapen s7000 Horizon serisi İçe veya dışa açılan iki ayrı kapı profiline sahiptir. Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır. Bu sayede hem görüntü bütünlüğü korunmuş, hem de bu bölgelerde toz birikmesi engellenmiştir.

Uygulama Detayları

S-7000 Horizon profillerinin destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.

Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır ve özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.

S-7000 Horizon serisinde, çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

 

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

Pimapen ve Güvenlik

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan hırsızlığa karşı PVC pencere ve kapılarda alınabilecek tüm önlemler PİMAPEN‘de var. Tüm PİMAPENserilerine uyumlu ” Temel Güvenlikli Donanımlar, Arttırılmış Güvenlikli Donanımlar, Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri, Kırılmayan Camlar ” gibi güvenlik sistemleri tüketicilerin kullanımına sunuluyor. PVC pencere ve kapı sistemlerinin ” güvenlikli ” olabilmesi için gerekli olan; güçlü profiller, güvenlikli donanımlar, kilitli kollar, güçlendirilmiş destek sacları ve emniyetli camlar gibi özellikler PİMAPEN ’de kullanılmaktadır.

Ayrıca PİMAPEN serilerinde kullanılan Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri ile pencere ve kapıların açılan bölümlerine yerleştirilen kablosuz, küçük vericilerle, hiçbir tadilata gerek kalmadan tüm sistem çok kısa sürede kurulabilmektedir. Vericiler; merkez üniteye, monte edildikleri kanadın kapalı veya açık olduğu konusunda bilgi göndermekte ve bu yolla pencerelerin durumları tüm odaları gezmeye gerek kalmadan tespit edilebilmektedir. Sistem böylece, hırsızlığa karşı erken uyarı özelliğinin yanı sıra, açık unutulmuş pencere ve kapıları göstererek, enerji tasarrufuna da yardımcı olmaktadır

Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Pimapen Başakşehir

Classic

PİMAPEN S-6000 CLASSIC serisi 60 mm genişliğinde, 3 odacıklı ve iç-dış contalama sistemi ile her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak veren bir çeşit zenginliğine sahiptir. PİMAPEN S-6000 CLASSIC gerek yüksek izolasyon özellikleri ile farklı iklim koşullarında kullanılabilmesi, gerekse geniş pencere ve kapı açıklıklarına cevap verebilmesi bakımından özel bir seridir.

PİMAPEN S-6000 Classic iç ve dış conta sistemine sahiptir. Ana profillerin tümü 3 odacıklı ve 60 mm genişliğinde olup, dış duvar et kalınlığı 3 mm’dir. 4 mm’den 30 mm’ye kadar tek, çift, üçlü izolasyonlu cam ve panel kullanılabilmektedir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilder dizayn edilmiştir. Ana profillerin tümünde su toplama hazinesi su akışını kolaylaştıracak şekilde eğimli dizayn edilmiştir.

İçe ve dışa açılan 2 farklı kapı profili olup, her iki profilde de cam çıtaları iç kısımda yer almaktadır.Eşiksiz kilitli kapılarda alüminyum kapı altlığı, alüminyum eşik profili ve conta ile sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Uygulama Detayları

Ortakayıtsız çift kanat açılım, kasa ve kanatta ortak kullanılan orta kayıt profili, 45° lik açılarla buluşan cam çıta profillerinin meyilli görünümleri ile en ince ayrıntısına kadar araştırılmış, geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.

Pimapen S6000 Quadro

Pimapen S6000 Quadro

PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biri olan s6000 Quadro serisi 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir. İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir.

PİMAPEN S-6000 Quadro’nun yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağla ve her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir. Tüm ana profiller 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklıdır.

Kasa ve kanat yüksekliğinin 111 mm olması, her çeşit pencere boşluğunda profil yüzeyinin daha az görünmesini sağlayarak, daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

İç ve dış contalama sistemine sahiptir. Destek sacı odası geniş açıklıkları geçebilecek şekilde büyük bırakıldığından gerekli atalet momentine ( statik mukavemete ) sahip destek sacı kullanımına imkan verir.

Uygulama Detayları

Kasa ve kanatta ortak kullanılan ortakayıt profili, 45° lik açılarla bulusan cam çıtaları, PİMAPEN’in tüm pervaz, parapet gibi yardımcı profilleri ile ve ayrıca S-6000 CLASSIC ile tam uyumlu olan PİMAPEN S-6000 QUADRO kompakt bir seridir.

Pimapen S9500 Slider

pimapen S9500 Slider

S-9500 Slider serisinde, kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanimi azaltilmakta böylece maliyetler düsürülmektedir.

Pimapen s9500 Slider serisi ile daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Özel kasa profili 95 mm genişliğindedir. 5 mm’den 22 mm’ye kadar tek ve çift cam kullanılabilmektedir.İki bölmelide tek bölme, üç bölmelide orta bölme, dört bölmeli de ise iki bölme sabit olarak yapılmaktadır. Sabit bölmelerde kanat profili kullanılmadan sadece cam çıta ile cam, kasaya monte edilir. Kasa-kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırça contalarla sızdırmazlık sağlanır. Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki ray üzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır. Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi su akışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Pimapen S-9500 Slider kasa profillerinin duvar bağlantısındaki özel tırnakları, kasanın duvar ile birleşiminde yardımcı profillerin kullanılmasına imkan vermektedir. Cam çıtalarının iç yüzeyleri eğimlidir.

Pimapen S5300 Bora

Pimapen S5300 Bora

PİMAPEN S-5300 Bora, iç-dış contalı olarak kullanıma sunulan alternatiflerden biri olmakla birlikte PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmekte ve tüm detaylara ekonomik çözümler sunmaktadır.

Tüm ana profiller 53 mm genişliğinde olan S-5300 BORA’nın kasa, kanat ve ortakayıt profillerinin dış yüzeye bakan uç kısımları 45° eğimli dizayn edilerek estetik bir görüntü elde edilir. Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PİMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırmaktadır. 4 mm’den 20 mm’ye kadar tek cam, çift cam ve pano kullanılabilmektedir. Ana profillerin tümünde su toplama haznesi suyun dışarı akışını kolaylaştıracak şekilde %3 eğimli dizayn edilmiştir. Cam contaları dışardan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Uygulama Detayları

Bu seride özel dizayn balkon kapısı profili sayesinde kazanılan daha geniş görüş olanağı ile birlikte, yardımcı profillere gerek duyulmaksızın geniş açıklıklar daha ferah mekanlara dönüştürülmektedir. PIMAPEN’in diğer serileri ile uyumlu olarak kullanılabilmesi, mekanları daha ekonomik ve farklı çözümlere ulaştırılmaktadır.

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S7000 Horizon

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa ve kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır.

PİMAPEN S-7000 Horizon serisi ana profillerinin tamamı 70 mm genişliğindedir. Kasa ve kanat profillerinin genişliği 113 mm. dir. Böylelikle cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır. Cam çıtaları estetik görünümü sağlayan eğimli hatlara sahiptir. Kapı profilleri hariç tüm ana profiller 5 odacıklı olduğundan üstün bir yalıtım özelliği bulunmaktadır.

Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanatlar hiç zorlanmadan kolaylıkla açılabilmektedir. Çift kanat pencere ve kapılarda bini profili kullanılarak simetrik bir görüntü sağlanmaktadır. İç ve dış contadan oluşan 2′li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir. Pimapen s7000 Horizon serisi İçe veya dışa açılan iki ayrı kapı profiline sahiptir. Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır. Bu sayede hem görüntü bütünlüğü korunmuş, hem de bu bölgelerde toz birikmesi engellenmiştir.

Uygulama Detayları

S-7000 Horizon profillerinin destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.

Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır ve özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.

S-7000 Horizon serisinde, çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

 

Dr. PİMAPEN – Tüketici Bilgilendirme

Pimapen ve Güvenlik

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan hırsızlığa karşı PVC pencere ve kapılarda alınabilecek tüm önlemler PİMAPEN‘de var. Tüm PİMAPENserilerine uyumlu ” Temel Güvenlikli Donanımlar, Arttırılmış Güvenlikli Donanımlar, Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri, Kırılmayan Camlar ” gibi güvenlik sistemleri tüketicilerin kullanımına sunuluyor. PVC pencere ve kapı sistemlerinin ” güvenlikli ” olabilmesi için gerekli olan; güçlü profiller, güvenlikli donanımlar, kilitli kollar, güçlendirilmiş destek sacları ve emniyetli camlar gibi özellikler PİMAPEN ’de kullanılmaktadır.

Ayrıca PİMAPEN serilerinde kullanılan Funksensorik Kontrol ve Uyarı Sistemleri ile pencere ve kapıların açılan bölümlerine yerleştirilen kablosuz, küçük vericilerle, hiçbir tadilata gerek kalmadan tüm sistem çok kısa sürede kurulabilmektedir. Vericiler; merkez üniteye, monte edildikleri kanadın kapalı veya açık olduğu konusunda bilgi göndermekte ve bu yolla pencerelerin durumları tüm odaları gezmeye gerek kalmadan tespit edilebilmektedir. Sistem böylece, hırsızlığa karşı erken uyarı özelliğinin yanı sıra, açık unutulmuş pencere ve kapıları göstererek, enerji tasarrufuna da yardımcı olmaktadır.

pimapen kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Pimapen Başakşahir

Pimapen Başakşahir   Pvc Pencere Başakşehir Bölge Bayi Eserlerpen Telefon 0212 634 76 12 pimapen pencere destek hattı 0553 301 40 10 fıratpen egepen winsa erpen pakpen gibi markalar yapmaktadır pimapen pencere sistemleri eserler pimapen

Genel, pimapen kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Pimapen Bayii

TEL 0212 634 76 12  CEP  0553 301 40 11 

Bu yazı Pimapen kategorisine gönderilmiş ve Pimapen Acarkent, Pimapen Acarlar, Pimapen Acısu, Pimapen Armağanevler, Pimapen Aşıkveysel mah., Pimapen Atalar, Pimapen Ataşehir, Pimapen Bağlarbaşı, pimapen bakırköy, pimapen bayrampaşa, Pimapen Bebek, pimapen beşiktaş, Pimapen Beykoz, Pimapen Beyoğlu, pimapen bostancı, Pimapen Bulgurlu, Pimapen Büyükada, Pimapen Çakmak, Pimapen Çamlık, Pimapen Çapa, Pimapen Çavuşbaşı, Pimapen Çayırova, Pimapen Çekmeköy, Pimapen Çengelköy, Pimapen Cevizli, Pimapen Çiftlik, Pimapen Cumhuriyet mah., Pimapen Doğancılar, Pimapen Dudullu, Pimapen Eeminönü, Pimapen Emniyet mah., Pimapen Erenköy, Pimapen Esatpaşa, pimapen esenler, Pimapen Esenyol, Pimapen Etemefendi, Pimapen Etiler, Pimapen Eyüp, Pimapen Fenerbahçe, Pimapen Feti mah., Pimapen Fikirtepe, Pimapen Gaziosmanpaşa, Pimapen Gebze,Pimapen Göztepe, Pimapen Güngören, Pimapen Hasanpaşa, Pimapen Heybeliada, Pimapen İcadiye, Pimapen İçerenköy, Pimapen İçmeler, Pimapen İdealtepe, Pimapen Ihlamurkuyu, Pimapen İmes, Pimapen Kadıköy, Pimapen Kağıthane, pimapen karaköy, Pimapen kartal, Pimapen Kayışdağı, Pimapen Kazasker, Pimapen Kirazlıtepe, Pimapen Kısıklı, Pimapen Koşuyolu, Pimapen Kozyatağı, Pimapen Küçükbakkalköy, Pimapen Küçüksu, pimapen küçükyalı,Pimapen Kurtköy, Pimapen Laleli, Pimapen Levent, Pimapen Libadiye, Pimapen Madenler, pimapen maltepe,Pimapen Maslak, Pimapen Mecidiyeköy, Pimapen Merdivenköy, Pimapen Merter, Pimapen Moda, Pimapen Nişantaşı,Pimapen Okmeydanı, Pimapen Ömerli, Pimapen Örnek mah., Pimapen Ortaköy, Pimapen Pendik, Pimapen Rasathane, Pimapen Sahrayıcedit, Pimapen Samandıra, Pimapen Sarıgazi, Pimapen Sarıyer, Pimapen Şaşkınbakkal, Pimapen Şekerpınar, Pimapen Selamsız, Pimapen Şerifali, pimapen şişli, Pimapen Site mah.,Pimapen Soğanlı, Pimapen Soyak, Pimapen Suadiye, Pimapen Sultanbeyli, Pimapen Sultanmurat, Pimapen taksim,Pimapen Talimhane, Pimapen Tatlısu, Pimapen Tavukçuyolu, Pimapen Tersane, Pimapen Topkapı, Pimapen Tuzla,Pimapen Uğurmumcu, Pimapen Ulus, Pimapen Ümraniye, Pimapen Ünalan, Pimapen Üsküdar, Pimapen Yakacık,Pimapen Yenidoğan, Pimapen Yenisahra, Pimapen Zeynepkamil, Pimapen Zeytinburnu, Pimapen Ziverbey,pimapen-ikitelli, pimapen.fatih ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

* Pimapen Ataşehir
* Pimapen Acarkent
* Pimapen Atalar
* Pimapen Bağlarbaşı
* Pimapen Beşiktaş
* Pimapen Beykoz
* Pimapen Bostancı
* Pimapen Bulgurlu
* Pimapen Büyükada
* Pimapen Çakmak
* Pimapen Çayırova
* Pimapen Cevizli
* Pimapen Esenler
* Pimapen Erenköy
* Pimapen Etemefendi
* Pimapen Etiler
* Pimapen Fatih
* Pimapen Fenerbahçe
* Pimapen Fikirtepe
* Pimapen Göztepe
* Pimapen Heybeliada
* Pimapen İçerenköy
* Pimapen İdealtepe
* Pimapen Kadıköy
* Pimapen Kartal
* Pimapen Kazasker
* Pimapen Koşuyolu
* Pimapen Kozyatağı
* Pimapen Kayışdağı
* Pimapen Bebek
* Pimapen Kağıthane
* Pimapen Okmeydanı
* Pimapen Şişli
* Pimapen Bakırköy
* Pimapen Beyoğlu
* Pimapen Gebze
* Pimapen Nişantaşı
* Pimapen İçmeler
* Pimapen Merter
* Pimapen Güngören
* Pimapen Eeminönü
* Pimapen Bayrampaşa
* Pimapen Gaziosmanpaşa
* Pimapen Eyüp
* Pimapen Topkapı
* Pimapen Çapa
* Pimapen Karaköy
* Pimapen Sarıgazi
* Pimapen Yenidoğan
* Pimapen Çengelköy
* Pimapen Çekmeköy
* Pimapen Çavuşbaşı
* Pimapen Beykoz
* Pimapen Küçükbakkalköy
* Pimapen Küçükyalı
* Pimapen Kurtköy
* Pimapen Dudullu
* Pimapen Libadiye
* Pimapen Maltepe
* Pimapen Levent
* Pimapen Maslak
* Pimapen Mecidiyeköy
* Pimapen Merdivenköy
* Pimapen Moda
* Pimapen Ömerli
* Pimapen Ortaköy
* Pimapen Örnek mah.
* Pimapen Pendik
* Pimapen Sahrayıcedit
* Pimapen Suadiye
* Pimapen Samandıra
* Pimapen Şaşkınbakkal
* Pimapen Sarıyer
* Pimapen Şekerpınar
* Pimapen Soğanlı
* Pimapen Küçüksu
* Pimapen Sultanbeyli
* Pimapen Taksim
* Pimapen Tuzla
* Pimapen Uğurmumcu
* Pimapen Ulus
* Pimapen Ümraniye
* Pimapen Üsküdar
* Pimapen Yakacık
* Pimapen Yenisahra
* Pimapen Ziverbey
* Pimapen Zeytinburnu
* Pimapen Acarlar
* Pimapen Acısu
* Pimapen Armağanevler
* Pimapen Aşıkveysel mah.
* Pimapen Cumhuriyet mah.
* Pimapen Çamlık
* Pimapen Çiftlik
* Pimapen Doğancılar
* Pimapen Esatpaşa
* Pimapen Esenyol
* Pimapen Feti mah.
* Pimapen Hasanpaşa
* Pimapen İcadiye
* Pimapen İmes
* Pimapen İkitelli
* Pimapen Kısıklı
* Pimapen Kirazlıtepe
* Pimapen Laleli
* Pimapen Madenler
* Pimapen Rasathane
* Pimapen Selamsız
* Pimapen Site mah.
* Pimapen Soyak
* Pimapen Şerifali
* Pimapen Talimhane
* Pimapen Tatlısu
* Pimapen Tavukçuyolu
* Pimapen Tersane
* Pimapen Ünalan
* Pimapen Zeynepkamil
* Pimapen Emniyet mah.
* Pimapen Sultanmurat
* Pimapen Ihlamurkuyu

Genel, pimapen kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Acil Bağcılar Pimapen Servis

Acil Bağcılar Pimapen Servis 0212 634 76 12 

PVC TAMIRATI HANGI ALANLARDA YAPILIR?

 

Genellikle firmamıza Gelen Sorunları sizler için Bir baslikta topladık. Bu sayede sorununuzun Genel Bir Sorun Olup olmadığını DAHA KOLAY anlayabileceksiniz. FİRMAMIZ genellikle İspanyolet eskimeden Kaynaklı arızalar meydana gelmektedir Sik ettik kilit Değişimleri, Bunlarla Birlikte Kol, Menteşe Değişimi yapmaktadir Çunku buralarda KULLANIM acilmama sorunu ettik. Teknolojinin gelişmesiyle Birlikte pvc çeşitliliği de artmıştır bununla Birlikte kullanıcının bilincinde de Gözle görülür Bir Artis olmustur ettik. Günümüzde bircok Kullanıcı pvc ürünlerinin Periyodik bakımlarını yaptırmaktadırlar Çunku yaptırmadıkları takdirde ilerde başlarına ekonomik olarak DAHA Ağır faturalar çıkacağının farkına varmışlardır. FİRMAMIZ BURADAN Yola çıkarak Pencere ayarlarını, Kilitli kapı ayarlarını Çift açılım kam ayarlarını da titizlikle yine Garanti vererek gerçekleştirmektedir ettik ettik. Hırsız kilidi takılması TAMAMEN İzole edilmesi islemleri de hem guvenlik hem de isi tasarrufu açısından önemlidir pencerenin ettik. Özellikle Pencere izolasyonu cost Eklendi çok Olmayan boyu yaptırdığı ISI tasarrufuyla Kendini Amortize eden Bir işlemdir Sene ettik. Bircok pvc Pencere günümüzde Çift camlıdır Nato’da kam bunun for Yeterli Bir Malzeme Değildir komple Pencere izolasyonu şarttır ettik.Hırsız Kilidini imkb özellikle alt katlarda Oturan kullanıcılarımıza önermekteyiz.

 

PVC TAMIRATI: MEKANIK ONARIM NEDIR?

 

Pvc pencereler değerlendirildiğinde Tamir istemiyle firmamıza Gelen kullanıcılarımızın En Büyük Şikayetleri genellikle Mekanik aksamlardan Doğru’nun Ortaya çıkmaktadır. Nato’da Mekanik arızalar KULLANIM hatasından Eklendi çok montaj ve devreye alınması hatalarından kaynaklanmaktadır. Yanlış Yerlerde wrong Mekanik aksamların kullanıldığını görmekteyiz met da pvc üretiminde Doğru yerlerin seçilmediğinin Bir göstergesidir. FİRMAMIZ Değişimi oğlu çare Olarak görmektedir değişime Kadar uygulayabileceği ona Seyi uygulamaktadır ettik. Mekanik aksamlardan Kasit İspanyolet, Menteşe kol Gibi yerlerdir ettik. Bu Gibi Yerlerde kullanımdan Kaynaklı da olusan aşınmalar meydana gelmektedir Sik sik arıza çıkarma Riski YOKTUR ettik. Eski pencerelerinizde de uygulayabileceğiniz yeni Teknolojik aksamlar, şaşkınlık VEREN Bir uyumla Çalışmaktadır. AYRICA Eski pencerelere takılacak yeni Mekanik aksamlar pencerelerinizin Ömrünü de uzatacaktır.

 

PVC GÜVENLIK APARATLARI

 

Güvenlik APARATLARI SADECE en alt Katta oturanlar for kullanılır Gibi Bir GÖRÜNTÜ Olsa da gerçekler haykırmaktadır olmadığını Araştırmalar bunun boyle ettik. Güvenlik APARATLARI alt katlarda hırsızlıktan Korunmak for yoğunlukla kullanılmaktadır Nato’da recorder katlarda da özellikle çocuklu human capital insan sermayesi for Olmazsa olmazlardandır. FİRMAMIZ guvenlik aparatlarının tamiratını yapmakla Birlikte satışını da yapmaktadir montajını ettik.AYRICA belirtmekte fayda var ki guvenlik APARATLARI sanıldığı Gibi pahali Ürünler olmayıp onun kesime Uygun’un ürünlerdir.

 

PVC İZOLASYON SISTEMI

 

İzolasyon Sistemleri, isi tasarrufu açısından oldukca Önemli Olup, pencerenin Asil Işlevlerinden Biri income isi yalıtımının da sağlayıcısıdırlar. Firmamızın uyguladığı izolasyon Sistemleri genellikle pvcnin mermerle duvarla Birleşim noktalarındaki boşluklara denk gelir ettik. Kısa bir surede Amortize edeceğiniz Yani yatırdığınız parayi Geri alacağınız İZOLASYON SİSTEMLERİ tanımı i Ekonomisi az energy tüketimi açısından da oldukca önemlidir ettik. Ustelik SADECE soğuktan Korunma Olarak algılansa da SIM Express sekilde yazları da soğuttuğunuz Evinizi sıcaktan korumak for de kullanılmaktadır.

Acıbadem Pimapen Ustası, Akaretler Pimapen Ustası, Genel, pimapen kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Bahçeşehir Pimapen Servisi

Bahçeşehir Pimapen Servisi 7/24 Hizmet Veren Firmamın Bahçeşehir tüm bölgelerine Pencere Tamiri,servis vermektedir

PVC TAMIRATI HANGI ALANLARDA YAPILIR?

 

Genellikle firmamıza Gelen Sorunları sizler için Bir baslikta topladık. Bu sayede sorununuzun Genel Bir Sorun Olup olmadığını DAHA KOLAY anlayabileceksiniz. FİRMAMIZ genellikle İspanyolet eskimeden Kaynaklı arızalar meydana gelmektedir Sik ettik kilit Değişimleri, Bunlarla Birlikte Kol, Menteşe Değişimi yapmaktadir Çunku buralarda KULLANIM acilmama sorunu ettik. Teknolojinin gelişmesiyle Birlikte pvc çeşitliliği de artmıştır bununla Birlikte kullanıcının bilincinde de Gözle görülür Bir Artis olmustur ettik. Günümüzde bircok Kullanıcı pvc ürünlerinin Periyodik bakımlarını yaptırmaktadırlar Çunku yaptırmadıkları takdirde ilerde başlarına ekonomik olarak DAHA Ağır faturalar çıkacağının farkına varmışlardır. FİRMAMIZ BURADAN Yola çıkarak Pencere ayarlarını, Kilitli kapı ayarlarını Çift açılım kam ayarlarını da titizlikle yine Garanti vererek gerçekleştirmektedir ettik ettik. Hırsız kilidi takılması TAMAMEN İzole edilmesi islemleri de hem guvenlik hem de isi tasarrufu açısından önemlidir pencerenin ettik. Özellikle Pencere izolasyonu cost Eklendi çok Olmayan boyu yaptırdığı ISI tasarrufuyla Kendini Amortize eden Bir işlemdir Sene ettik. Bircok pvc Pencere günümüzde Çift camlıdır Nato’da kam bunun for Yeterli Bir Malzeme Değildir komple Pencere izolasyonu şarttır ettik.Hırsız Kilidini imkb özellikle alt katlarda Oturan kullanıcılarımıza önermekteyiz.

 

PVC TAMIRATI: MEKANIK ONARIM NEDIR?

 

Pvc pencereler değerlendirildiğinde Tamir istemiyle firmamıza Gelen kullanıcılarımızın En Büyük Şikayetleri genellikle Mekanik aksamlardan Doğru’nun Ortaya çıkmaktadır. Nato’da Mekanik arızalar KULLANIM hatasından Eklendi çok montaj ve devreye alınması hatalarından kaynaklanmaktadır. Yanlış Yerlerde wrong Mekanik aksamların kullanıldığını görmekteyiz met da pvc üretiminde Doğru yerlerin seçilmediğinin Bir göstergesidir. FİRMAMIZ Değişimi oğlu çare Olarak görmektedir değişime Kadar uygulayabileceği ona Seyi uygulamaktadır ettik. Mekanik aksamlardan Kasit İspanyolet, Menteşe kol Gibi yerlerdir ettik. Bu Gibi Yerlerde kullanımdan Kaynaklı da olusan aşınmalar meydana gelmektedir Sik sik arıza çıkarma Riski YOKTUR ettik. Eski pencerelerinizde de uygulayabileceğiniz yeni Teknolojik aksamlar, şaşkınlık VEREN Bir uyumla Çalışmaktadır. AYRICA Eski pencerelere takılacak yeni Mekanik aksamlar pencerelerinizin Ömrünü de uzatacaktır.

 

PVC GÜVENLIK APARATLARI

 

Güvenlik APARATLARI SADECE en alt Katta oturanlar for kullanılır Gibi Bir GÖRÜNTÜ Olsa da gerçekler haykırmaktadır olmadığını Araştırmalar bunun boyle ettik. Güvenlik APARATLARI alt katlarda hırsızlıktan Korunmak for yoğunlukla kullanılmaktadır Nato’da recorder katlarda da özellikle çocuklu human capital insan sermayesi for Olmazsa olmazlardandır. FİRMAMIZ guvenlik aparatlarının tamiratını yapmakla Birlikte satışını da yapmaktadir montajını ettik.AYRICA belirtmekte fayda var ki guvenlik APARATLARI sanıldığı Gibi pahali Ürünler olmayıp onun kesime Uygun’un ürünlerdir.

 

PVC İZOLASYON SISTEMI

 

İzolasyon Sistemleri, isi tasarrufu açısından oldukca Önemli Olup, pencerenin Asil Işlevlerinden Biri income isi yalıtımının da sağlayıcısıdırlar. Firmamızın uyguladığı izolasyon Sistemleri genellikle pvcnin mermerle duvarla Birleşim noktalarındaki boşluklara denk gelir ettik. Kısa bir surede Amortize edeceğiniz Yani yatırdığınız parayi Geri alacağınız İZOLASYON SİSTEMLERİ tanımı i Ekonomisi az energy tüketimi açısından da oldukca önemlidir ettik. Ustelik SADECE soğuktan Korunma Olarak algılansa da SIM Express sekilde yazları da soğuttuğunuz Evinizi sıcaktan korumak for de kullanılmaktadır.

Bahçeşehir Pvc Tamir, Bahçeşehir Panjur Tamiri, Bahçeşehir Pimapen Bayi, Bahçeşehir Pimapenci, Bahçeşehir Pimapen Bayii, Bahçeşehir Pimapen Fiyatı, Bahçeşehir Pimapen Fiyatları, Bahçeşehir Pimapen Bayileri, Bahçeşehir Pimapen Tamir, Bahçeşehir Pimapen Servis, Bahçeşehir Pimapen Balkon, Bahçeşehir Motorlu Panjur, Bahçeşehir Pvc Pencere, Bahçeşehir Pencere Sistemleri, Bahçeşehir Panjur Panjur Tamir, Bahçeşehir Pimapen Tamircisi, Bahçeşehir Kepenk Tamircisi, Bahçeşehir Pvc Tamiri,

Katlanır Cam  Balkon Bayisi olmakla birlikte pimapen, Adopen, Egepen ve Demir Doğrama ürünleriyle hizmet vermektedir.
Firmamız uzman kadrosu ve  işin ehli ustalarıyla  siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Bahçeşehir Bölgesinde evlerin balkon kapatma sistemleri pimapen veya panjur gibi ürünler yerine artık görünümü şık sadelği olan cam balkonlar veya katlanır cam balkonlarla kapatılmaktadır.Cam Balkonlar Katlanarak toplanması sebebiyle balkonlarınızda yer kaplamamaktadır.Tek tek açılır olması ise temizlenebilme özelliğini ön plana çıkartmaktadır. Bahçeşehir

Biz Bahçeşehir Bayi olarak siz değerli müşterilerimizin cam balkonlarını kapatmaya talibiz.İşin Ehli uzman kadromuzla ve ücretsiz keşif ekibiyle bize ulaşabilirsiniz…0212 634 76 12

zz

başakşehir, cam balkon, Genel, pimapen kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Katlalır Cam Balkon Başakşehir Bayii

Başakşehir Pimapen Servisi, Başakşehir Pencere Tamiri, Başakşehir Pvc Tamir, Başakşehir Panjur Tamiri, Başakşehir Pimapen Bayi, Başakşehir Pimapenci, Başakşehir Pimapen Bayii, Başakşehir Pimapen Fiyatı, Başakşehir Pimapen Fiyatları, Başakşehir Pimapen Bayileri, Başakşehir Pimapen Tamir, Başakşehir Pimapen Servis, Başakşehir Pimapen Balkon, Başakşehir Motorlu Panjur, Başakşehir Pvc Pencere, Başakşehir Pencere Sistemleri, Başakşehir Panjur Panjur Tamir, Başakşehir Pimapen Tamircisi, Başakşehir Kepenk Tamircisi, Başakşehir Pvc Tamiri,

Katlalır Cam Balkon Başakşehir Bayii Evinin balkonunda vakit geçirmek birçok kişinin zevkle yaptığı bir aktivitedir. Çünkü balkonlar, evlerin dışarısıyla doğrudan bağlantısı olan parçalarıdır ve bu nedenle, evinizde bunaldığınızı hissettiğini anlarda soluğu balkonda alarak, bir nebze olsun rahatlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra eviniz manzarası olan bir yerdeyse, balkonunuz, sizin için çok şey ifade ediyor demektir.
Örneğin, yoğun geçen bir günün akşamında balkonunuzda huzurlu bir şekilde yemek yemenin keyfi paha biçilemez. Ancak balkon deyince her ne kadar akıllara iyi şeyler gelse de, ne yazık ki açık balkonların birçok dezavantajı bulunmaktadır. Örneğin, otomobillerin sıkça geçtiği bir bölgede yer alan bir eviniz varsa, balkonunuzda sıkça toz sorunu yaşıyorsunuz demektir. Bu sorun zaman zaman sinir bozucu olsa da çözümü bulunmaktadır. Balkonunuzda toz sorunundan kurtulmak için, Katlalır Cam Balkon Başakşehir Bayii  ve fiyatlarını araştırarak, balkonunuz ile uyumlu bir cam balkona sahip olabilirsiniz.
Cam Balkonlar İle Evinizin Güvenliğini Ve Hijyenini Artırın
Cam balkon sistemleri son yıllarda büyük oranda tercih edilmeye başlamıştır. Dairelerin yanı sıra, yazlık evlerde hatta ofislerde dahi tercih edilen cam balkon sistemi, birçok pratik avantajı da beraberinde getirmektedir. Cam balkon sistemleri aynı zamanda darbeye karşı dayanıklı olmaları gibi özellikleri sayesinde evinizin veya ofisinizin güvenliğini de artırmaktadır.
Bu sistemin avantajlarından faydalanmak için Maslak cam balkon bayi ve fiyatlarını araştırabilirsiniz.

başakşehir, cam balkon, Cam Balkon Bahçeşehir, Genel, pimapen kategorisine gönderildi | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Başakşehir Cam Balkon Bayii

B

Başakşehir Cam Balkon Bayii  Cep 0553 301 40 11 Katlanır Cam  Balkon Bayisi olmakla birlikte pimapen, Adopen, Egepen ve Demir Doğrama ürünleriyle hizmet vermektedir.
Firmamız uzman kadrosu ve  işin ehli ustalarıyla  siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Başakşehir Bölgesinde evlerin balkon kapatma sistemleri pimapen veya panjur gibi ürünler yerine artık görünümü şık sadelği olan cam balkonlar veya katlanır cam balkonlarla kapatılmaktadır.Cam Balkonlar Katlanarak toplanması sebebiyle balkonlarınızda yer kaplamamaktadır.Tek tek açılır olması ise temizlenebilme özelliğini ön plana çıkartmaktadır.

Biz Eserler Cam Balkon olarak siz değerli müşterilerimizin cam balkonlarını kapatmaya

 

Bahçelievler Cam Kapı, cam balkon, Genel kategorisine gönderildi | , , , , , , ile etiketlendi | Yorum bırakın

Başakşehir Katlanır Cam Balkon

CEP (0553) 301 40 11 / TEL 0212 (634) 76 12 İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Başakşehir Katlanır Cam  Balkon Bayisi olmakla birlikte pimapen, Adopen, Egepen ve Demir Doğrama ürünleriyle hizmet vermektedir.
Firmamız uzman kadrosu ve  işin ehli ustalarıyla  siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Başakşehir Bölgesinde evlerin balkon kapatma sistemleri pimapen veya panjur gibi ürünler yerine artık görünümü şık sadelği olan cam balkonlar veya katlanır cam balkonlarla kapatılmaktadır.Cam Balkonlar Katlanarak toplanması sebebiyle balkonlarınızda yer kaplamamaktadır.Tek tek açılır olması ise temizlenebilme özelliğini ön plana çıkartmaktadır.

Biz Eserler Cam Balkon olarak siz değerli müşterilerimizin cam balkonlarını kapatmaya

başakşehir, Genel kategorisine gönderildi | Yorum bırakın

Katlanır Cam Balkon Başakşehir

CEP (0553) 301 40 11 / TEL 0212 (634) 76 12 İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Katlanır Cam Balkon Başakşehir Cam Balkonlama Başakşehir Bayileri Başakşehir katlanabilir Cam Balkon Firmaları 0212 634 76 12  İnşaat sektörünün balkon ve teras gibi yerlerdeki yeni tercihi cam balkon sistemleridir.  KATLANIR Cam balkon sistemleri daha kullanışlı ve şık görünümü ile en çok tercih edilen balkon sistemlerinin başında gelmektedir. Artık insanlar cam balkon sistemleri ile balkonlarını daha çok seviyorlar.
Firmamız BAŞAKŞEHİR cam balkon sistemleri olarak sizlere en iyi çözümleri sunmaktadır.Karaca Cam balkonlarda kullanılan camlar temperli camlar olduğu için kırılma riski minimuma indirgenmiş sistemlerdir. Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan bu camlar bu dayanıklılığına karşı en kötü ihtimalle kırılsalar bile tuz gibi dağıldıkları için yine güvenli olmaktadırlar.
Artık balkonlarda eski PVC ve daha birçok çeşit balkon kaplamalarının yerini cam balkonlar almıştır. Görünüm açısından olduğu kadar kullanım, temizlik ve estetik açısından da gittikçe popülerleşen cam balkonlar ihtiyaca göre duşa kabin, vitrin gibi yerlerde tamamlayıcı olarak ta imal edilmektedir. Kaliteli ürün ve uygun cam balkon fiyatları için bize ulaşınız.

Evlerimiz açısından dekorasyon ve ısı yalıtımı açısından gerekli olan pimapen pencere sistemleri Beylikdüzü ve çevresine uygun fiyatlar ile firmamızca sağlanmaktadır.Katlanır Cam Balkon bayi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İletişim için telefon veya mail adresimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ölçü belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kışın donduran soğuğu, yazın kavuran sıcağı evlerinizden uzak olsun istiyorsanız… “Sokağın tozu, pisliği balkonuma dolmasın,” diyorsanız… Fazla eşyalarımızı koyacak yer kalmadı diyorsanız… Kar yağarken camın önüne oturup seyretmek istiyorsanız… Hemen bir cam balkon taktırmalısınız! Cam balkon denince akla gelen ilk ve tek adres olan katlanır Cam Balkon.

Katlanır Balkon, yuvarlak ya da köşeli, tek veya çok açılı balkonlarda mükemmel performans sergilemektedir. Farklı köşe açıları olan yüksek ve geniş balkonlar için alternatif olan Katlanır Balkon güçlü yapısı ile öne çıkmaktadır.

katlanir balkon katlanir balkon
Katlanır Balkon

Katlanır Balkon
Rüzgâr yükü fazla olan yüksek binalar için de ideal olan Katlanır Balkon dayanıklılığının yanı sıra ses ve ısı yalıtım özellikleri ile de dikkat çekmektedir.

 

Katlanır Balkon uyumlu cephe görüntüsü sayesinde geçişi kesintisiz olup esas balkon karakterini ve yapının genel dokusunu korur.
Katlanır Balkon Çok amaçlı kullanım için tasarlanmış. bir sistemler bütünüdür.

 

Katlanır Balkon istenildiğinizde balkonunuzu tamamen kapatabilme istediğinizde ise tamamen açabilme özgürlüğünü sağlayan bir sistemidir. Mekanizma askıda hareket eden kayar-açılır 8 mm temperli cam kanatlardan oluşur. Taşıyıcı raylar üzerinde kolay hareket kabiliyeti sayesinde kullanımı kolaydır. Katlanır Balkon da Camlar sabit olmayıp sağa sola serbestçe hareket edebilir bu özelliği sayesinde istenildiğinde balkonun tam olarak kapatılıp açılabileceği gibi cam panellerin bir ya da birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkânı da sağlar.

katlanir balkon katlanir balkon katlanir balkon katlanir balkon katlanir balkon
Katlanır Balkon

Katlanır Balkon

Katlanır Balkon

Katlanır Balkon

Katlanır Balkon

Sistemin yapısı alüminyum taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, yönlendiricili aparatlar, temperli cam, yalıtım dolgu malzemeleri ve fitillerden oluşmaktadır.Katlanır Balkon Sistemlerinde kullanılan tüm aksesuarlar ve elemanlar teknik ve görsel açıdan uyum içersinde olup sistemin kullanım alanlarını genişletmiştir.

 

Katlanır Balkon şehir hayatının gürültü ve kötü hava gibi olumsuz koşullarını dışarıda bırakmakta gerektiğinde ise Katlanır Balkon sayesinde balkon ya da terasınızın tadını çıkarmaya imkân sağlamaktadır. Katlanır Balkon uygulandığı mekânlara ayrı bir görsellik katar. Katlanır Balkon bozulmaz kilit sistemi sayesinde giriş katlarda da rahatlıkla uygulanabilir. Cam balkon yapımında kullanılan malzemelerin kesinlikle kaliteden ödün vermeden yapılmaları yani imal edilmeleri gerekirken aynı titizlik cam balkon montajında da gereklidir montaj esnasında uyulması gereken kurallara uyulmadan takılan cam balkonlar kesinlikle ilerleyen zamanlarda problem oluşturmaktadır

Cam Balkon Bağcılar, Cam Balkon Bahçeşehir, Genel, Katlanır Cam Balkon Başakşehir, pimapen kategorisine gönderildi | Yorum bırakın